Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Ker video :)))))))) Do solz …

Ojoj, bog ne daj, nikoli in nikdar …
Pusti torbice, to ti ne gre od rok. Ti raje avte izbiraj :)[/quote]

Daj no, ne mešaj se, verjetno je Lepooka že starejša dama in potrebuje s sabo vedno mobilno zalogo ta velikih vložkov zoper urinsko inkontinenco!

[img]http://shrani.si/f/22/Fz/1jVokPsV/comfort.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/1Y/U2/1yyJSJM4/tcomfortmaxi.jpg[/img]

Ammm,, saaam, to pa ni tko ajnfoh?

Ne vem no…

Joooooj, ste žleht. Ampak umiram od smeha, res do solz.
Sori, Desi, nothing personal … :)))))

Mogoče zato ker zgleda k zložen šotor? 🙂 Prva asociacija … lahko grem pa dalje, če vztrajaš.[/quote]

… vztrajam…

:-)[/quote]

Argh, če ne bi tko vljudno rekel, bi se izognila sekundarnemu pogledu na to kalvarijo, ki ji ti rečeš torbica.

Kaj je narobe s to torbico? Vse je narobe. In barva, in material in “okraski”. To ni torbica. To je neka … torba pač. Mene spominja na safari hlače (zložene), šotor, torbo za reševanje, morda pasji nahrbtnik ali za prenašanje psov ali mačk. Orodje bi tudi pasalo notri, ker je take fajn praktične in nenadležne barve za vzdrževanje. Mogoče bi bla primerna za opremo za balinanje, šah … Lahko ti pomaga kot pripomoček za kamuflažo v vojski, recimo, se za njo skriješ, te garant živ bog ne opazi … VOJSKA, točno, odlična je za kakšno vojakinjo (vojaka?), ni važno ali za trening ali za na kofe (njim itak vse v tej barvi, ki ni barva, pride prav) … Torej, u got the point.

NO GO!

Hja, saj bo njemu tud do solz, če bo lepooki res tako torbico kupu…

Ja.
In če je pameten, bo prisluhnil monkljicam, preden ženo v jok spravi …

No, v zivo je malo bolj svetla. V bistvu skoraj beige. Ima pa jo natanko za to, kar pravis… Za all-Rounder, ko je pac v jegginskah in ponchotu, itd. Zanimivo pa mi je zaradi tega, ker je na dopustu pozela ta zadeve neverjetno dobre kritike, ce ostanem nevtralen. Jaz sem ji jo res kupil, ker si je zelela eno bolj sportno-elegantno…

Ja.
In če je pameten, bo prisluhnil monkljicam, preden ženo v jok spravi …[/quote]

Se mi zdi, da bo ravno obratno…

P.S.: in seveda imate prav. Funkcionalna pa je. Dodelana u nulo.

Dobio sam bonu, jer sam dobro odabrao. 🙂

[img]http://i.quoteaddicts.com/media/q3/655034.png[/img]

No sej, sam da je draga zadovoljna. Ostalo ni pomembno 🙂

No sej, sam da je draga zadovoljna. Ostalo ni pomembno :)[/quote]

Temu namenjam znatno pozornost v sirsem kontekstu.

https://youtu.be/IqzsIHGKZfQ

Pero, kaj pa mi dobimo, ker smo ti podarili psihološko obdelavo? A bo kaj praktičnega al fensi?

prosti prevod DdP bluzenja : če si jo lahko zatakneš (torbico) v pizdo in ob tem elagatno jebozovno šejkaš … ima da ti jo sponzor kupi.

Čudno res, kako ste vsi prepričani v to.
Jaz recimo, absolutno nimam takih izkušenj.
Makine in mašinke kromovane so bile vedno velike in dolge, prijetne moške pritikline pa tudi.
Ahahahaha, menda imam veliko srečo v življenju…

Je že od nekdaj tako, da imajo ene pamet, druge pa srečo….

Kako kratek in jedrnat, ko so drugi v dilemi in kako dooooolgoooo razpredajoč, ko sam kupuje plehovje…
A se res samo meni zdiš pacient?

Madona, pa saj s tem gres loh kampirat :)) v primeru dežja maš pelerino, ponoči pa spalko :))

Ne, kje pa. Mislim, da se vsaj 4/7 drugih strinja s teboj.
Brez skrbi, si povsem normalna MON-a. Ne izstopas.

Ne, kje pa. Mislim, da se vsaj 4/7 drugih strinja s teboj.
Brez skrbi, si povsem normalna MON-a. Ne izstopas.[/quote]

Sem že enkrat napisala, da si od taplavga alter ego :))) pa oba se poslavljata, pa prideta nazaj in sta spet 24/7 prisotna :)))

Ne, kje pa. Mislim, da se vsaj 4/7 drugih strinja s teboj.
Brez skrbi, si povsem normalna MON-a. Ne izstopas.[/quote]

Sem že enkrat napisala, da si od taplavga alter ego :))) pa oba se poslavljata, pa prideta nazaj in sta spet 24/7 prisotna :)))[/quote]

Motiti se je clovesko. Vztrajati v zmoti norost.
Cuvaj se. Drugic je vzorec. Tretjic naklep. 😉

… vztrajam…

:-)[/quote]

Argh, če ne bi tko vljudno rekel, bi se izognila sekundarnemu pogledu na to kalvarijo, ki ji ti rečeš torbica.

Kaj je narobe s to torbico? Vse je narobe. In barva, in material in “okraski”. To ni torbica. To je neka … torba pač. Mene spominja na safari hlače (zložene), šotor, torbo za reševanje, morda pasji nahrbtnik ali za prenašanje psov ali mačk. Orodje bi tudi pasalo notri, ker je take fajn praktične in nenadležne barve za vzdrževanje. Mogoče bi bla primerna za opremo za balinanje, šah … Lahko ti pomaga kot pripomoček za kamuflažo v vojski, recimo, se za njo skriješ, te garant živ bog ne opazi … VOJSKA, točno, odlična je za kakšno vojakinjo (vojaka?), ni važno ali za trening ali za na kofe (njim itak vse v tej barvi, ki ni barva, pride prav) … Torej, u got the point.

NO GO![/quote]

Ja in kdo si ti, da boš solila pamet Desiju in njegovi ženi, kaj je lepo in kaj ni?

Si mogoče pomislila, da ima Lepooka pač tak okus in da so ji takšne torbice všeč? Tvoje vsiljevanje lastnega okusa je prav bedno. Mogoče imaš pa ti oblečene hlače in obute čevlje, ki bi večino folka nasmejale ali pognale na wc – pa? Imaš pač tak okus! 😛

Saj je že povedala, da je čist ajnfoh punca.

Saj je že povedala, da je čist ajnfoh punca.[/quote]

Temu se reče vodenoglava.

Argh, če ne bi tko vljudno rekel, bi se izognila sekundarnemu pogledu na to kalvarijo, ki ji ti rečeš torbica.

Kaj je narobe s to torbico? Vse je narobe. In barva, in material in “okraski”. To ni torbica. To je neka … torba pač. Mene spominja na safari hlače (zložene), šotor, torbo za reševanje, morda pasji nahrbtnik ali za prenašanje psov ali mačk. Orodje bi tudi pasalo notri, ker je take fajn praktične in nenadležne barve za vzdrževanje. Mogoče bi bla primerna za opremo za balinanje, šah … Lahko ti pomaga kot pripomoček za kamuflažo v vojski, recimo, se za njo skriješ, te garant živ bog ne opazi … VOJSKA, točno, odlična je za kakšno vojakinjo (vojaka?), ni važno ali za trening ali za na kofe (njim itak vse v tej barvi, ki ni barva, pride prav) … Torej, u got the point.

NO GO![/quote]

Ja in kdo si ti, da boš solila pamet Desiju in njegovi ženi, kaj je lepo in kaj ni?

Si mogoče pomislila, da ima Lepooka pač tak okus in da so ji takšne torbice všeč? Tvoje vsiljevanje lastnega okusa je prav bedno. Mogoče imaš pa ti oblečene hlače in obute čevlje, ki bi večino folka nasmejale ali pognale na wc – pa? Imaš pač tak okus! :P[/quote]

Vse je v najlepsem redu. Ravno zaradi tega, ker je povedala na cisto zabaven nacin, da ni po njenem okusu, sem lepo prosil, ce napise utemeljitev. In jo je. Brez ovinkov.

Kramljamo za zabavo. Evolution, malo za zensko duso (besedilo) in malo za mosko (pevka)

https://youtu.be/9VATjETeXf0

New Report

Close