Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame

Denise Dame

A ti to kr sama seb pišeš? Čau bau how

A ti to kr sama seb pišeš? Čau bau how
[/quote]

seveda – vsake toliko, da potegne temo iz “naftalina” na prvo stran foruma…..

A ti to kr sama seb pišeš? Čau bau how
[/quote]

Ah, paranoja, Denise nima časa za luzerje na monu, sem samo oboževalka.

Čaw baw motherfuckin’ mijav!

Ej lubika punca lepika Denise, dej se malo sprosti pa dol popraskaj, da boša lažje zaspala.
Al pa na roke vrzi, sej si rekla, da nočeš povedat po resnici kaj si, tko da samo ti dve opciji sta. Lahko noč srči, ker parfumček ti je pa kaj všeč, pa kteri vinček piješ ???? A se depiliraš al briješ po nogah, na intimnih predelih, jst mam rajš natural, poraščene, sam ne noge, bikini poraščen, čav bav

Kako jo lahko eni poslušate, punca govori tako, kot da ima shizofrenijo. Groza. Videz pa – ne rečem nič, lušna, ampak obnašanje pa res, ali je psihično bolna ali na kakih drogah.

” popularna” je zaradi izgleda. Samo zato. In to je žalostno. Ta baba ne more in ne sme biti vzor mladim ljudem, ki šele vstopajo v življenje!

ima pa kljun za oralo ☺

BINGO! oziroma ka-ching ( zvok registrske blagajne ob odprtju)……

Končno še nekdo, ki to spremlja z odprtimi očmi in svojimi možgani…. 🙂

A kozarca v rokah neprestano v videoposnetkih ne vidiš? 🙂

No, mislim, da imam prav, ko trdim da je Denis Dame v resnici moški. Vsakdo, ki si ogleda ta video ne bi smel biti več v dvomih, da gre za transgenderja, ki provocira. Problem pa je, ker njegov kanal spremlja veliko otrok in najstnikov, vsaj po komentarjih sodeč.

https://www.youtube.com/watch?v=dx5nFHsT9KA
[/quote]

A ne misliš morda hermafrodit?

Lepa ni, punca pa tudi ne. Transgender nič drugega. Pa precej fliknjen in zapit, žal.

Trenutno zopet Korošica, v pričakovanju, Tina Maze.

Očitno je Denis Dame postal pravi idol ta najbolj puhoglavih najstnikov, takih, ki so seveda najbolj nalezljivi in to dobro vemo. Čaka nas epidemija novih standardov gluposti! Prikrita LGBT promocija … Kam gre Slovenija, kam gre ta svet!!!

https://www.youtube.com/watch?v=EJOxQqaTv5A

she’s a woman!!!!!

Ni prevec brihtna.Namesto z manekenstvom se ukvarja z bedarijam.Slovenija si je ne bo nikoli zapomnila kot manekenke, ampak kot Murkovo starejso sestro.Vase zagledana, narcisoidna, nima pojma kaj bi sama.s seboj.Ne bomo si je zapomnili po ” parodijah”, ampak se ji bodo ljudje rezali v faco.Ima par obozevalcev- 13letniki in samski moski med 50 in 60, katerim je za pamet vseeno.Alkoholicarka.Naduta zenska

Beseda “unisex” je pridevnik, s katerim se označuje oblačila, kozmetiko in podobne stvari, ki so primerne za oba spola, bedak. Lahko pa iz prve roke potrdim, da mi “degradirani” geji in lezbijke z njo nimamo nič.


No…..to pa je zelo problematicno….se vprasam ali imate kej koles v glavi???

Poglejte vrat in recite da je zenska

O kom ti to? Denise Damme? Kdo je to? Je kdaj živela? Je kdaj bila? Se jo kdo spomni? Nihče na svetu ne pozna nikogar pod tem imenom …

O kom ti to? Denise Damme? Kdo je to? Je kdaj živela? Je kdaj bila? Se jo kdo spomni? Nihče na svetu ne pozna nikogar pod tem imenom …
[/quote]

Jaz jo pozam, mi je všeč in bolj kot se bo sralo po njej, bolj mi bo všeč. Res nikoli ne bom povzel main stream mišljenja ovc, sploh če je to pritlehno in neupravičeno udrihanje po neki punci, ki le nekoliko ven štrli.

Se pravi zato, da ne bos kao mainstream, bos kot ovca sledil neki puhloglavki brez popolnoma vsake vsebine? Good job.

Še išče svojo čredo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni se baby ne zdi nic posebna.

Seveda ne, ker je dec. Poglej njena stopala – ziher ima 45 nogo. Postava je moška, vrat tudi. Nikoli ne bo ženska.

Vsakič, ko jo vidim, je sama. Je kar žalostno videt..

New Report

Close