Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Danes seja Ustavnega sodišča

Danes seja Ustavnega sodišča

https://www.us-rs.si/seja/32-seja/

 

Potrjen dnevni red..in nikjer nič o tem…?

Kaj pa naj pišejo?  Počakat je treba da se seja izvede.

Včasih sploh ne obravnavajo vseh točk, se “zamudijo” pri kakšni brezvezni ki je po navadi prva na vrsti….

Sodnike imam za pametne ljudi.  Vidijo, koliko je mrtvih zrtev korone na dan.    Upam,da cimprej potrdijo zakon o PC.

Jaz sem tudi za strogi PC. Če se že gremo dve leti neke eksperimente, pa še eksperimentirajmo, kako bo, ko bo čez noč samo še polovica prebivalstva lahko na šihte in v šole hodila, hahaha.

Zavrnili. Žal. Vse podkupljeno in zmenjrno, da se spelje zločin nad čliveštvom do konca. Ni več pravne države

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 18.11.2021 ob 15:34

Jaz sem tudi za strogi PC. Če se že gremo dve leti neke eksperimente, pa še eksperimentirajmo, kako bo, ko bo čez noč samo še polovica prebivalstva lahko na šihte in v šole hodila, hahaha.

Ti že zdaj ne delaš ne eno ne drugo, torej je brezveze, da sploh slediš sodbi. Za socialne kmetice bo brezpredmetno.

Saj boste internetni garači vse naredili sami, pa bo družba normalno funkcionirala. Česa vas je strah? Zdaj se bo videlo, koliko služb je odveč, ko boste vi, desničarski multigarači, vsi zasopihani na spletnih omrežjih celo gospodarsko rast na svojih plečih dokazali, hahahahaha?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 18.11.2021 ob 15:51

Saj boste internetni garači vse naredili sami, pa bo družba normalno funkcionirala. Česa vas je strah? Zdaj se bo videlo, koliko služb je odveč, ko boste vi, desničarski multigarači, vsi zasopihani na spletnih omrežjih celo gospodarsko rast na svojih plečih dokazali, hahahahaha?

Ni problema, saj bomo v prihodnosti, živeli samo od ekologije in tehnologije. Ljubljana bo poskrbela za celo Slovenijo.

Ne, vi boste živeli od šivanja prevlek za avtomobilske sedeže za minimalca, ker to je visoka tehnologija in neskončno višja dodana vrednost od srbskega sestavljanja celih avtomobilov.

Odgovor na objavo uporabnika
So že, 18.11.2021 ob 15:37

Zavrnili. Žal. Vse podkupljeno in zmenjrno, da se spelje zločin nad čliveštvom do konca. Ni več pravne države

Kaj so zavrnili?

Odgovor na objavo uporabnika
Ornela, 18.11.2021 ob 15:30

Sodnike imam za pametne ljudi.  Vidijo, koliko je mrtvih zrtev korone na dan.    Upam,da cimprej potrdijo zakon o PC.

Fail -vse testirat, če se giblješ v javnosti med drugimi, ne pa PC -kaj ti pomaga PC, ko ravno tako širijo kot nepreverjeno okuženi naprej. Samo neokužen spošteno v javnost. Okuženi nimajo kaj delat v javnosti.

Cepljene debile je treba zapreti.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/portugal-razmatra-nove-restrikcije-a-nemaju-vise-koga-cijepiti-premijer-treba-reagirati-odmah-15121805?fbclid=IwAR0uOj3U07u16_21i5DO92PSVbMaMn5D77ZxHcT8Eq0S6TVovGYChQOTCy4

New Report

Close