Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus delavci ničvredne številke

delavci ničvredne številke

Pozdravljeni!
Delam v avtomobilskem podjetju, kjer so že potrdili 2 osebi s korona virusom, sicer v drugem kraju. Pričakovati je bilo nekako, da glede na trenutno situacijo podjetje zapre poslovanje že začetek tega tedna. Ampak ne. Mi še kar delamo, ozračje je napeto, nervozni smo. Prvih nekaj dni so nam celo zagotovili razkužilo za roke. Zdaj ga že teden dni nimamo. Zmanjkalo. Tudi zaščitnih mask nam niso priskrbeli. Zdi se, kot da se korške riti mona tega podjetja ne tiče. Oziroma delavcev. Delamo nekaj na silo. Delavci smo za firmo navaden poden. To je zdaj jasno.
Kajti pisarniške strahopetne riti so zdaj doma in delajo kao od doma. Denar je pred človečnostjo. Delavce se rine med morebitne viruse, pisarniška drhal se je lepo zaščitila od doma. Gamad jedna!!
Sram me je, da d.elam v taki firmi. Kao močna firma….Seveda! In ne delamo življensko pomembnih izdelkov, da se je ne bi dalo zapreti za 14 dni. Denar je vreden več kot človek. Sicer pa firma dela v dobrobit delavcev in dobrega počutja in,..bla…bla…bla,………….Zdaj se je pokazalo v pravi luči, koliko je delavec vreden. NIČ. Pffuujjj pa taka firma!!

sam ime še namigneš pa te bodo ulupli ko banano

Že žnjtič – še naprej zagovarjajte desne, trenutno so to vsi trenutne vlade, pa boste vredni se manj, desni ne delajo za delavce, tole danes spet dokaz

In prav tisti iz samoizolaciji bodo vam v proizvodnji solili pamet.
Si prebrala temo, kolikokrat se ena pošprica z razkužilom.
Zakaj misliš, da ga vi nimate? Saj so vsega razgrabili in se jim konzervira po kleteh.

Revoz se danes ob 22h zapre, zato ni potrebno trditi, da boš morala še cel teden delati!

Si morda spregledala obvestilo ali samo provociraš?

Že milijontič, če nočeš delat, pokliči doktorja, reči da kašljaš in imaš vročino in ti za 14 dni odpre bolniško. Ne vem kaj tok komplicirate in javkate. Ko ne bo dela, ko ne bo denarja za plače bodo pač odpuščali. In potem bomo spet brali, kakšni prasci so, da odpuščajo.
Po tej paničarski ustavitvi gospodarstva bo veliko odpuščanj, ljudje ne bodo imeli za kruh.

Jaz sem vzela dopust oz ure. Ce mi ne bi odobrili, bi sla na bolnisko al pa odpoved. Bo pa nas lastnik tud po parih dnevih sestankovanja zaprl ze ta teden. Zaposleni bomo koristili ure, star dopust, nov dopust.

Že milijontič, če nočeš delat, pokliči doktorja, reči da kašljaš in imaš vročino in ti za 14 dni odpre bolniško. Ne vem kaj tok komplicirate in javkate. Ko ne bo dela, ko ne bo denarja za plače bodo pač odpuščali. In potem bomo spet brali, kakšni prasci so, da odpuščajo.
Po tej paničarski ustavitvi gospodarstva bo veliko odpuščanj, ljudje ne bodo imeli za kruh.
[/quote]

Edin pravi nasvet. Pejte na bolniško in basta.

New Report

Close