Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes vabljeni k poslušanju Mojradio

Danes vabljeni k poslušanju Mojradio

Teme ravno pravšnje za Vas.

Kdor bi želel kaj vprašati ali pa samo poslušati, lahko posluša nočni program od 10 – 3 zjutraj , Velenjskega radia

Seveda če ste kje v bližini Velenja, drugače pa preko interneta.

MOJ RADIO, 107 MHz, telefon in odzivnik: 03 8986800, RADAR INFO: 041 371 111, [email protected]

Pogovarjali se bomo o marsičem, časa imamo na pretek, zato prav lepo vabljeni.

primož

p.s.
Aja še to, gost bom jaz. Če imate kakšno vprašanje zame, o sistemu, bi radi izvedeli tisto kar ste vedno želeli, ga lahko postavite. Imeli bomo SMS, radio, in tudi chat.

Srečnga pa zdravga!!!

veliko uspeha in reklame

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Me veseli Primož, da si se odzval vabilu, lepo in uživaj…jaz pa tole uro, ko boš ti gost, že ninam, zato na žalost mojega sodelovanja ne bo, pa drugič…no pa saj itak sodelujem vedno in povsod, sem raje bolj v ozadju…;))! pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če se boš pa tudi fizično nahajal tam, pa se vsedi v avto in naredi še par kilometrčkov proti Koroški.
Častim ti kavo!

🙂

Pol pa še hiter skokec na Štajersko,tu pa jaz častim kafe,pa Žverčka-ti pa kar zraven pridi…:-)))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Če pride do mene, ga zvlečem še na Štajersko…. zdaj me boš pa že spoznala, ne?! :-)))

Žverca, pa veš, da te ne bom moril ob 4 zjutraj :((

sem pa v velenju že ob 6 ker imam še neke druge opravke. sem že tako ali tako močno zaseden, če je danes pa en drug dan :

pridem:

primož

Srečnga pa zdravga!!!

ej grem jaz s tabo…..ti boš delal in se mučil…..pupike bom pa jaz okamandiral…… saj veš, če me boš Ti priporočil, potem kot vvidim. je ni deklice, ki ji ne bi bil všeči……

pa lepo se imej
ž

leta letijo - iščem stevardeso.....

tudi ob štirih zjutraj bi se splačalo vstati….
Prav, pa imaš kofetek v dobrem… le najavi se prej!

ojla…

kaj nisi štekal da on ne more……

kaj lahko pridem jaz

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

pa ja veš, da si bom zate še posebej vzela čas…. prej se pa najavi, tako kot Primož, prav?!

Cmoka.

hheh
pa praviš da nimaš gužve…oh te pupike…..

pa nič zato, bova pa z gospodom lstnikom šla v kašene barček, tam pa je itak sploh vedno veselo…vsaj za moške oči….

lepo preživi dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

ponudim roko, on me pa s škafom vode polije!
Že prav, že prav, he, he, he, heeeeee…….

hahh

saj pravim PUSTITE ŠEFE PRI MIRU in se posvetite nam- prijaznim fantkom—-

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A pri men ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Oppss. malo sem se zmotil in sem se obesel na Zverco ,soory

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheh
kaj pa sedaj delaš razlike….
a misliš da žvercka ne bi bila vredna grehaaaaaaaaaaaa……..opssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bi bila,bi!samo je prijateljica in do njih imam poseben odnos;-)
Sp

Ne vem ,jaz jih ne poznam , drugace jaz raje bom se dva kroga okol drevesa naredil, pol se sele bom dal skusnjavam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pa saj sem to storila, ti pa….. pljuuuuuskkkkk!

mater ti pa sploh nisi tak neumen…..

midva s frendom sprevžkotom se trudiva in trudiva…za druge….eh pa kaj bi spet nadaljeval….

pa se ti je kdaj že zgodlo, da si samege sebe srečal mislim ko si okoli drevesa divjal…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Primož je prav vljuden fant (no, vsaj domnevam) in mi ne bi silil domov… kakšen odprt kafič bi se pa že našel, ni hudič, da ne….

Ti da kaj mislit::::))?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa ne enkrat, heheheehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne. 🙁
Imam dolgo lajtngo.

New Report

Close