Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Delovna akcija- druzina Potrč

Delovna akcija- druzina Potrč

Berem po fb komentarje. Se je kar nekaj oseb razpisalo o tem gospodu in vsi pravijo, kako naj ne obtozujemo mame ker pravzaprav je bila vec tepena kot ne in na koncu izgnana iz hise.Prav tako je bila mama ze veckrat z otrokoma v varni hisi, pa tudi ta doticni oce katerem vsi pojejo hvalospeve na svojem profilu objavlja samo novo partnerico in njene otroke z pripisom moja druzina. Za bruhat, ce je to res
Vsaka zgodba ima dve plati

Odgovor na objavo uporabnika
Motis se, 20.03.2024 ob 15:55

Berem po fb komentarje. Se je kar nekaj oseb razpisalo o tem gospodu in vsi pravijo, kako naj ne obtozujemo mame ker pravzaprav je bila vec tepena kot ne in na koncu izgnana iz hise.Prav tako je bila mama ze veckrat z otrokoma v varni hisi, pa tudi ta doticni oce katerem vsi pojejo hvalospeve na svojem profilu objavlja samo novo partnerico in njene otroke z pripisom moja druzina. Za bruhat, ce je to res
Vsaka zgodba ima dve plati

ne vem in ne razumem, če je to res zakaj ANA teh zadev prej ne preveri, porka duš no,

Gledanost pomoje prevlada ne pa dejansko stanje, sem pa sla iz firbca gledat profil gospoda. Sramota da tuje otroke naslovis z moja druzina, na svoje pa pozabis kot da ne obstajajo. Bogi otroci

Odgovor na objavo uporabnika
Mislim577, 20.03.2024 ob 16:39

Gledanost pomoje prevlada ne pa dejansko stanje, sem pa sla iz firbca gledat profil gospoda. Sramota da tuje otroke naslovis z moja druzina, na svoje pa pozabis kot da ne obstajajo. Bogi otroci

Vseeno je tole poden od akcije

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 20.03.2024 ob 16:08

ne vem in ne razumem, če je to res zakaj ANA teh zadev prej ne preveri, porka duš no,

Mislim, Ana nic ne preveri, ker je ona samo voditeljica kot je Bojan samo voditelj. Ni neke dobrodelnica, humanitarka, mojstrica za vse, ki hodi po Sloveniji in isce reveze. Uro pred snemanjem dobi scenarij in sele takrat spozna druzino. Prej pojma nima, kdo in kaj so.

Prav tako Bojan. Samo igralec 😂

Srbska produkcija bi morala to preveriti, njim je pa gladko malo vseeno, ker se gre samo za gledanost. In bolj kot je zalostna zgodba, bolj si ga folk dr*ka nanjo.

Toliko malomarnosti se je v te oddaji zgodilo, a ljudje se kar gledajo in ploskajo tisti drugorazredni pevki

New Report

Close