Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes je Evrovizija

Danes je Evrovizija

Pa je prišel ta dan spet, ko bo po mojem mnenju najbolj gledan šov na rtv v letu. Raiven želim veliko uspeha in seveda preboj v finale. V njeni kvaliteti pa tako ali tako ni vredno zapravljati besed – perfekcionistka.

Tega sploh noben več ne gleda. S tem reklamiranjem se mi je evrovizija še bolj uprla. Stran metanje denarja, to je to.

Ne nameravam gledati. Bi bil pa šok, če bi ji uspelo se prebiti v finale. Pozitiven šok. Mislim pa, da ne bomo pozitivno šokirani, na žalost…

Naj bo. Me ne zanima že dolgo ne. Nazadnje sem gledal davnega leta, mo je zmagala Ruslana. Evrovizija je ratala ena sama duševna bolnost in sprevrženost, kot tiste homoseksulne parade.

Verjetno letos prvič ne bom gledala, naša pesem mi je obupna, Raiven pa še bolj, nimam za koga navijat, držat pesti.

Tisti ki to spremljate, boste drugo leto imeli priložnost se z geyi družiti v Zagrebu. Naša predstavnica bo žal danes izpadla.

Odgovor na objavo uporabnika
Evris, 07.05.2024 ob 08:31

Pa je prišel ta dan spet, ko bo po mojem mnenju najbolj gledan šov na rtv v letu. Raiven želim veliko uspeha in seveda preboj v finale. V njeni kvaliteti pa tako ali tako ni vredno zapravljati besed – perfekcionistka.

Zadnjič, ko sem gledal Evrovizijo celo in zadnjič, ko je bila vredna imena Evrovizija, je bilo leta 1997:

 

.https://www.youtube.com/watch?v=azw4Kh8Rqpw&ab_channel=escLIVEmusic1

To je navadna maškarada.  Nezanimivo je postalo, razvlečen eno  in le redko katera pesem je kul.

Odgovor na objavo uporabnika
Rin ti tin, 07.05.2024 ob 09:53

Tisti ki to spremljate, boste drugo leto imeli priložnost se z geyi družiti v Zagrebu. Naša predstavnica bo žal danes izpadla.

Se Strinjam.

Odgovor na objavo uporabnika
Pa ja, 07.05.2024 ob 13:24

Se Strinjam.

Dosegla bo uspeh, kakršnega Slovenija še ni dosegla.

Jaz se sprašujem, kdaj bo napočil trenutek,k o se bodo žgali v živo na odru.  Ni daleč po letos videnem.

komunajzarske tv ne gledam in se mi tud jebe za evrosong. mam kaj bolj pametnega za delat.

Odgovor na objavo uporabnika
Mija505, 07.05.2024 ob 13:20

To je navadna maškarada.  Nezanimivo je postalo, razvlečen eno  in le redko katera pesem je kul.

Imaš prav – se strinam s tvojim mnenjem.

Yep, se spomnim, (eto sem letnik 1971) – osemdeseta, devetdeseta, ko je bil še Daniel z -Đuli…to smo komaj trahtali kdaj bo večer in si prazne kasete prištimali, da smo posneli na kasetar, pa da ja vmes ne boš govoril, hja, to so bile take žurke, no…pa potem smo prepevali-Đuuuuliii…, Doris Dragović- Željo moja, pa Mangup, Rock me baby, Ja sam za ples, Hajde da ludujemo…ma to smo peeeeli in pleeesali- otroc, mladina…kwa je bil to šow za gledat, pa si obleke voditeljev komentiral, pa nastopajoči, pa glasovanje se je vleklo 12 point…pa potem naslednje dni smo se še dosti pogovarjali o tem…luštno je bilo…

Danes pa…adijo pamet in ne bom gledala !

Ljubosumni ste, ker ni po vaše in ker je bil izbor na rtv kakršen je bil. Lansko leto, ko so bli pa Joker Out ste pa v nezavest popadali  buci, buci. Pristali smo pa na koncu – na koncu hahaha. V resnici je pa Raiven ena naših najboljših predstavnic do zdaj poleg Zale in Gašperja, Maje Keuc, Lee Sirk in Tinkare Kovač. Konec koncev pa kot vem nikoli Slovenija ni bila na stavnicah kaj visoko. In kot vem so stavnice eno, pač stave, glasujejo pa potem naključni ljudje po Evropi. Dostikrat tisti, ki glasujejo stavnic sploh ne spremljajo.

Čudim se, da letos po odru niso skakali hudiči, glede na to kako so med glasbeniki svetovnega kova popularni.

Odgovor na objavo uporabnika
Malikovanje, 07.05.2024 ob 17:03

Čudim se, da letos po odru niso skakali hudiči, glede na to kako so med glasbeniki svetovnega kova popularni.

Niso se se. Bodo pa..Non binary (??) irska predstavnica priznava, da se ukvarja s carovnistvom, kar se vidi tudi v njenem nastopu.kar nekaj nastopajocih je v stilu satanizma 😉.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Smornnakubik, 07.05.2024 ob 17:12

Niso se se. Bodo pa..Non binary (??) irska predstavnica priznava, da se ukvarja s carovnistvom, kar se vidi tudi v njenem nastopu.kar nekaj nastopajocih je v stilu satanizma 😉.

Bomo videli, koliko bo njeno copranje pripomoglo k zmagi.

 

rim tim tagi tagi bo zmagal – istra represent

Že zelo dolgo tega ne gledam. Sari seveda želim uvrstitev  v finale ( kdo ji pa ne bi), a mislim, da nima kaj veliko šans.

Saj so. Irska.

Irska ma lepo pesem, zelo lepo kriči, upam da se uvrsti čim višje.  🧙‍♀️

Lepo so povedali pedri pred dvorano, ko so jih spraševali za Raiven. Na vsa usta so jo hvalili kako je oh in sploh ampak pesem pa da ne bo uspela, ker je dolgočasna 😀 😀 😀

Več bo imel od ESC tisti, ki bo bojkotiral ta cirkus kot tisti, ki ga bo gledal. Pozivam k bojkotu.

Odgovor na objavo uporabnika
palačinke, 07.05.2024 ob 16:40

Yep, se spomnim, (eto sem letnik 1971) – osemdeseta, devetdeseta, ko je bil še Daniel z -Đuli…to smo komaj trahtali kdaj bo večer in si prazne kasete prištimali, da smo posneli na kasetar, pa da ja vmes ne boš govoril, hja, to so bile take žurke, no…pa potem smo prepevali-Đuuuuliii…, Doris Dragović- Željo moja, pa Mangup, Rock me baby, Ja sam za ples, Hajde da ludujemo…ma to smo peeeeli in pleeesali- otroc, mladina…kwa je bil to šow za gledat, pa si obleke voditeljev komentiral, pa nastopajoči, pa glasovanje se je vleklo 12 point…pa potem naslednje dni smo se še dosti pogovarjali o tem…luštno je bilo…

Danes pa…adijo pamet in ne bom gledala !

Zdaj so iste bedarije kot te tvoje Đuullliiiiiii…. samo ti si stara, to je vsa razlika.

New Report

Close