Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame

Denise Dame

navadna kur…b

Odgovor na objavo uporabnika
guccibelt, 29.09.2017 ob 05:27

a kdo v zivo pozna to gospodicno? koliko je stara? je res taksna kot na youtube tudi v resnici ali se samo afna? je pa lustna, ni kaj. naravna lepotica.

ce si moski si peder ker ta posast zgleda kot tranzvestit u ksiht

telo kosceno,previsoko prekosceno neoblikovano z umetnimi joski

kozlanje!

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Poznam osebno, 29.09.2017 ob 08:52

Skup sva v Imortail agenciji. Denis je čista kopija mame v njenih mladih letih. In ena najlepših svetovnih modelk. Usta, prsa(88,A), ali 2, ima naravno, in 183cm višino tudi. Punca je pteveč skromna, imela je ponudbo za VS, pa ni šla, ker je zelo navezana na mamo.

omojbog ce bi pa to spako vzeli pod VS pa smo res sli v K…

 

njene sise so umetne to je prvo ampak pustmo to,njene prave so mogoce bile A ja zdaj niso vec

kar ma umetne

 

ampak govorimo o ksihtu

ajde adriana lima ma grde zobe ko smrt ampak vmes

med vs angelcki so lepotice in potem da bi kdo vzel pod vs to spako od stvari

boze pomozi

nvm ce sm ze vidla tako grd obraz

zobje pa konjski

Odgovor na objavo uporabnika
Ponosni smo lahko, 29.09.2017 ob 09:05

Na tako lepotico. V tujini jo imajo za Claudia Shiffer 2. Tu jo pa samo pljuvate. Im taka punca zna res vrhunsko zaslužit, z svojo lepoto. Samo noge ima dolge 1m.

tudi zgleda kot moski v obraz tako da se je za vprasat kaj je narobe z ljudmi. A vi sploh veste kaj pomeni zenski obraz?

poglejte miss world ne pa te spake

sej una k ma skos reklamo za d&g al gucci al kva je nvm kko ji je ze ime igrala je v lord of the rings uno lady galadriel al kako se rece

ta je tud znana ful ,pa to pomei da je lepa?

bruhas resno

Odgovor na objavo uporabnika
Ja kaj pa pol, 29.09.2017 ob 10:14

Moja 11 let stara hči jo spremlja, in ji je carica. Meni njeni mami pa tudi pri 32 letih. Babi pa ima 51 let, in pravi da je punca lušna.

klice

grde ste najbrz vse tri

ta stvor zali vsepovprek

misli da je  najlepsa a grda ko smrt

se za poscat ni tk je grda

Odgovor na objavo uporabnika
Ja kaj pa pol, 29.09.2017 ob 10:36

Moja hči je odprta, moderna ženska. Nikoli ni imela nobenih ovir od naju dveh pri vzgoji. Plan ima tudi, da postane model. Pri skoraj 12 letih ima 176cm, in 56 kg.

jaz sem 164/50

tvoja hci pa naj nekaj poje ker tele prekle so dalec od seksi kaj sele z umetnimi siskami

Odgovor na objavo uporabnika
Pa poglej, 13.11.2017 ob 23:45

Pa poglej njene fotografije na spletni strani in povej katera Slovenka je lepsa, tako cisto realno.

al se hecas

kako grd moras biti da izjavis tako za crknit smesno?

s kje si ti papak?

po lj hodijo lepotice stare okoli 25-30 polno jih je res lepa dekleta

in ti te gaduri reces lepa?😂😂😂😂😂😂😂😂

New Report

Close