Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Danes ob 19.00 ena minuta molka za vse cepljene!

Danes ob 19.00 ena minuta molka za vse cepljene!

Ljudje, ki ste še necepljeni. Počasi izgubljamo našo bitko, žal je PENTAGON, DAVOS in SZO prevelika hobotnica. Cepljeni so postali zombiji in so upravljani preko čipov.

 

Dajmno narediti 1 minuto molka danes ob 19.00. To je vojna. Vojna nad dobrim človekom. Svet je prekril satan in reptilska monarhija.

 

AVE OPUS DIREKTUM

 

ALLES VOM KRAINCHEN

čipe bi zaznal bluetooth pri cepljenih osebah v bližini, tega ne zazna, zato to dokazano ne drži.

Dajte narest kakšen teden molka…

Pa bos zdrzal eno minuto ne da bi bil na temu forumu?

Odgovor na objavo uporabnika
Varušika, 30.08.2021 ob 18:20

Dajte narest kakšen teden molka…

🤣😆😂😂😂😅

 

Kakšen teden molka bo ko boš mojega fasala globoko v grlo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
minuta molka, 30.08.2021 ob 17:59

Ljudje, ki ste še necepljeni. Počasi izgubljamo našo bitko, žal je PENTAGON, DAVOS in SZO prevelika hobotnica. Cepljeni so postali zombiji in so upravljani preko čipov.

 

Dajmno narediti 1 minuto molka danes ob 19.00. To je vojna. Vojna nad dobrim človekom. Svet je prekril satan in reptilska monarhija.

 

AVE OPUS DIREKTUM

 

ALLES VOM KRAINCHEN

Resnično ste eni že dokončno fukjeni in obsedeni z temi posti..a res več ni nobenih drugih tem normalnih..potem pa še takšno nepismeno skropucalo napišeš nerazumljivo.

Nekateri še živimo svoja življenja in se ne ubadamo z tem kdo je cepljen pa kdo ni..ker me enostavno ne zanima.

Za kozlat res že vse skupaj zato pa sploh več nič ne berem ne tega foruma in ne fb.objav in pod temami o cepljenju po 500 komentarjev vedno enih in istih.

Cepivo ima cel kup vitaminov in je zelo koristno zdravju. A niste rekli da cepljeni umrejo po 2 letih? Kaj pa zdaj ko so še vsi živi? Nisem se cepil, ampak spoštujem odločitev tistih ki se cepijo. Prvi stavek je hec – za tiste ki so zagrabli.

Vsi vi teoretiki raznih zarot in vsega sranja, jst vam priporocam da si izkljucite internet in telefone in nehate folku tok obsesivno tezit s tem sranjem ker nas normalne ljudi, ki imamo IQ dejansko nad nivojem 0, boli kurac za te cencarije. Pejte nekam na samo kis prot toci kuhat pa panicarit za cipe ki so jih vam vsadil pa se ne prikazujte vec v svetu normalnih oz. vsaj delno normalnih.

Hvala

Tako so vam teme o cepljenju zoprne, da jih morate odpirati in komentirati? Ce mene nekaj ne zanima, tiste teme ne odprem. A vam kdo roko na silo vlece na naslov teme? Vam grozijo z zivljenjem, da se ne morete upreti? Ali ste samo tecni in zdolgocaseni prdci, ki se vsemu pospehujete, ne da bi vedeli, zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
slabo bo, 06.07.2022 ob 21:29

Tako so vam teme o cepljenju zoprne, da jih morate odpirati in komentirati? Ce mene nekaj ne zanima, tiste teme ne odprem. A vam kdo roko na silo vlece na naslov teme? Vam grozijo z zivljenjem, da se ne morete upreti? Ali ste samo tecni in zdolgocaseni prdci, ki se vsemu pospehujete, ne da bi vedeli, zakaj?

Ce bi bilo to samo na tem forumu bi se bilo vzdrzljivo, tak pa serjete s temi teorijami na vsakem jebenem socialnem omrezju in forumu kar jih je, od FBja do Bibaleze npr.  (Vecinoma jih nerabis niti odpirat da vidis vso to nesmiselno bedarijo ki so jo skup spacali tisti, ki imajo namesto mozganov kaksno kilo sena-ce sploh)

Vsem takim treba ukinit socialna omrezja da bo mir enkrat za vselej samo bi vas brez njih tak al tak panika razzrla ce ze ne kaki vasi vesoljci 😀

 

Človek je biokemični stroj.

Se opravičujem, trditev “Človek je biokemični stroj” nisem jaz izumil. Kdo je izumitelj te trditve pojma nimam.

New Report

Close