Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Diskriminacija moških pacientov

Diskriminacija moških pacientov

Se strinjam za obvezno spoštovanje zasebnosti, ne glede na spol.

Kakšen papak pa si, avtor, da ne zahevaš zasebnosti in vztrajaš pri njej, če tako dobro veš, da imaš pravico do nje?
[/quote]

Kdo je rekel, da jo ne zahtevam? Ponovno preberi moja vprašanja s prve strani.
Prav tako sem večkrat omenil, da sestre pridejo not sredi obravnave. Torej ne moreš preprečiti. Prav tako je bistvo te teme širši problem. Diskrimnacija moške populacije s vidika spoštovanja do zasebnosti, ki jo ženskam nudijo v višji meri na takšnih oddelkih.

Pogleda kok imaš posrano in kosmato rit, da jo primerno pripravi za pregled zdravnika.
[/quote]

KO zdravnik že gleda rit, potem pride notri sestra zato da pripravi? Res se eni oprijemlete slamic. Zanimivo, da vedno zgolj ženska gleda moškega in nikoli obratno kajne?


Mačka jim piterina, mene je pa sam ena “opazovala”! Pa še tista verjetno ni bila navdušena, ampak profesionalna!

A se cmeram nad sestrami, ki dejansko izvajjo zdravstveno delo? Očitno neznaš brati. Konkretno sem večkrat opisal, da govorim o specifičnih dejanjih sester:
Sprehajanje mimo slečenega pacienta in zijanje v njergovo zadnjico, ko to ni potrebno. To počnejo po vseh oddelkih, kjer se mora pacient sleči. Tega moški tehniki ne počnejo. To je bilo priznano s strani osebja, da morajo ženskam nudit več zasebnosti.


Mačka jim piterina, mene je pa sam ena “opazovala”! Pa še tista verjetno ni bila navdušena, ampak profesionalna!
[/quote]

Saj so tudi moški tehniki profesionalni kajne?
Zakaj potem oni ne buljijo v ženske riti?
Aja saj res…ker bi to bilo neprijetno za ženske in se jim je treba prilagodit ane?
Kaj? Moški misli da je vreden zasebnosti!? Kako si drzne ta reva! Ampak smo totalno enakopravni ane?
GRE SE ZA TO, DA SE MOŠKIH PACIENTOV NE SPOŠTUJE KOT ŽENSKIH.

Saj so tudi moški tehniki profesionalni kajne?
Zakaj potem oni ne buljijo v ženske riti?
Aja saj res…ker bi to bilo neprijetno za ženske in se jim je treba prilagodit ane?
Kaj? Moški misli da je vreden zasebnosti!? Kako si drzne ta reva! Ampak smo totalno enakopravni ane?
GRE SE ZA TO, DA SE MOŠKIH PACIENTOV NE SPOŠTUJE KOT ŽENSKIH.
[/quote]
Pojma nima kakšne težave imaš!

Obožujem, kako eni še vedno ne dojamete, da govorim striktno o ženskem dodatnem osebju, ki ne dela nič s pacintom, stojijo pa zdraven in buljijo med pregledom.
Si sploh brala moje argumente? Osebje priznava diskriminatorno obravnavo moških pacientov! Priznavajo da nudijo ženskam več zasebnosti kot moškim.

Vprašaj se, če si kdaj bila na urgenci ali kirurgiji in je tam zdraven stal moški tehnik, ki te je zgolj buljil v rit, medtem ko te je zdravnik pregledoval. Stavim da nemoreš reči ja.
[/quote]

Jaz lahko rečem na to JA! In veš kaj? Prav nič me ne zanima zakaj je tam. Ker se osredotočam na tistega, ki me takrat obravnava, sprašuje, se dotika…..

In ti povem še nekaj: VEDNO dovoilm, da so prisotni tudi študentje in študentke, v kolikor takrat poteka učni del v ordinaciji kjer sem.
Si lahko misliš?:)

Pa sem ženska!

Jaz lahko rečem na to JA! In veš kaj? Prav nič me ne zanima zakaj je tam. Ker se osredotočam na tistega, ki me takrat obravnava, sprašuje, se dotika…..

In ti povem še nekaj: VEDNO dovoilm, da so prisotni tudi študentje in študentke, v kolikor takrat poteka učni del v ordinaciji kjer sem.
Si lahko misliš?:)

Pa sem ženska!
[/quote]

Razlika je med izrecnim “dovolim” in “pridejo not in gledajo ko sm že slečena in nimam časa ugovarjat”.
Konkretno opiši situacijo, kjer si bila na oddelku in je med intimnim pregledom bil zdraven zdravstveni tehnik, ki te je buljil (torej ne ginekolog in ne babičar, kot jih večina žensk meša v tej temi, prav tako ne tehnik,, ki dejansko izvaja ekg, ker ponovno poudarjam, da govorim o osebju, ki ne dela nič drugega kot stoji in gleda).

Glede na to, da osebje priznava da tega ne počnejo ženskam, me res zanima tvoj primer.

Ti si bil tam in ne mi. Kaj točno je gledala, videla? Kaj ti je delal zdravnik? Povej več, če pričakuješ da kdo kaj bolj pokomentira.

Beri prvo stran prvi post. Potem nadaljuj z branjem ostalih postov. Vse je opisano podrobno na dovolj širokem nivoju da se razume za kaj se gre.

Ampak naj ti bo…bom ti ponovno opisal zadevo:

Imaš oddelek (npr urgenco), kjer dela trenutno 3 ženske in 3 moški (oboji zdravstveni tehniki/sestre).
a.) Moški pride na urgenco ali kater drug oddelek, kjer si mora sleči hlače. Tam mu zdravnica/zdravnik začne gledati bodisi spolovilo, bodisi rit…pač karkoli intimnega. Sestra stopi zdraven in gleda pacienta v intimne predele.

b.) Ženska pride na urgenco ali kater drug oddelek, kjer si mora sleči hlače. Tam ji zdravnica/zdravnik začne gledati bodisi spolovilo, bodisi rit…pač karkoli intimnega. Zdravstveni tehnik stopi ven iz sobe in ne bulji žensko v rit.

Enako pomankanje diskretnosti dobijo moški pacienti tudi iz “zasede”, ko sestras vkoraka v sobo, kjer poteka intimen pregled. POnovno..nekaj kar moški tehnik ne stori, čeprav sta oba v sosednji sobi.

Osebje konkretno priznava takšno obravnavo, ker menijo da morajo ženske imeti več zasebnosti.

Dovolj jasen problem?

Beri prvo stran prvi post. Potem nadaljuj z branjem ostalih postov. Vse je opisano podrobno na dovolj širokem nivoju da se razume za kaj se gre.

Ampak naj ti bo…bom ti ponovno opisal zadevo:

Imaš oddelek (npr urgenco), kjer dela trenutno 3 ženske in 3 moški (oboji zdravstveni tehniki/sestre).
a.) Moški pride na urgenco ali kater drug oddelek, kjer si mora sleči hlače. Tam mu zdravnica/zdravnik začne gledati bodisi spolovilo, bodisi rit…pač karkoli intimnega. Sestra stopi zdraven in gleda pacienta v intimne predele.

b.) Ženska pride na urgenco ali kater drug oddelek, kjer si mora sleči hlače. Tam ji zdravnica/zdravnik začne gledati bodisi spolovilo, bodisi rit…pač karkoli intimnega. Zdravstveni tehnik stopi ven iz sobe in ne bulji žensko v rit.

Enako pomankanje diskretnosti dobijo moški pacienti tudi iz “zasede”, ko sestras vkoraka v sobo, kjer poteka intimen pregled. POnovno..nekaj kar moški tehnik ne stori, čeprav sta oba v sosednji sobi.

Osebje konkretno priznava takšno obravnavo, ker menijo da morajo ženske imeti več zasebnosti.

Dovolj jasen problem?
[/quote]

Če si prišel na urgenco je bil nujen primer. Očitno imaš nekaj resnega. Pogledala je ker se izobražuje in tega še ni videla. Mislim, da ji je zdravnik namignil naj pride pogledat.
Si imel povečano prostato?
Zate je občutljivo. Za njih ne.

Zakaj nisi rekel, da se umakne?


Tole je sovražni govor, verjetno te bom prijavil.

Če si prišel na urgenco je bil nujen primer. Očitno imaš nekaj resnega. Pogledala je ker se izobražuje in tega še ni videla. Mislim, da ji je zdravnik namignil naj pride pogledat.
Si imel povečano prostato?
Zate je občutljivo. Za njih ne.

Zakaj nisi rekel, da se umakne?
[/quote]

Skačeš v vode, ki niso pomembne.
Obožujm to mentalno gimnastiko, ker ne želiš odgovorit na pomembno vprašanje: Zakaj nudite ženskam več diskretnosti kot moškim? Zakaj se sestre učijo na moških pacientih, tehniki pa ne na ženskih? odgovori na temo in ne na neke random stvari, ki nimajo veze s temo.
In ne, zdravnik nič ne namigni. Same pridejo. Kdo pravi da nisem? Drži se teme, ki je diskriminacija moških pacientov z vidika zasebnosti.

Potem naj ti Polarni sij, dvojnik tvoj odgovarja naprej. Napadi in drugi nik te izdaja. Z grdim obnašanjem neboš nikamor prišel. In niti dobil odgovora.
Naj ti priteče kri iz riti pa si jo ogleduj. Pa manj seksaj s kolego.

Nisem ta oseba na katero se zdaj znašaš.
Ok se opravičujem za ton. Vendar je dejstvo, da nisi odgovorila na vprašanje: Zakaj ženskim pacientkam nudite več zasebnosti kot moškim?
Zakaj se moški tehniki odstranijo pri ženskih pacientkah, sestree pa ne da se ne odstranijo ampak celo gledajo golega pacienta.
Lahko prosim to obrazložiš?

Medicinske sedtre so vsestransko uporabne, za moško in žensko populacijo. Ženske so bolj zaščitene in ranljive. Zlorabe so se dogajale iz moških na ženske in ne obratno. Moški tehnik odnese manj prakse in znanja od medicinske sestre. So pa zaposljivi.

Hvala za priznanje diskriminacije moših pacientov, ki so jo vsi tako zanikali v tej temi.
Ne samo da je to totalni sexistični bullshit ampak je tudi dokaz, da smo moški za vas drugorazredne živali, ki niso vredni spoštovanja. Očitno je da je potrebno ukrepati zoper vas zdravstvenike.

Upam da boste idioti na tej strani končno nehali zanikati diskriminacij moških pacientov.
Ženske ravno tako zlorabljajo moške paciente, razlika je samo to, da vam za to ni mar in ker ste sexisti.

Resno kršite 7. člen o diskriminaciji, ki gas je že nekdo podal predhodno.

Sicer nevem o cem blebeces ampak nismo vsi taki exibicionisti kot ste nekateri tukaj.
[/quote]

Pač nisi ekshibicionist, ampak ena sramežljiva in občutljiva moška snežinka. Odrasti, bodi dec ali pa se zakoplji v jamo skupaj s svojo sramežljivostjo.
Kakšni dedci mehkužni to danes okrog hodijo, ni za verjet.

Pač nisi ekshibicionist, ampak ena sramežljiva in občutljiva moška snežinka. Odrasti, bodi dec ali pa se zakoplji v jamo skupaj s svojo sramežljivostjo.
Kakšni dedci mehkužni to danes okrog hodijo, ni za verjet.
[/quote]

Oh look…another low IQ drone….
Če te bolj moti to, da kater moški želi zasebnost…kot pa dejstvo, da se mu to zasebnost zanika in ga na podlagi spola diskriminira, potem imaš resne mentalne probleme in slabo urejene prioritete.

Obožujem, kako eni še vedno ne dojamete, da govorim striktno o ženskem dodatnem osebju, ki ne dela nič s pacintom, stojijo pa zdraven in buljijo med pregledom.
Si sploh brala moje argumente? Osebje priznava diskriminatorno obravnavo moških pacientov! Priznavajo da nudijo ženskam več zasebnosti kot moškim.

Vprašaj se, če si kdaj bila na urgenci ali kirurgiji in je tam zdraven stal moški tehnik, ki te je zgolj buljil v rit, medtem ko te je zdravnik pregledoval. Stavim da nemoreš reči ja.
[/quote]

A če te moški tehnik bulji in tam zraven tvoje nage riti stoji, te pa ne moti? Imam občutek, da te motijo samo ženske.

A če te moški tehnik bulji in tam zraven tvoje nage riti stoji, te pa ne moti? Imam občutek, da te motijo samo ženske.
[/quote]

Another low iq drone…očitno vas delajo kar po tekočm traku.
Že ves čas govorimo o diskrimnaciji. Bo šlo to dojet? Bo šlo dojet da je tema o tem, da se ženskam pacientkam ne zgodi, da bi moški tehnik jih buljil v riti med pregledom, medtem ko so takšno diskretnost moškim pacientom aktivno zanika?

GRE SE ZA DISKRIMINACIJO MOŠKIH PACIENTOV!
Na tem portalu se počutim kot bi padel v bazen avtistov, ki niso sposobni seštet 2+2!

Another low iq drone…očitno vas delajo kar po tekočm traku.
Že ves čas govorimo o diskrimnaciji. Bo šlo to dojet? Bo šlo dojet da je tema o tem, da se ženskam pacientkam ne zgodi, da bi moški tehnik jih buljil v riti med pregledom, medtem ko so takšno diskretnost moškim pacientom aktivno zanika?

GRE SE ZA DISKRIMINACIJO MOŠKIH PACIENTOV!
Na tem portalu se počutim kot bi padel v bazen avtistov, ki niso sposobni seštet 2+2!
[/quote]

Polarni nehaj, si prepoznaven z/brez drona.

Polarni nehaj, si prepoznaven z/brez drona.
[/quote]

Brez skrbi, da nisem prepoznaven, ker nisem kdorkoli naj bi to bil.
Prepoznam pa zdravstvenika, ki sistemsko diskriminira moško populacijo pacientov. Izdajate se po neinteligentnih izjavah, kar je tipično za vašo stroko.

Polarni nehaj, si prepoznaven z/brez drona.
[/quote]

Pa tudi, če bi bil ta tip, kdorkoli že je…to ne spodbije mojih argumentov. Še vedno velja da se moške paciente diskriminira in še vedno velja, da nihče od vas klovnov ni podal nobenega inteligentnega argumenta.

Ok, avtor, jaz sem sicer ženska in zato ne morem vedeti kakšne so tvoje oz. vaše moške izkušnje, lahko ti le verjamem na besedo. Vseeno pa mislim, da se to ne dela načrtno, kot mogoče želiš ti to prikazati. Ženske pač še vedno tretirajo kot sramežljivi spol in se nam zato mogoče čisto nehote omogoča malo več zasebnosti.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

New Report

Close