Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek darilo prijatelju ob novem letu

darilo prijatelju ob novem letu

Prosila bi vas za pomoč.
Imam prijatelja, lahko bi rekla ljubimca, s katerim sva skupaj že kar nekaj časa. Zelo sva se navezala, veliko časa (kolikor ga ob vsak svojem zakonu še imava) preživiva skupaj. Super se razumeva, krasno nama je.
Ne gre samo za razmerje ljubimce-ljubica, ampak sva istočasno tudi zelo dobra prijatelja, vse si poveva, zaupava, se pogovarjava.
Sedaj pa vprašanje, ki sledi.
On me večkrat preseneti s super darili, tudi kar dragimi. Izkazuje mi svojo pozornost, vem da mu veliko pomenim.
Kaj naj mu podarim ob novem letu, da bo nekaj posebnega, pa da ne bo čudno izpadlo doma, če žena vidi.

Prosim, da me ne obtožujete za kaj, ampak bi prosila samo kakšno pametno idejo za darilo.

Pozdravček

Pa tako bedasto vprašanje je vsako leto na forumu, dajte se spomnit nekaj drugega.

hehe to je pa res, že lansko leto takle čas so bila ista vprašanja.

lp

pizdite, saj se itak vse teme več al manj ponavljajo ??!?!?!?!

Kupi mu karte za vodni park Bohinj za vso družino

ja hvala za prijaznost no.
Ampak že lani niste nič odgovorile.

Kaj če bi ti bila njegova žena,a se kdaj to vprašaš?Kako bi ti bilo da bi tvoj mož hodil z ljubico….

Eva po moje nas ti samo proviciraš ker imaš pač čas. Če se res tako dobro razumeta s svojim ljubincem točno veš kaj rabi oziroma si želi drugače ga pa vprašaj ker sta tako dobra prijatelja to ni problem.
Tako vprašanje se mi zdi da res ne sodi k starševskem temam kjer smo seveda proti ljubincem in ljubinkam.

mogoče mu podariš svobodo (ne misli da te obdtožujem, ampak glej tudi njegovo družino, otroke – če bi izvedeli…)
ali pa res kaj takega kar bi pomenil namig naj se bolj posveča družini. Verjamem da ga imaš rada, ampak (vedno je ampak) daj naredi to za srečo njegovih otrok, se ti bo povrnilo!
p, maja

SRAM NAJ TE BO,DA UNICUJES DVE DRUZINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podari mu mir in svobodo!

sebe 🙂

kdo pa smo, da bi sodili
pa če se razpočimo, ko bo tako ostalo
vsakemu svoje, sami pa pri sebi razčistimo kaj hočemo in česa ne

pa lep dan vsem skupaj

KDOR NI GREŠIL, NAJ PRVI VRŽE KAMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no, potem ga jaz mečem. kamen namreč. ker nisem nikoli varala, niti namena nimam;)

Dragi(draga) “!” !

Imam grehe,ampak ne na področju razbijanja dveh družin,zato ti z lahkoto vržem kamen.

In Eva!
Mogoče provociraš,ampak jaz se ne dam in ti odgovarjam.Tema ni najbolj primerna za ta forum;poskusi na mladih,ženskem čveku,sex v mestu.

Če si že lani spraševala isto,potem se potrudi,da ne boš še naslednje leto,ker očitno ta tvoj ljubimec ne misli zapustiti svoje družine zate.Zato ti predlagam,da mu kupi kakšno dobro vino,s katerim bo nazdravil s svojo ženo opolnoči in kakšno dobro toaletno vodico,s katero se bo nadišavil 1.1.,ko bo z ženo šel voščit sorodnikom…

Nisem tu,da sodim,ampak glede na odziv na tvoje vprašanje bi se jaz na tvojem mestu zamislila.

Saj varanje ni edini greh……

Eva še nasvet tebi:
Drugič ko boš imela kakšno prošnjo začni z naslednjim:
Ej, punce svojemu dragemu s katerim se ful dobro razumeva in sva nepopisno srečna in brez oblačkov na n bi ful rada kupila kakšno dobro darilo in ker imate ve ful dobre ideje bi prosila za kakšen nasvet….

Boš prec imela 1000 idej.

Provokacija…

Dragi !

Saj Eva ni želela dobiti 1000 idej. Eva je želela malo zgražanja, pa da bi letelo perje, zaradi česar je omenila svojega poročenega ljubimca. Zaradi tega je postavila vprašanje tudi na vse možne forume, da stestira reakcijo.
… brez veze….

lani nisem jaz spraševala. Ampak ko sem iskala po starih temah, sem videla da niste sposobne dati enega pametnega odgovora. sva šele par mesecev skupaj.
Nič ne provociram, ampak tudi tebi ni treba

nobena provokacija

Toliko slabše!

Sicer se mi pa ne da…..

Ne, tak post ni provokacija na primernem forumu. Če pa si izbereš forum, kjer je vsebina foruma bolj ali manj otroci in s tem povezane družinske teme, sploh pa forum, kjer je večina udeležencev iz mladih družin, potem TO JE PROVOKACIJA.
Če pa si videla lanskoletne odgovore, potem bi itak lahko predvidela letošnje.

Draga Eva!

Midve sva se znašli v skorajda isti situaciji, samo s to razliko da pri meni on je poročen , jaz pa ne (sem pa v resnem razmerju).
Za darilo ti lahko predlagam kak bon za masažo recimo, tista “ornk” masaža stane okrog 10000 sit. Sej po moje ni fora v tem da mu podariš nekaj pregrešno dragega, ampak nekaj ob čemer bo užival, pa še žena ne bo nič vidla doma 🙂

Veliko sreče pri izbiri darila

Ups, amapk Eva forum pa res ni najbolj primeren…Šele zdaj vidim kje sem :((

New Report

Close