Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes so nas zaradi našega kužka vrgli ven iz restavracije

Danes so nas zaradi našega kužka vrgli ven iz restavracije

Hvala bogu,da so vas nagnali.👍👍

si naredite piknik z briketi.

Hvala bogu, da so vas ven vrgli. Meni greste s temi psi zraven moje mize posteno na zivce. In kja ni jasno, pise, da psi niso dovoljnei in ti razlgas, da vas je ubogljiv in priden, to mogoce pomeni, da ni pes? Ce pise, da psi niso dovoljni, pac ne mores s psom notri.

Tole je itak provokacija. Ampak dejstvo je, da psi ne smejo imeti vstopa tja, kjer se pripravlja hrana. To vključuje tudi lokale, v katerih se hrana pripravlja v istem prostoru kot so jedilne mize. Torej razni odprti tipi kuhinje, krušne peči in podobno avtomatsko pomenijo, da po slovenskih predpisih v tak prostor pes nima vstopa. In ne, tega se niso izmislili lastniki lokalov, ampak so takšni sanitarni predpisi. Gostinski obrat pa za kršitve odgovarja sanitarni inšpekciji.

V drugačnih jedilnicah se lastniki sami odločajo, ali so psi pri njih dobrodošli ali ne.

Ti lahko pišeš kar hočeš, dejstvo pa je, da je vedno več lokalov, kjer so psi DOVOLJENI. Kmalu boste vi, sovražniki živali, v manjšini. Kam boste šli pa potem? Nikamor, doma si boste kuhali župce.
Mislim, ej, kakšne osebe to morate biti, da je toliko sovraštva v vas?


Ne verjamem. Ne poznam primera natakarja, ki bi drvel.
[/quote]

Bravo za tole, si me nasmejal.

Mene pa moti diskriminacija. V nekatere lokale pse pustijo, moj dihurček je manjši, bolj miren od psov in še bolj negovan, dlako mu mažem s posebnim sredstvom za sijaj, a v lokale ne sme.


Prijavi jih na Društvo za zaščito živali Slovenija.

Če vi kužka s sabo vzamete še v posteljo, to še e pomeni, da je to povsem normalno. In ne, v restavraciji nimajo si kaj iskat. Mene kot gosta bi to zelo motilo.
Restavracije in gostilne imajo ponavadi prostor za psa urejen zunaj. Poleti tudi kakšne sklede z vodo in podobno.
Ne vem kaj se toliko razburjate, to je vendar povsem normalno!

Pasjeljubci pogosto izgubijo stik z realnostjo

Nimam nič proti psom, ampak ti v restavraciji nimajo kaj iskati. Nekateri lastniki psov ste res izgubili občutek za realnost. Doma jih imejte, kjerkoli želite, ampak v drugih objektih in prostorih se prilagodite ostalim ljudem.

Mogoče, ker bacili niso edini vzrok smrti?

Še nikjer nisem videla na vratih prečrtanega dihurja.


Ne verjamem. Ne poznam primera natakarja, ki bi drvel.
[/quote]

:)))))

Jaz sem pred vstopom vedno vprašala, če grem lahko z njim notri. In če so dovolili, sem potem še goste, ki so že sedeli, vprašala če imajo kaj proti, če smo poleg. In se ne bi jezila, če bi zavrnili, mi je logično, da eni ne marajo ali pa ima kdo alergijo, se boji … skratka, si uvideven pač in se mi ne zdi prav, da se jeziš.

Psi nimajo kaj delati v restavraciji in lokalih meni gre na bruhanje, ko se kje v kakšnem lokalu na terasi zunaj kje pri mizi na tleh prav lepo slini kakšen pes. Še bolj pa ko je vse posrano, od teh cuckov po javnih krajih, poteh, parkih, pločnikih, od teh pasjih drekov. Lahko bi rekli za take lastnike psov, ki ne pospravljajo drekov za njimi, da človeške svinje vozijo okrog pse. Jaz bi vse lastnike, ki imajo pse močno obdavčil.

In kje ti misliš, da končajo tvoji dreki?

Zakaj misliš, da človek sovraži žival, če se zaveda da je žival pač žival in da ne spada kamorkoli? Jaz imam psa, ga imam neizmerno rada, je moj najboljši prijatelj, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi ga vlačila po lokalih. To je moj prijatelj, moje veselje in zato še ni samoumevno, da morajo to do njega čutiti tudi drugi.

Če je priden in leži na tleh pri gospodarju?

če je znak na vratih nimaš kaj iskat v restavraciji…. Ko je kužika z nami se vedno vsedemo pred restavracijo, pa še to vprašamo če sme zraven… se mi je že zgodilo, da so nam rekli, da smemo notri

Natakar je ravnal pravilno. Kaj pa te i ni jasno, pa meni ni jasno.

Veš, po tistem “pasjem dojenju” na fotografiji me pri nas čisto nič več ne preseneča. Vstop bi dopustila izjemoma samo psu vodniku slepega.


Razumljivo;psi vodniki,resevalni psi,policijski itd so delovni psi;psi za razbijanje dolgocasja ljudi spet nekaj drugega

Slovenci smo bolj papeški od papeža. V Nemčiji greš lahko s psom povsod. Meni je bilo sicer čudno. Beli prti, bele obloge na stolih, ogromna mrcina gre mimo, zunaj slabo vreme, tako da ni bil najbolj čist, ampak natakar ni niti trznil. Pes se je ulegel in bil tam cel čas. In nihče ni zaradi tega protestno odšel, sami zadovoljni obrazi.

V Nemciji,dva mozaka prideta v gostilno in odvleceta drugega ven,ga nslozijo na kamion in odpeljejo;vsi lepo sedijo se smejejo in zabavajo;nihce niti ne trzne in zivljenje gre naprej;drugi kraji drugi obicaji bi rekel

Hahaha, dobro ti gre danes.

New Report

Close