Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Danes je ena ženska vse ljudi na forumu označila za bedake

Danes je ena ženska vse ljudi na forumu označila za bedake

Danes je samo ena ženska vse ljudi na forumu “označila” in jih naredila za bedake.
Mnogi smo na prvo “žogo” padli.

No to pa je verjetno sedaj tudi eden mojih zadnjih zapisov in tem.

Očitno se bo morala borba za obstanek in resnično inteligenco, svobodo življenja v vsej svoji veličini dogajati drugje in na drugačen način.
Lepo bodite

Darwin, vse kar napišem dobi neka absolutno neznana princesa.

Seveda, ona bo ze vedela, saj je sama na čelu …največja

Za bedaka je označila tebe in ostale teoretike. A veš kako je bilo včasih v šoli? Ko so tiste poredne in motilce pouka posedli zadaj v oslovsko klop? No vidiš v bistvu sta Ludi, ti, Robi in ostali degeneriranci dobili svojo oslovsko klop. Zdej pa sedi tu in ne jamraj.

Jaz sem vedno sedel zadaj v šoli. Tam sem se lepo imel,, zejbancija . Zato nisem programiran

https://www.youtube.com/watch?v=EHAuGA7gqFU

Nisi programiran, nisi šolan, nimaš službe, nimaš nič. Imaš pa časa na pretek, da smetiš po netu in nam vsiljuješ neko svoje blesavo prepričanje.

Programiran in šolan =isto. NImaš nič, a misliš materijalno ali na duhovni ravni?
Časa nimam na pretek, kot nihče od naju, v tej dimenziji.
Čas je naštiman da poteče. Imaš rok trajanja v tem telesu. Duhu moj dragi. Ali misliš da je to vse kaj živiš sedaj edino kar je?

New Report

Close