Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dilema

Dilema

Res, brez heca. Vedel kdaj je in kdaj ni čas za vztrajanje.

ja sej jst mislm da sm tud neki tazga kar se tega tiče… Sam k pol pride neki nepričakovanega umes…Čeprov mislm, da bom tle se vedno mal vstrajala.. Nekej mi neda miru… In ponavad morm takrat vstrajat… Upam da se strinjas z mano…

Res je nehvaležno dajat nasvete, kar niti ni moj namen. Bi te pa usmeril v razmišljanje, da bo še velikokrat “nekaj nepričakovanega” prihajalo vmes. Kako se boš odločila je čisto od tebe odvisno. Ta trenutek ti nisem pomagal v ničemer in morda res tako zgleda na prvi pogled, je pa tudi res, da nerad napišem samo zato, da bo padlo na plodna tla.

Braća kažu: “Što ne ubije, jača!” 😉

…nič nas ne sme presenetiti???”

Da nas nič ne sme presenetiti je nam, malo “starejšim” poznano tudi iz drugih kontekstov. :)))))

jst sm itak magnet za nepričakovane stvari, eheheheh… Sam nevem pa kako naj se obnasam ko se srecava… hočm bit ful resna in bit “nedostopna” za karkoli… sam pol k se mi nasmeji se zacneva pogovarjat… joj..prov rada bi ga “zasovrazla” ker me je ful prizadel, pa ceprov ne cist po svoji krivdi, ampak mi srce nekak ne dovoli 🙂

Mal se bom pohecal.

————

Res ni čist po njegovi krivdi. Trije veliki tigri so mu grozili z odgrizom “kronskih draguljev”.

hahahahah 🙂
sej ves kaj sm hotla rect 🙂
itak da je on lih tolk kriv kt ona, sam tko sm misnla, da tist trenutek ko sva se spoznala… takrat ni on me hotu prizadet …

New Report

Close