Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dežuuuuujeeeee!!!

Dežuuuuujeeeee!!!

Ma kaku je blo lepo….. sem se kar pustila, da me malo zmoči….. pa avto mi je opralo…… hahaha… vsaj prah, no…. :))))

Yihaaaaaaa …….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Tu pr nas pa niti za pokušino dej…….

Ma veš,da se prow lažje diha… :))

Sam sem se bala, da bi me kaka toča ujela…. oz. avto.. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Pa veš ti, da mene je vjela toča…..mal naprej od Sv.Antona, pa sem se tko za avto bala,…..grrrrrr…..

Kako si mi drgač?

uPAM, da si ostala brez okraskov, oštja….

Ma glih sva pizzo pojedla…. sva si kar naročila…… on 3/4 jaz pa 1/4…. glih prow…. Zdej si bom pa kmali en kofi naredila…. :)))

Drugač se pa fizično nekam čudno počutim…. oz. zdej je boljše, ma zjutraj sem bla čisto brez moči….. pa glava me boli…. ne vem, kaj je spet….. Ma ni problema… dokler me boli na desni strani…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Na srečo je šlo mimo brez okraskov……hvala *****

Njami pizza…..a ti bo dovolj tko mikin košček?….a vsak 1/2 ne bi boljša varianta, vsaj zame,..hahahahaha….
Je sedaj boljša kofi na novi mašinci?

Ma kaj ne bomo čudni zjutraj, ko se niti spat ne da…..ena soparina….ubijalska…

Čist dost imam…..:))

Ma kava iz rejšnjega espresa mi je bila bolj všeč…. ta dela neko penco….. pa mi ne sede preveč…

Ma najbolš,da prideš probat….:)))))))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

No sej ti sama veš in to še dobro…kolko je tebi dovolj,… :-))

ma bi ja probala,…..ma ki imam tako fjako,…ajej…….ma nimam volje niti malček,…..ma kdaj bo tega konec!?!?

pri nas nič ne dežuje, pa imam jaz tudi avto umazan :)))

Potem je treba it do naše Lare,.. :-))

Pri nas spet kurijo….. hahaha

Ma dobro…. kdaj pole prideš? Sej si mi pisala, da mormo jet na kafe….. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Tudi tle nič več…. grem končno po kafje…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

ma kaj poveš ti??? Kaj mi je za naredit???

Vpraši mamo…. hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

A maš prav, jo bom zdej kuj poklicala,…..hahahahahaha…..

Yesssssssssssssssssss…:)))))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

:))))))))))

pri nas pa pico pečemo :))

Tle plajha vsak večer…pa ne delam praznika ven s tega.
Razen,da sem v nedeljo z bosimi tacami čoftal po mlakah na ulici.
:-)))

Še dobro, da ga ne delamo vsi, če ne….. ke kažin bi šele bil…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Jaz sem šla popoldan po mestu lih takrat, ko se je ulilo.
Sem bla cela mokra, pa mi je blo še zmeraj vroče. Od razgretega asfalta je kar sopara vrela……

Yeeeeeeeea, 3x hura za poletje….hehe

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Včeri se je vsulo glih, ku sem bla v Ts…. matr, kako je smrdelo….. đizzzs…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Tu je vse tako v suši, da še kanalizacija več ne smrdi…-,)))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Čuj….. ma kej veš, kje so vsi “naši”? Ne verjamem, da so pa glih vsi na morju, no…..

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Jaz tukaj… 🙂

To bi rad videl.

New Report

Close