Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Danes je mlaj,vas kaj…

Danes je mlaj,vas kaj…

Meče,premetava,ste sitni,potrebni,nervozni,segate bolj po alkoholu,nadirate šefa ali sodelavce,vam trobijo na cesti….?

Malo smo pa res čudni danes, ja….Zaenkrat ne nadiram nobenga, ker šefa še ni doma, trobijo mi še ne, ker sem v pisarni, alkohol bom pila pri večerji, bom vidla reakcijo, potrebna….tega pa ne povem….kako pa ti?

ja, jaz pa sem kar naprej

Kaj si? Siten al potreben?

kaj ti misliš- mislim ko me tak dober poznaš?

Da vidimo, kolk te poznam….po mojem si oboje? Sem se fajn zmotla?

jap, siten sem, potreben tudi- samo vprašanje česa- niti ne toliko seksa ampak ene dobre filozofske debate- o smislu in nasploh o vsem-

Imam občutek, da si zapadel v depresijo?

ne, kaka depresija-no mogoče počasi zapadam v ekonomsko depresijo oz stagnacijo-jaz bi rad rasel …. duhovno-razmišljam da bi šel v Indijo v tiste duhovne centre kjer raziskujejo tantro z mladimi nunami

Ne, on sam provuciara!Itak!

A misliš? Meni se ne zdi tako

grema raziskovat neznano-da ugotoviš ali ima tvoj užitek meje ali gre v neskončno?

Če boš tam poduhovljen, kdo ti pa brani?

madona da se nisem bil mlad ko se je začela seksualna revolucija v šesdesetih-ko so ble ženske še prave ženske-vedno za akcijo in pripravljene da si razširijo obzorja seksualne razgledanosti-ne pa zdaj ne bi odspredaj, pa ne bi odzadja, mogoče s strani-, ampak ne v usta, da o riti sploh ne govorimo

žena?

Ups..

a ti je spodrsnalo na snegu?

nič od tega, a bi blo kaj treba od tega, jaz mislim, da ti misliš, da ne , ali pač misliš da ja? :))

Samo dve varianti maš, al pozabiš na eno, ali pa na drugo.Realnost, žal

ja ne vem kaj pa ti misliš, a misliš da bi moral, al misliš da ne, pa če bi a misliš da je prav, pa če ne bi bi bilo kaj narobe, zato kar jaz bi pa ne vem če bi ona

še ena možnost je

Povej

da si omislim tretjo

jaz ne vem kaj ti misliš da ona misli, če bi blo prav al ne, pa saj tako ni važno, če pa greš v samostan, indijo, med nune in duhe… in ti tako ni do, al misliš da ti je, pa ona to ne ve?

ma bom še malo postopal tu okrog

New Report

Close