Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Desiderius_da_Pietri, a si naj kupim tole torbico?

Saj je že povedala, da je čist ajnfoh punca.[/quote]

Temu se reče vodenoglava.[/quote]

Ja ne vem… Jaz sem zastopila kokr da je mojstrica enega poklica.

Ne verjamem na prvo zogo. Tudi ce navzven poenostavlja, to ne pomeni, da v ozadju morda ne tici sofisticirana umetnija.

a to za samsko?

Tudi jaz sem to pomislila. Sam vprašanje kaj obvlada, vsekakor nekaj okrog torbic… Al jih oblikuje al dela, al pa krade iz njih… Nekaj od tega bo po moje, če je ajnfoh.

a to za samsko?

Tudi jaz sem to pomislila. Sam vprašanje kaj obvlada, vsekakor nekaj okrog torbic… Al jih oblikuje al dela, al pa krade iz njih… Nekaj od tega bo po moje, če je ajnfoh.[/quote]

Tudi meni je vse skupaj delovalo kontradiktorno… Samska s tako izdelanim staliscem do mosenj. Da o avanturisticnem duhu, ki veje iz besedila, ne govorim. Samska, ki se spozna na mosnje in ceni dobro orodje… einfach.

a to za samsko?

Tudi jaz sem to pomislila. Sam vprašanje kaj obvlada, vsekakor nekaj okrog torbic… Al jih oblikuje al dela, al pa krade iz njih… Nekaj od tega bo po moje, če je ajnfoh.[/quote]

Tudi meni je vse skupaj delovalo kontradiktorno… Samska s tako izdelanim staliscem do mosenj. Da o avanturisticnem duhu, ki veje iz besedila, ne govorim. Samska, ki se spozna na mosnje in ceni dobro orodje… einfach.[/quote]

ammm, Pero, dej mal merki lepooko in njeno trbico…

Pa ključe od volvota raj pr seb imej…

Dobro da imam srečo…
Ker če imaš srečo, imaš lahko tudi pamet.
Če imaš pa pamet, pa ni nujno, da imaš tudi srečo…

Gola, kdo si ti??
Pa ti si nekaj najbolj zabavnega kar sem kadarkoli zasledila na monu. Čist resno no :))

Argh, če ne bi tko vljudno rekel, bi se izognila sekundarnemu pogledu na to kalvarijo, ki ji ti rečeš torbica.

Kaj je narobe s to torbico? Vse je narobe. In barva, in material in “okraski”. To ni torbica. To je neka … torba pač. Mene spominja na safari hlače (zložene), šotor, torbo za reševanje, morda pasji nahrbtnik ali za prenašanje psov ali mačk. Orodje bi tudi pasalo notri, ker je take fajn praktične in nenadležne barve za vzdrževanje. Mogoče bi bla primerna za opremo za balinanje, šah … Lahko ti pomaga kot pripomoček za kamuflažo v vojski, recimo, se za njo skriješ, te garant živ bog ne opazi … VOJSKA, točno, odlična je za kakšno vojakinjo (vojaka?), ni važno ali za trening ali za na kofe (njim itak vse v tej barvi, ki ni barva, pride prav) … Torej, u got the point.

NO GO![/quote]

Ja in kdo si ti, da boš solila pamet Desiju in njegovi ženi, kaj je lepo in kaj ni?

Si mogoče pomislila, da ima Lepooka pač tak okus in da so ji takšne torbice všeč? Tvoje vsiljevanje lastnega okusa je prav bedno. Mogoče imaš pa ti oblečene hlače in obute čevlje, ki bi večino folka nasmejale ali pognale na wc – pa? Imaš pač tak okus! :P[/quote]

Ja ka se pa ti jeziš? 🙂
Eh, to ni vsiljevanje lastnega okusa. Prosil je za asociacije in jaz sem prijazna (in ajnfoh!) punca, pa sem mu ustregla.

Nič ti ne skrbi za moje hlače in čevlje. Vse pod kontrolo 🙂

Veš koga lisica zvitorepka! Si se pa na napačno spravla… Sem najbolj zagrenjeno, glupo nepotešeno, osamljeno,…………………………………………………. bitje na monu. Kr vpraš!

Pa še krizo identitete mam…;((((

Taprava si 🙂

Veš koga lisica zvitorepka! Si se pa na napačno spravla… Sem najbolj zagrenjeno, glupo nepotešeno, osamljeno,…………………………………………………. bitje na monu. Kr vpraš!

Pa še krizo identitete mam…;(((([/quote]

Bitje? A pol si srednjega spola?

To je tipična debata, ki jo sprovocira moderator!
Ta klinc je moderator in Žogca je ista! Visi tu kot krokar in briše, še več pa piše – da se dogaja!

Kašna domišljija … Kje je pa svizec? 🙂

Pa peesda no. A mi moras kvarit veselje. Jaz sem pa si domisljal, da sem jo jaz razzivel. Smrk.

Jp jp;) pa še šajnastega pleha nimam in torbic ne nosm, tk da pr men ne bo biznisa… Loh se pa za kj drucga zmenve če ti je dolgčas! https://www.youtube.com/watch?v=l_5DJBJPkz8

Da ne boš sam na mošnje in orodje mislna…

Pa peesda no. A mi moras kvarit veselje. Jaz sem pa si domisljal, da sem jo jaz razzivel. Smrk.[/quote]

Pust ga, viš da pros za zobe oprat.

Dolgčas mi ni, za kšno kratko žestoko v zabavni družbi sem pa zmer.

Orodje pa mošnje so pa vedno prisotne v zatilju nekje. Sploh v takem paru. Mam fejst vodovodarja, pa vedno več stvari zna fnt 🙂

Dej ti Desiderius…….. težek si.
Jaz si te predtavljam kot enga debi*la s sedmimi froci (če jih še nimaš pa delaš na tem!! pa ne za to, da si tak ljubitelj forocovja, ampak da živiš na njihov račun – oz. na NAŠ!!)

Ženska kuha poletno zdele, otroc se umijejo v lavorju… berejo knjigice in molijo….
Vse naravno, vse nekaj izpred 100 let!

Ti pa pametuješ tukaj (gazda kuće) in Primož te financira!

SLABO MI JE, ko taki visite tuki in talate neke nasvete! MRŠ!!

Okeej…
Pust zdj ticga mestnga vodovodarja, tm jst neki drucga pokazava. Sam da vidm če si za:

mleko mleko mleko melko mleko mleko mleko mleko Kaj krava pije?

Ja ne morem ga pustit, če sem mestna frajla. Sploh pa k tist orodje premetava okol … Kmetavzi mi niso zanimivi, to pa ne.

Hehe, a starejše fore nis mogla najt 🙂 Cedevito pije, kaj pa drucga.

Se ti rekla da ti bom neki drucga pokazava. lajf je še kj drucga k mestn vodovodar in kmetavzi. Sploh veš ne kaj je zanimiv če ne probaš.

Cedevito se pa sam tistm kravam daje, od katerih tamestnm mlek prodajam, da ga mate z dodatkom c vitamina. Mi kr tko praumo; tamestn mlek za zombije.

Kolk je pa sto pet + sto pet?

Sto parov cevljev?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


A si ti tudi odmigrirala v dojčland:-))

dvesto pet 🙂

Mati enega kolega je, ko je pocvekala in spila kavico redno govorila: “Zdej moram pa na “mojo ulico” pet. Je ze cajt.” 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close