Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katerega leta se lahko otrok vozi zadaj na kolesu?

Do katerega leta se lahko otrok vozi zadaj na kolesu?

Lep sončni pozdrav vsem!

Povejte mi, do katerega leta lahko vozim hčerko zadaj na biciklu? Zdaj ima hčerka 2,5 leta. Kje se kupijo stolčki in primerne čelade?
HVALA!!

Tudi mi trnutno kupujemo opremo naši pikici in kolikor sem se zanimala so stolči prilagojeni do 22kg oziroma cca 7 let, tako pač piše v katalogih. Ti bo pa katera napisala še lastne izkušnje.
Prodajajo pa jih v baby centru, pikapolonica v obeh so trenutno v akciji pa še kje.

Kar pa mene zanima pa je, kam stolček pritrdi, če je odzadaj.

Dokler si dovolj močna, da poleg sebe voziš še njo.

Ja, na Hamaxu že res da piše 22 kg, ampak kaj ko je otrok (povprečno velik) pri 5 letih že prevelik. Njegove noge (kolena) so me prav pošteno žulile v ta zadnjo, tako da sama nisem mogla dobro sedeti. Tako da je najbolj problem v velikosti, ne v kilaži.

hmm, moj triinpol-letnik pa že ima 21 kg… kaj v tem primeru? 🙂

lep vikend vsem

naia

naia, ne vem, ampak sama ga počasi ne bi več vozila. Kaj pa veš kaj se lahko zgodi? Najbolje da pokličeš uvoznika, če se njim kaj sanja. Čeprav verjetno je iz kakšnega razloga omejitev pa naj si bo v letih ali kilaži, čeprav se mi zdi kilaža bolj primerna omejitev.

No ja, mi smo imeli 21 kg pri 6,5 letih.

New Report

Close