Najdi forum

Dilema

Situacija je takšna. Ločena 6 let. Cca 3 leta v neki čudni “zvezi”. Intimna sem bila samo s svojim soprogom. Zdaj se dobivam z nekom ki mu fizično nisem zanimiva. Kar sem seveda opazila šele po dolgem času. Zdaj sem spoznala nekoga ki si me želi. Osvaja. Se želi ljubiti z menoj. Takoj pove da je vezan samo živita ločeno. In da bo tako ostalo. Se pravi sex brez obveznosti. Blazno me privlači. Vendar je moralna dilema še vedno velika. Kaj menite? Kaj naj naredim?

Ne vemo, kaj si v resnici želiš.
Če želiš resno zvezo, potem tukaj ne bo kruha. Verjetno ni samo vezan, ampak tudi kar lepo živi skupaj s svojo soprogo.

Odkrito povedano želim si intime. Na dolgi rok seveda partnerja … ampak tako dolgo mi že nihče ni rekel da sem mu všeč me osvajal da mi je čisto vseeno za naprej. Vpetek me vabi na pijačko k njemu domov. Vem kaj sledi če bom šla in ne vem kaj naj. Nisem ženska za sex mimogrede po drugi strani si mislim zakaj pa ne. N vem verhetno bom itak dala rep med noge

Izkoristil te bo, oh nene ti boš sexala ampak skupaj ne boš z njim to moraš vedeti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close