Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Denar & premozenje

Denar & premozenje

Glede na to, da se ocitno nihce ne ukvarja s vprasanjem kaj pa kako v tem casu z upravljanjem premozenja, je jasno koliko je ura pri forumasih, lol.

Jaz sem takoj na začetku prodal 1/2 naložb, kar se je izkazalo za polovično pametno. Denar zdaj stoji na računu, dvigam ga na bankomatu, dokler ga ATM mašina še daje ven. Cash is king.

…da bosta kaj s sabo vzela? Katera valuta pa velja na onem svetu?

Važno je da si pri sv. Petru dobro zapisan. To je tam edina valuta.

Pa kaj tle ti nuca premoženje in dvignjeni prihranki, če se pa lahko hitro “stegneš”, no 😛

Luzerski ignoramusi imate pac luzersko ignoramovska prepricanja. Se kaj?

Nimam nobenih problemov, na to in prihajajočo situacijo, sem se maksimalno pripravil. Sedaj samo opazujem panične ovce, ki so prej meketale.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Nič nismo luzerski ignoramusi – smo se že pripravili pred mesecem in pol. Tebe pa panika, zato pa žališ tukaj.

Kaj pa je to takega, a ne? Smo le na pragu Lehman kraha v kombinaciji z verzijo spanske gripe. Life as usual, lol. Vsi vsestransko pripravljeni 100 na uro.

Milijarderji so se zaceli s privat letali seliti v odrocne bunkarje. Vi se jim pa vsi skulirani zadeve spremljate kot da se pise 2019, lol.


Kaj se spet nekaj posmehuješ? Iščem, če je v tvojem zapisu sploh kaj, kar se dejansko nanaša na denar, premoženje in upravljanje s premoženjem, kaj konstruktivnega, kaj vsebinsko bogatega. In veš kaj vidim? Da ni nič od nič. Samo posmehuješ se, češ da tu nismo načeli neke debate. Jo pa ti začni, ti kaj pametnega napiši, imaš vse možnosti. Kaj še čakaš?


Kaj se spet nekaj posmehuješ? Iščem, če je v tvojem zapisu sploh kaj, kar se dejansko nanaša na denar, premoženje in upravljanje s premoženjem, kaj konstruktivnega, kaj vsebinsko bogatega. In veš kaj vidim? Da ni nič od nič. Samo posmehuješ se, češ da tu nismo načeli neke debate. Jo pa ti začni, ti kaj pametnega napiši, imaš vse možnosti. Kaj še čakaš?
[/quote]
Nasvete sem dajal pred mesecem dni in bil po dolgem in pocez popljuvan in odjeban. Stacuna je zaprta. Cak za pripravo je minil. Pa pa…

se strinjam
sedaj najbolj paničarijo meketajoče ovce s šarcem vred

New Report

Close