Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dedci brez videza ali keša so nule

Dedci brez videza ali keša so nule


Prazno BS nakladanje. Sorry, si dalec od mojega nivoja. Skoda casa…
[/quote]
Verjamem, da ti je skoda casa,ker pripravljen si slisat le svoj eho. Pravzaprav se mi smilis tako zaletav in pretirano suveren. Manj govori in vec poslusaj. Dialog s sabo bo na mestu. Pa ne en.

Kdo si ti? I think I love you :))) . Kraljica res!


Si pac neumna. Bog ti pomagi, lol.
[/quote]
Ja, to je pa klasicen primer posta, ko clovek izgubi lastno dostojanstvo. Tako poceni. Zalostno.

ni pomembno. Ljubezni je vec vrst. Pravzaprav ljubis sebe,ker se najdes v mojih besedah. Clovek se mora imeti rad. Ce se nima izgubi cloveskost in vso lepoto, ki mu je dana.

ni pomembno. Ljubezni je vec vrst. Pravzaprav ljubis sebe,ker se najdes v mojih besedah. Clovek se mora imeti rad. Ce se nima izgubi cloveskost in vso lepoto, ki mu je dana.
[/quote]Itak, moraš bit precej potrebno pomoči, ko začneš take kvasit. Tisti, ki mislijo na to kako imeti sebe rad, pa ki se iščejo in podobne, se še nikoli niso našli, ne imeli radi.😅

Itak, moraš bit precej potrebno pomoči, ko začneš take kvasit. Tisti, ki mislijo na to kako imeti sebe rad, pa ki se iščejo in podobne, se še nikoli niso našli, ne imeli radi.😅
[/quote]
A ves stari, ce bi ti sebe imel rad ne bi imel nobene potrebe zalit in napadat drugih. Standardi pa to. Tvoje obnasanje je vizitka tvoje osebnosti, vzgoje in nenazadnje celo tvoje mame. Trenutno bolj slabo kaze. Razmisli preden se prezentiras v najslabsi luci. Je vredno?


A ves stari, ce bi ti sebe imel rad ne bi imel nobene potrebe zalit in napadat drugih. Standardi pa to. Tvoje obnasanje je vizitka tvoje osebnosti, vzgoje in nenazadnje celo tvoje mame. Trenutno bolj slabo kaze. Razmisli preden se prezentiras v najslabsi luci. Je vredno?
[/quote]
Poznam take, ki se “imajo radi”, pa “se iščejo” in se vedno znova izgubijo in padejo v globoke psihične travme, ni variante, da bi se kdaj našli. Še eno sošolko iz srednje šole imam tako, ampak že v času šole ni bila, ne kaj dosti brihtna, ne normalna, sem ji pa vseeno pomagal naredit šolo.😁


Poznam take, ki se “imajo radi”, pa “se iščejo” in se vedno znova izgubijo in padejo v globoke psihične travme, ni variante, da bi se kdaj našli. Še eno sošolko iz srednje šole imam tako, ampak že v času šole ni bila, ne kaj dosti brihtna, ne normalna, sem ji pa vseeno pomagal naredit šolo.😁
[/quote]
Ja ti imas neko cudno alergijo na iskanje in imeti se rad a ne:)). Vem o kaksni skupini pravzaprav govoris in imam tudi jaz svoje mnenje o vsem skupaj a na koncu steje morda samo to, da so za svet se najmanj skodljivi, ker na svetu je toliko zla, da eni taki iskalci so samo lusna sorta,ki se jo sicer velja izogniti a vseeno niso med najhujsimi primerki cloveske vrste.


Tema nima cisto nic z mano ali mojimi izbirami. Gre za zenskmo naravo.

Bom ilustriral na primeru:
Dva se porocita. Oba povprecna, povprecni sluzbi. Laufa. Po par letih ona zamenja sluzbo. Nic boljsa. Ima pa v novi sluzbi veliko stika z veliko moskih. Nekateri se zacno za njo odprto zanimati, pihati na duso, … PRILOZNOST! Zraste ji ego. Pogled na moza se ji spremeni. Vse bolj kriticna je do njega. Zacenjajo se prepiri. Njemu se niti sanja ne za kaj se gre. Malo pa malo se oddaljujeta. Ona pa postaja vse bolj odprta do tipov, ki se ji ponujajo. Zacne se avantura. In, ce/ko postane dovolj prepricana, da ji bo z novim bolje, moza nacevlja. Monkey branching… Nobene lojalnosti. Vse je v priloznost. Pod pogojem, da druzba taksno obnasanja vsaj tolerira. Danasnja ga pa se spodbuja. In zenske, ki se praviloma porocajo z bolje stojecimi moskimi, s 50:50 delitvijo premozenja celo nagradi.

Nekoc, ko zenske niso toliko hodile v sluzbe, je bilo teh priloznosti bistveno manj. Danes ko partnerja z budnimi ocmi prezivita par ur skupaj, ostalih 10 pa sta v/do/iz sluzbe kjer imata opravka z vsemi drugimi, pa za motivirane zenske priloznosti ne zmanjka.

Sicer se po vecini tako zajebejo. In ravno ta strah, kako se bi nova zveza obnesla, marsikatero zavira, da ostaja pri svojem. Ampak lojalno, ljubezen, bla bla nima s tem nobene zveze. Vse je hladna racunica. Slej kot prej. Kaksna ljubezen neki, ce ostajas skupaj, ker se ti zdi, da boljsega ne mores dobiti, oz. nimas ponudbe boljsega.

O ljubezni do partnerja bi lahko govorili sele, ko imas moznost iti z boljsim ion si PREPRICANA v to, pa vseeno ne gres. Ne pa ko te moznosti nimas. Nisi vanjo prepricana. Te je strah tvegati. Nimas pogojem. itd, itd. Ljubezen my ass… Ze evolucijsko gledano gre za koncept, ki je popolnomo mimo.
[/quote]

Ampak, če imaš nekoga rad (ok mi je jasno da tak tip kot si ti zdej obrača oči, ampak vseeno,…) v bistvu niti ne moreš razmišljat da bi ti bilo z nekom drugim boljše. Ne tehtaš, te opcije sploh ne vidiš. Je bolj “al on al pa noben”.

Je pa res, da ljubezen med moškim in žensko ni brezpogojna in dajanje brez prejemanja (vsaj dolgo) ne deluje.

V glavnem, zanimiv point of view. Čeprav moram rečt, da se nekak ne poistovetim z žensko kot jo opisuješ.

Kaj pa glede moških rečeš na temo “priložnost dela tatu?”

In še en kveščen: kaj je po tvojem najboljša alternativa partnerstvu, ki po tvojem v nobenem primeru nima šans za uspeh?


Aja, alergijo, če povem tako kot je, da gre za vedno iste čudakinje s hudimi psihičnimi težavami?
[/quote]
Hja ljudje se spopadajo z raznimi tezavami na razne nacine. Eni se kregajo, drugi se fentajo, tretji se obrnejo k Bogu, cetri k sportu, peti k ”duhovnosti”, sesti k promiskuiteti, sedmi k pretranemu sportanju, osmi k alkoholu,tabletam..in tako v nedogled. Saj pravim,da so morda celo najmanj skodljivi ceprav seveda svojstveni :).


No, ce zaradi tega svoje iskanja pustijo druzinske clane je seveda problem mnogo sirsi in globji in ne vec tako nedolzen. Dokler pa to pocnejo samske osebe..pa naj. A ne? Kaj ti pa hocejo?
[/quote]

Nič ni tako enozančno kot si ti predstavljaš, take osebe so rak rana kolektivov in marsikje drugje precej škodljive. Naj te opmnim, to so recimo iste, ki so ne dolgo nazaj pametovale, da bi one določale kakšne pravice pripadajo invalidom in tudi povsod drugje napadajo iz čiste žlehtnobe.

V družinah pa sploh, ta o kateri sem pisal kar gre za dva tri mesece in tudi več, na romanje niti sama ne ve kam, sebe iskat pravi, na družino očitno pozabi, ker ima otroke koliko vem in moža in potem čez kako leto dve znova ponovi, ko saam pove, da ji je spet težko. (enkrat je skoraj celo leto tavala in celo objavila obširno na MMC članek, da se je šal iskat in našla)

Ampak, če imaš nekoga rad (ok mi je jasno da tak tip kot si ti zdej obrača oči, ampak vseeno,…) v bistvu niti ne moreš razmišljat da bi ti bilo z nekom drugim boljše. Ne tehtaš, te opcije sploh ne vidiš. Je bolj “al on al pa noben”.

Je pa res, da ljubezen med moškim in žensko ni brezpogojna in dajanje brez prejemanja (vsaj dolgo) ne deluje.

V glavnem, zanimiv point of view. Čeprav moram rečt, da se nekak ne poistovetim z žensko kot jo opisuješ.

Kaj pa glede moških rečeš na temo “priložnost dela tatu?”

In še en kveščen: kaj je po tvojem najboljša alternativa partnerstvu, ki po tvojem v nobenem primeru nima šans za uspeh?
[/quote]
Seveda se imamo ljudje radi. Pester nabor razlogov.

Ves kako velika razlika je, ce se po ulici sprehodim v obleki ali slabo oblecen? V prvem primeru bom opazen, zenskam zanimiv. V drugem… Zakaj?

Svet v katerem zivimo je kakrsen pac je. Posameznik lahko bore malo spremeni. Zato se je se najbolje predvsem prilagoditi. Vsaj jaz tako razmisljam. Sem prakticen.
Glede na to, da se kljub globalizaciji okolja med sabo se vedno mocno razlikujejo, menim, da se je se najbolj smiselno prilagoditi s presedlitvijo v okolje, ki je nasim trenutnim prioritetam najbolj naklonjeno. Le te pa se od osebe do osebe skozi cas razlikujejo.

Motijo te zaposlene ženske, motijo te nezaposlene ženske, motijo te gospodinje, motijo te tiste, ki nočejo gospodinjiti, motijo te revne, motijo te bogate, motijo te mlade, motijo te stare, motijo te pametne,motijo te neumne, motijo te lepe, motijo te grde,motijo te tiste, ki so za resno vezo, motijo te tiste, ki so samo za avanturo, motijo te tiste, ki si želijo otrok, motijo te tiste, ki si otrok ne želijo. MOTI TE VSE KAR JE ŽENSKEGA SPOLA!
[/quote]
Motijo me? Izpostaviti zensko naravo se ne pomeni, da te zenske motijo. Vsekakor pa je zavedanje le te smiselno upostevati v medsebojnih odnosih. In razmisljati z zgornjo glavo. Tako kot to nenazadnje pocnejo tudi zenske.

Seveda se imamo ljudje radi. Pester nabor razlogov.

Ves kako velika razlika je, ce se po ulici sprehodim v obleki ali slabo oblecen? V prvem primeru bom opazen, zenskam zanimiv. V drugem… Zakaj?

Svet v katerem zivimo je kakrsen pac je. Posameznik lahko bore malo spremeni. Zato se je se najbolje predvsem prilagoditi. Vsaj jaz tako razmisljam. Sem prakticen.
Glede na to, da se kljub globalizaciji okolja med sabo se vedno mocno razlikujejo, menim, da se je se najbolj smiselno prilagoditi s presedlitvijo v okolje, ki je nasim trenutnim prioritetam najbolj naklonjeno. Le te pa se od osebe do osebe skozi cas razlikujejo.
[/quote]

Hm, še čakam popoln in konkreten odgovor 😉

Vidis, problema sploh ne vidim v zenskah. Kar se mi sicer pripisuje. Tudi, ko dojames zensko naravo, nima smisla slednjo sovraziti. Zenska narava je kar je.

Problem je drugje. V feminiziranem okolju. Kaj je torej resitev? Ziveti v nefeminiziranem okolju, z nefeminizirano zensko. Komur je zveza in vse to seveda prioriteta. V feminiziranem vsetu, kar postaja tudi Indija, le kot primer, pa se je zenskam se najbolje v celoti izogniti.


Seveda se imamo ljudje radi. Pester nabor razlogov.

Ves kako velika razlika je, ce se po ulici sprehodim v obleki ali slabo oblecen? V prvem primeru bom opazen, zenskam zanimiv. V drugem… Zakaj?

[/quote]
Veš kako velika razlika je, če se ženska po ulici sprehodi v fancy obleki ali slabo oblečena?
V prvem primeru bo opažena, moškim zanimiva. V drugem… ZAKAJ?

Itaq: skozi moske oci se dogaja ‘tragedija’, ker so zenske na poti enakovrednosti. šele sedaj vidijo, da ni primat, ki so ga imeli dolgo obdobje, samoumeven. Ne, oba spola imata enakovredne moznosti. Tudi za partnersko podrocje ni ‘nakup’ vecen, zakaj ze? Ja, kot da moski pa ne ‘tehta’ med boljso/slabso zensko …povsem enako, oba spola glede na priloznosti ‘menjata’. Ekskluziva je mimo.
Pripisovati zenskam nadvlado – do te je pa še dolga pot …

Ok, razumem tvojo teorijo, i guess. Verjetno imaš še kakšne podkrepitve iz zasebnega življenja….Sama stvari sicer ne vidim tako črno belo. Pa tudi če katerakoli teorija še tako drži so tudi zmeraj izjeme. Ne glede na okolje, spol in ostale skupine v katere spadamo ima namreč še vsak od nas specifične osebnostne lastnosti, ki lahko sicer vse še poslabšajo ali pač izboljšajo.
Fajn bodi!


Veš kako velika razlika je, če se ženska po ulici sprehodi v fancy obleki ali slabo oblečena?
V prvem primeru bo opažena, moškim zanimiva. V drugem… ZAKAJ?
[/quote]
Bullshit! To misli le neumna zenska. Ker sodi po sebi.

Torej, če prav razumem:

Funkcija A (videz)
Funkcija B (keš)

Ima = 1
Nima = 0

Torej, če imamo input obeh funkcij, glede na naslov velja tkole:

A [0] B[0] = 1
A [0] B[1] = 0
A [1] B[0] = 0
A [1] B[1] = 1

XNOR torej . Evo logike !

New Report

Close