Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek do katerega leta samske?

do katerega leta samske?

Torej do katerega leta ste bile samske? tiste, ki ste bile samske dlje časa, a so vam domači 8starši) kaj težili?

Uh, jaz sem bila stara dobrih 21 let, pa še neumna, ko sem se privezala. Je mati rekla takrat, da se je že bala, da ne bo nič s poroko. LP

Do 13 leta…. potem pa samo za kaksen mesec v prehodih (zamenjava partnerja)…. Odvisna od odnosov, bi rekla ga. Rozman….:)

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

do 17.

Samski = nikoli poročen. In jaz sem to že vse življenje:)

Hočem reči, da nikjer ne piše, da je to samo začasno stanje. Nekateri se pač ne poročijo. Povej to doma:)

Ah, veliko predolgo!

do 21.

Krajše zveze, pri 22 pa tista ta prava.

Pri 17 ih šla v vezo, ki je trajala 9 let, zdej sem uradno sicer samska, samo v bistvu nisem.

Do 26, pa mi niso nič težili.

do 18ega

LP! anita ____________________ <http://nitty.moj-album.com>

Od 19 leta pa do 25 v resni zvezi, potem pa sem (na lastno željo) postala samska!

Po 5 letih sem se selila nazaj domov in se smilila sama sebi, da ne bom našla tapravega, ker so vsi taboljši že oddani!

Doma mi niso rekli nič, se mi zdi, da so bili kar veseli, da so me spet imeli.

Pa sem čez pol leta našla prav tistega, katerega sem iskala in danes je oče mojemu sinčku in zaročenec meni!

Res pa je, da normalno funkcioniram le, če imam ob sebi nekoga!

lp

Do 28. O, ja, težili. Ampak ravno prav.

Od 19. do 22. v resni zvezi, pri 22. poroka…. 🙂 … starši zelooooo veseli… 🙂

Do 31. leta. Seveda so starši težili, a se sama nisem veliko ozirala. TUdi nobenega fanta do takrat nisem imela. Sem pač hotela najprej dokončati vse tri fakse, narediti kariero, se preseliti v svoje stanovanje, si najti službo, potem pa začeti iskati fanta. Mesec kasneje, ko sem ga začela iskati sem ga našla, takoj sva se ujela, se pol leta kasneje zaročila. nekaj mesecev kasneje poročila in nekaj mesecev po poroki začela razmišljati o otročku. Najina punčka ima sedaj že skoraj 17. mesecev.

Od 15. in pol sem skupaj z moškim, ki je pred nekaj leti postal tudi moj mož. Še malo, pa bo to pol mojega življenja … uf …

do 23 leta. prej nekaj epizod;) nič težili (in zakaj le)?

New Report

Close