Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dipo reklama

Dipo reklama

gre še komu ta “tanova” reklama od Dipo, ki jo nonstop vrtijo, močno na živce?

jah, pač nismo vsi ciljna skupina, tako kot nismo bili za “Dipo mi paaaaššššššeee ” 🙂

Nekreativni “marketirji” podjetja pa ciljajo na svojo redno “klientelo” ki tam kupuje – zato prilagodijo reklame njim razumljivo.

Meni gre na živce celoten Dipo in Rutar

Že dolgo mi ni šla kaka tolk na živce, kot mi gre ta.

Reklama za privabljanje kupcev nazaj…Kaj pa drugega,saj je morda že vsak doživel pri njih negativne izkušnje…primer:kupiš spalnico za 1500eur in ena vrata za omaro manjkajo…reklamiraš in čakaš en mesec pol pa ugotoviš,da so vrata od druge spalnice…in bla bla bla…se ta štorija nadaljuje pol leta…
Neizobraženi,kvasijo ti tja v tri dni…V jebenem Rutarju v Mb.iščeš osebo,ki ima preko oddelek za sedežne,jo čakaš in iščeš pol ure,da se od nekod prideva…
Nikoli me ne vidi ne Rutar in ne Dipo…same slabe izkušnje z njimi….

Meni gre na živce celoten Dipo in Rutar
[/quote]

Podpis pod tole. Nabite cene za kložngo!

Ali pa momax, s hišnim duhom… že ko so prišli na naš trg s tistim duhom smo pri nas rekli, še ena trgovina, kjer nad ne bo. Ko so spacali reklamo z dodatnim duhom z vrtalnim strojem v glavi, smo se resno vprašali, kdo je zadaj. Ni nas še bilo tam in nas tudi ne bo. Ampak, kot je nekdo že zapisal, tako ali tako nismo njihova ciljna skupina.

New Report

Close