Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Desci ste sami nesposobni prepiti plešasti debeluharji in mamini sinčki

Desci ste sami nesposobni prepiti plešasti debeluharji in mamini sinčki

Potem si pa še drznete vse ženske metati v isti koš!

ajde kuzla naduta, začepi

Petdesetletnice smo zelo zaželjena roba na vročem spolnem trgu. Tridesetletni mamini sinčki nesposobni, ki se ženski ne upajo v oči pogledat, nas kar naprej pecajo in slinijo se. FF ponudbe imamo, kolikor je hočemo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mrš, 14.08.2022 ob 11:37

ajde kuzla naduta, začepi

če pa tak je…

zabuhtli, grdi debeli zavaljeni, nesposobni fukat, pa se čudijo, da lepotica gre drugam…kd se bo jahal po debelemu zapitemu…jaz ne😎

Odgovor na objavo uporabnika
itak881, 14.08.2022 ob 11:44

Petdesetletnice smo zelo zaželjena roba na vročem spolnem trgu. Tridesetletni mamini sinčki nesposobni, ki se ženski ne upajo v oči pogledat, nas kar naprej pecajo in slinijo se. FF ponudbe imamo, kolikor je hočemo.

bravo ženska tudi jaz.

dobro si rekla, 30 letni mamini sinčki z eno kozo doma, ki jih stiska v eno si dejansko želijo nas….

Odgovor na objavo uporabnika
Že videno, 14.08.2022 ob 11:48

bravo ženska tudi jaz.

dobro si rekla, 30 letni mamini sinčki z eno kozo doma, ki jih stiska v eno si dejansko želijo nas….

Sam kakor sem jaz študiral ekonomijo in v praksi gre nekako tako. Če je ponudba potem je tudi povpraševanje. Če pada punudba pada tudi povpraševanje. Se pravi se spustite tudi na za vas nizka merila.

Po drugi strani je pa še dobro, da se desci niso sposobni odseliti iz mama hotelov, tako da imamo sposobne ženske lahko ugodne cene stanovanj in najemnin. Če bi še desci vstopili na trg nepremičnin, bi se vse zelo podražilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Že videno, 14.08.2022 ob 11:46

če pa tak je…

zabuhtli, grdi debeli zavaljeni, nesposobni fukat, pa se čudijo, da lepotica gre drugam…kd se bo jahal po debelemu zapitemu…jaz ne😎

Ja, zagotovo. Zato pa visite na tem forumu in stokate cele dneve. Ker se res toliko tipov meče za vami😂

Petdesetletne monovske “lepotice” so veš da najbolj zaželjena roba 😂😂😂

Jebeni brezmožganski trol, smiri se, da te kap ne rukne slučajno.

Meni samo nekaj ni jasno … Kako to, da privlačne, sposobne, izobražene in neodvisne samske ženske cele dneve kuhamo, peremo, likamo in pospravljamo za lenimi nesposobnimi desci, ki živijo v mama hotelu? Kaj pa njihove matere počnejo?

Odgovor na objavo uporabnika
Mrš, 14.08.2022 ob 11:54

Ja, zagotovo. Zato pa visite na tem forumu in stokate cele dneve. Ker se res toliko tipov meče za vami😂

Petdesetletne monovske “lepotice” so veš da najbolj zaželjena roba 😂😂😂

Jebeni brezmožganski trol, smiri se, da te kap ne rukne slučajno.

A misliš, da si ti bolj zaželjena od 50 letnic?

Ne lupaj srčica, 30 letni tiktaka biološka, reprodukcijska deluje, debela si ko svinja, če še nisi pa boš pri 50 kot Orka…pa veš, da si bo mene 50 letno lepotico bolj želel..

ga nihče ne jebe v glavo..

mozak babji

Odgovor na objavo uporabnika
itak881, 14.08.2022 ob 11:36

Potem si pa še drznete vse ženske metati v isti koš!

 

Ja.

Odgovor na objavo uporabnika
itak881, 14.08.2022 ob 12:04

Meni samo nekaj ni jasno … Kako to, da privlačne, sposobne, izobražene in neodvisne samske ženske cele dneve kuhamo, peremo, likamo in pospravljamo za lenimi nesposobnimi desci, ki živijo v mama hotelu? Kaj pa njihove matere počnejo?

Njihove matere sučejo gobec, te nesposobne desce in njihove dekline imajo na ovratnicah..  od mamice na vratu od nesposobne babnce pa na oprsju…

saj veš ps se teže že z ene reši, kaj šele dveh…

zato pa je nama lepše:)

ne sekiri se: te nesposobnice še ne morejo tega dojet, ker so samo reprodukcijsko sredstvo, čez 20 let pa ekonomsko odvisne sirotike

New Report

Close