Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu diskretni, daj povej mi…

diskretni, daj povej mi…

Hej!
daj pomagaj mi no…Brskam po tvojem slavnem postu o ljubimki in me grozno zanima, a si jo že najdel???? Se je obneslo? Saj veš, samo za sprostitev…

No, o neki slavi ravn ne gre govorit. Edino, če čigave perfekcije gravitirajo v to smer. Kar zadeva moje vpise bom zelo hvaležen, če ostanejo na začetnem, skromnem nivoju. Skratka takem, ki ga nastavljam že z nickom.

Ljubimko? Našla sva se z zelo lepo in ravno prav čustveno žensko, če te to zanima.

Kdo si ti in kaj iščeš tukaj? Lahko začnemo eno resno debato o skokih čez plot in ljubimkanju in varanju in fu*kanju in sexanju in ljubljenju … Pa o čustvih, o željah, pričakovanjih. Sem tiste vrste moški, ki nerad postavlja in hkrati nerad posluša konverzacijo, ki temelji samo na vprašanjih. Znajo utrujat. 😉

Napiš’ kej, da bo koza cela volk pa tut. Pa naej bo na nivoju ljudskosti. :))

Hoj!
Ne, ne..nič ne bom tečnarla ali preveč spraševala… bi pa imela točno to kar ponujaš…eno dobro debato o ljubimkanju, pa o varanju, pa o sexanju..brez tega prejšnje ne gre, ali pa? Pri meni je ostalo bolj na platonskem nivoju, pa ne vem če mi je to dovolj… Bi ga imela…ga ne bi… A se sploh splača varat???? No, to je verjetno odvisno od posameznika in njegove situacije…
Pravzaprav jaz mislim, da se ne izplača…ampak kaj, ko me pa tako žuli….

aja, ja, sem nova, do sedaj sem le prebirala, sedaj bi pa še kakšno rekla.
In kaj iščem? Nirvano!!!! Ali pa le dober sex…

Varanje…………….se splača, se ne splača…..ne vem. Sigurno ti zakomplicira življenje, po drugi strani pa požene kri po žilah in konec koncev imamo samo eno življenje……eh, res ne vem.
Bi in ne bi 😉

Ne razumem, kako lahko govoriš “a se splača, ali ne” – kot, da je to obisk pri kozmetičarki ali zobarju… ali nakup delnic na borzi…

Pri varanju je samo to: ali je, ali pa ga ni. Konec.

Dejstvo je, da je vedno kdo prizadet. Kar z drugimi besedami pomeni – če ljubiš svojega partnerja in ga spoštuješ kot osebo ter če imaš kolikor-tolikor samospoštovanja, ga ne boš prevarala, zagotovo.

Druga pesem je, če globoko v sebi čutiš nezadovoljstvo, če le ni vse tako, kot si želiš. E, od tukaj do varanja je samo majhen korak.

No, ne glede na vse, vedno je boljše najprej razčistiti pri partnerju, šele potem pa skočiti v svet avantur. Preveč prizadetosti, slabe volje in sovraštva se nabere, ko nekdo vara…

NO, s tvojimi besedami povedano – mislim, da se le ne splača (seveda, to je samo moje subjektivno mnenje)

a bomo moralizirali..a rajši… 🙂
Ja, saj imaš prav. Slab izraz sem izbrala, saj mi ne gre za to, da bi nekaj zaslužila…
Gre za to, da mi nekaj manjka…pa ne sex:-)…. vseeno mi pa tudi ni, kaj bi iz tega nastalo. Pa nekako ne znam pretehtati, kaj bi bilo več vredno. Sedanji partner in sedanja situacija na eni strani, na drugi pa kanček upanja za nekaj več…

New Report

Close