Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dilema

Dilema

Trenutno delam in med “ne-delom” ter brskanejm po netu sem našla vašo stran… Moram priznat da mi je zlo všeč in da bom verjetno tle ostala, hehehe
No in zdej k moji dilemi… Ne gre samo za sex, ampak za čustva 🙂 Pred priblizno pol leta sem spoznala nekega fanta… oba sva stara 21… Ker sem v tistem času ravno prebolevala bivšega, ga najprej (priblizno 3 tedne) nisem spustila k sebi – pred sabo sem imela nekaksen čustveni zid zaradi razpočaranja nad bivsim… On se je pa ze na začetku ful zaljubu vame… ne me narobe razumet, tud jst sm bla nora nanga in vse amapk nism hotla bitz spet razočarana… Skupej sva prezivela po pol dneva in noči vsak dan (brez sexa na začetku)… Ampak ze takoj na začetku sem vedela da je pri nejmu nekaj narobe, telefon mu je zvonil po vec kot 10x v 3 urah, on se ni zelel javit. In ker mam sesti cut, sem takoj vedla kaj se dogaja… Ko sem ga vprasala kdo je, je rekel bivsa. in nekje po prvem tednu, med najinim pogovor skor začne jokat in prav da sm prsla v njegovo zivljenje v napačnem trenutku.. in mi je blo ful sumljiv vse skupi.. No in da skrajsa mzgodbo… Vmes se ful zaljubva drug v druzga in bla bla bla… ful ga mam rada, ce prov nisva vec skupi in vem da me ma on tud ker mi je povedu… punce mislm da pač vemo kdaj se govori zares, hehee Ziher se pa sprasujete zakaj sva sla narazen? Je bivsa noseca in tega mi ni povedal on… Vmes mi je tud veckrat se zlagal in ko sm hotla karkoli zvedet, je rekel da me ma prevec rad in da mi ne more povedat kako stavri lezijo ker me bo samo prizadelo in da je boljse da nehava, ker drugace bom na koncu ful trpela.

In zdej?! kaj naj nardim? Rada ga mam, nora sm nanga in nenehno se srecujeva- delava blizu.

Hvala vsem ze vnaprej, lp

Pozabiš nanj in počasi naletiš na drugega. Bo pa čas poskrbel za to.

Jah, lazje rečt kot narest 🙂

Tako sem delal, ko sem bil tvojih let. Ni lahko, to ti dam pa čisto prav.

tud jst sm ponnavad tko nardila da sm enostavno pozabila in sla naprej … ampak prej sm bla vedno tko da sm letala okol, in se ubistvu nism pustila nobenmu ujet za vec casa… zmer sm mela zid pred sabo… in zdej ko sm ga podrla… nekak hočem met tisto kar men pripada in tega je zdej deležna druga… po drugi strani pa vem da ubistvu ni tega delezna , ker je nima rad ampak bo z njo spet “poskusu” zarad otroka… In to me prav zivcira …

Sori, ampak iščem bolj sproščene teme 😉

hahaha 🙂 sam svoje mnenje bi mi lahk pa vseen zaupal 😉 glede nato da sm brala starejsa spooročila me prov zanima kaj bi mi svetoval oz kaj bi ti naredu v mojm primeru ? No sam da se ne bos pretegnu 😉 hecam se…

Čas, da nekoga preboliš, je vedno odvisen od globine čustev do nekoga. Zato lahko nekoga “pozabiš” hudo zelo hitro, pri nekom drugem pa to traja lahko zelo veliko časa in je zelo boleče. Ampak, saj veš, upanje na bolje nas drži pokonci.

Da se vrača k bivši zaradi otroka, je čista utopija. Za tistih nekaj let? Se splača? Slej ko prej tudi otrok staršev ne zadrži več skupaj. Če pa že, pol je pa to, kakor se temu reče, umiranje na obroke.
Hudo zelo naj premisli!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

če ti rečem da si mlada in da imaš še veeeeeeeeeeeliko časa pred sabo, da najdeš “the right one” – brez zamere, resno!…ampak, točno to!!! mislim…
in če ni imel tolk jajc, da bi ti sam povedal za razlog, zakaj ne more bit s tabo – ejj, če sta skupaj skupaj rešujeta težave, ne glede na to, da sta bila “kao” skupaj – neiskrenost ne pride v poštev!

in seveda, en lep pozdrav zate!

Si bom vzeč čas, ekstra zate 😉

hvala 🙂

Js bi bil pa še enkrat 21 star! Samo za dva meseca! :))))))))))

Jaz pa ne:((((
Mogoče tm ene 18. O, to pa ja! Tisto je pa blo eno najlepših mojih obdobij. Pa zdaj:))))))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

V tem primeru bi se fajn ujela. Ti neizkušena (?) jaz z nekaj vbodi…. Veš kakšno raziskovanje bi to bilo? Ha!
Edino kar me skrbi so srčne težave, ki so v tistem obdobju po pravilu prav vedno sledile. 😉

Ne zameri, ampak a imaš probleme glede ljubezni ali glede sexa?

ne, nobenih problemov.. razen ce je to problem, da mi oboje dost pomen… nism lih ena tistih naivnih punc k pade vsakmu v naročje k ma dober avto oz denar al pa da hitr noge narazen… Pa mal prevec razmišljam za svoja leta, hehehe

Ljubezen jim je v teh letih (skoraj) vsem v pogubo.

ja, skor da res… sam po mojem mnenju, je pa v teh letih ljubezen se vedno najbolj iskrena in res prihaja iz srca (no, vse je odvisno od človeka)… Ker vedno bolj ko si starejsi, gledas na ljubezen z drugimi očmi, če ne drugega ze zaradi izkušenj v mlajsih letih… in potem ne iščeš vec ljubezni s srcem ampak z glavo… Vedno manj je tistega “bum” , ko srecačaš nekoga in se kemija čuti ze 5 metrov med njima. Vedno bolj se gleda potem na nekoga da boš z njim lahko zivel in si ustvaril druzino in prihodnost… Vse manj je pa tiste prave ljubezni in kemije- to zamenja samo navezanost in tisto kar mislijo da je ljubezen…
Ampak to je samo moje mnenje, se razume

Srčne težave pa itak sledijo. To vzameš nekako “v zakup”. Tud zdaj. Če meni ne bije srček malce hitreje, pol tud voljno za tiste vbode ni dovolj. To je pri meni vedno bilo in zgleda, da tud bo tako.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Zdaj sem prebral. Če razumem ima on nosečo bivšo, tebe in problem kam se prestaviti oz. biti pri njej ali pri tebi…?

Če je njegova bivša noseča z njim in je on vsaj malo inteligenten, bo verjetno ostal pri njej. Če ima pomanjkanje čuta za odgovornost in je do soljudi relativno hladnokrven, bo ostal pri tebi. V bistvu mu pa niti ni enostavno. Če mu boš pomagala razrešiti problem in se z njim dovolj dolgo in odkrito pogovarjala, bosta slej ko prej prišla, da pametnega zaključka, kar pa ne bo pretirano bolelo nobenega.

Nekako tako…

Jaz pa mislim, da ljubezen v teh letih prihaja iz zaljubljenosti, ki ima po mojem največ opraviti s kemijo.
Strast je čast, ki pripada vsem ljudem ne glede na starost! (Zaljubiš se lahko tudi ko si star!)
Le vnameš se hitreje in morda brez predsodkov v letih, ki so itak namenjena reprodukciji.

Zato je jasno, da ko preideš prvi bum spolnosti in zaljubljenosti, prideš v tista leta, ko morda res iščeš z glavo??? Tega ne vem. Zaljubila sem se in zaživela z njim še v letih, ko me je še precej …..

Družina je odgovornost in veselje.

Prava ljubezen?
Je veliko stvari ali ena sama? Vsak ve zase (če ve?)
Lahko je hip, lahko vsakodnevno življenje s partnerjem…
Če v sebi čutiš ljubezen, je to to.

hvala za čas 🙂 Lepo da si se potrudu 😉
Ja, sej to tud jst vem… in je dost inteligenten, tko da vem da bo pr njej ostal… Samo pa tud upam, da bo ona dost pametna in da bo ugotovila da ni pametno met enga na vrvici zaradi otroka- ker namrec lih zarad tega mislm da je zanosila- je pač mal starejsa in prevec začjubljena vanga tko da…
Mah sej vem da sm ful smotana, ker ga nočem prebolet- ampak pomoje ste ze vsi mel tist filing k ves da je neki orng med dvema- To je blo takrat k ste bli mladi pa neumni tko kt jst , heheheh

tvoj zadnji odstavek – ja, res je…boli pa še danes…čist enmal…

lp

Mlad že, neumen pa nikoli. 😉

heheheheh men se tud zdi ja 😉

New Report

Close