Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do sedaj mi nikoli noben moški poleg moža ni bil všeč

Do sedaj mi nikoli noben moški poleg moža ni bil všeč

Do sedaj mi noben moški poleg moža ni bil všeč. Nisem flirtala, v bistvu sem bila imuna, tudi zelo zvesta, v življenju nisem nikogar prevarala. Sedaj pa sem spoznala gospoda ki mi je všeč. Je najemnik v mojem stanovanju, drugače tuj poslovnež, podjetje mu plačuje najemnino. Od prvega dneva naju je poskrkalo v pogovor, ujemava se v vsem, zaupava si osebne stvari, ki jih drugače ravno ne govoriš vsakemu. Sploh jaz ne, ker sem zelo previdna in ne zaupam ljudem. Stikov nimava, a mi on pogosto piše email, na temo stanovanja, česarkoli , čeprav mi je vedno bolj jasno, da si želi kontakt z menoj. Zdi se mi da me spoštuje, saj imava oba visoko pozicijo v sluzbi, opažam da sem mu všeč tudi vizualno ( gre za zadržanega gospoda , ki ne bi nikoli karkoli rekel ženski , sploh ne opolzkega). Drugače ni tu nobeno povabilo, noben namig, samo simpatija.
Kar hočem reči, da sem še nedolgo nazaj tu na monu pisala, da meni ni nikoli nihče bil všeč poleg moža, pa da ne razumem folka ki vara. Saj varala ne bom, to sigurno ne, ker nisem tak človek, samo zanimivo, kako spoznaš neko simpatijo. Pa lep dan .

 

Hahah, vsak enkrat na to naleti. Samo od tebe je pa odvisno, kaj iz tega narediš

Simpatije, crushi in raznorazne vmesne naklonjenosti so vedno bile in bodo. Z nekaterimi ljudmi se pač pokonektamo bolj kot z drugimi, ni pa rečeno, da bi bili dobri partnerji. Ravno obratno. Nekdo, ki ti je zelo všeč je lahko to zelo “nevarna igra”, že misliti nanj. Če se pa zatreskaš, še toliko bolj. Ugotavljam, da bolj kot ti je nekdo všeč, slabšo pozicijo imaš v zvezi že v izhodišču. Tako kot pri pogajanjih. 🙂 Zato za partnerja raje imej nekoga, ki ti ne odreže nog ko ga vidiš, lažje ti bo v življenju. Tam kjer “izgubiš glavo” je to lahko kasneje res dobesedno.

Dokler ostane le pri uradnih dopisovanjih nima kaj biti. Postavi mejo sebi in njemu, drži se je in uživaj v prijetni komunikaciji, pretoku pozitivne energije, ki je velikokrat prava redkost. Tudi meni je zeli malo ljudi energetsko všeč in sploh kompatibilnih, zato jih še toliko bolj cenim, da sploh obstajajo in sem hvaležna, da sem jih spoznala.

Ah, nič novega. Meni se je to zgodilo že večkrat. ne vem koliko si stara, če si še mlada, se ti bo zagotovo še kdaj. Bistvo pa je, da nikoli ne ponižaj moža, če ga imaš res rada. Torej ne daj vedeti temu drugemu tipu, da bi te lahko imel, nikakor mu ne daj tega vedeti. to svojo simpatijo drži v sebi kot skrivnost in čez nekaj časa mine. je pa lušna popestritev.


Nisem mlada, sem skoraj 50 let.

Očitno si zelo introvertirana da se ti to ni nikoli zgodilo. Mogoče človeku lažje zaupaš ker je tujec? Kakorkoli, lepo je najti sorodni dušo pa tudi ce je v relaciji najemnik najemodajalec.

Se strinjam. Naivno je misliti, da (poleg svojega partnerja) nikoli ne bomo srečali nikogar, ki bi nam bil zanimiv. Simpatičen. Duhovit. Privlačen. S katerim bi uživali v pogovoru. S katerim bi, če bi bili samski, z veseljem flirtali in si želeli česa več.
AMPAK… tu nastopi razum, ki ga je v takih primerih treba nujno poslušati. Kaj v taki situaciji naredimo, to je vprašanje. Včasih se je težje obrnit stran in distancirati ali celo prekiniti vse stike kot pa popustiti šarmu nekoga “novega”. V glavnem, pamet v roke.

A ni to lepo? Sploh ker je gospod uglajen? To ti bo laskalo. Ne pa nadaljevat, ker potem se bodo zadeve zakompliciralo. Je on samski?

Zanimivo je kako eni rečete, da ne bi nikoli spoznali pa potem spoznate, pa rečete, da ne bi nikoli varali pa potem se zgodi tudi to. Tko, da bi se bilo za vprašat, ali niste mogoče malo nerodni, štorasti , kratkovidni pri svojem dojemanju sveta in svoje vloge v njemu. In mogoče lahko naredite eno možgansko telovadbo in se vprašate, kako da se vam to dogaja drugim pa ne. In mogoče se boste vprašali, če ni plastičnost, 3D vašega pogleda na svet malo zakrnel oz. je neroden, šepajoč. In potem se lahko vprašate še, o madona, kaj pa se drugim ljudem ves čas dogaja, da se jim kar nekaj dogaja, meni pa ne, ki mi je v celem odraslem življenju bil všeč le en moški. Če sploh mislim to kar govorim, oz mi razumemo enako kar govoriš.

Eni ljudje so kot fijakarski konj. Ne vidijo ne desno ne levo.


Eni ne varamo. Pa ne zato ker smo tako zadovoljni s svojim partnerjem, ampak bolj zato, ker nam je to nedopustno. Jaz bi se ločila in nato imela vezo z drugim. Varala pa ne bi. Stara sem 49 let, dovolj dobro se poznam.


Eni ne varamo. Pa ne zato ker smo tako zadovoljni s svojim partnerjem, ampak bolj zato, ker nam je to nedopustno. Jaz bi se ločila in nato imela vezo z drugim. Varala pa ne bi. Stara sem 49 let, dovolj dobro se poznam.
[/quote]

Ta ti je prišel v lajf zato, da se zbudiš iz neke dolgočasne rutine. Punca, vse življenje se učimo in ti si pred novo lekcijo;)

Nisi še spoznala pravega macota.


Eni ne varamo. Pa ne zato ker smo tako zadovoljni s svojim partnerjem, ampak bolj zato, ker nam je to nedopustno. Jaz bi se ločila in nato imela vezo z drugim. Varala pa ne bi. Stara sem 49 let, dovolj dobro se poznam.
[/quote]

Ja jaz mislim da tak si da varaš ali pa ne, to je pač v človeku. Tudi sami nismo bili vedno zadovoljni v partnerstvu, ampak to še ne pomeni da ga bomo kar prevarali ko dobimo metuljčke v trebuhu ob nekom, ki nam je všeč. Če varaš pač varaš in vedno lahko najdeš 1000 izgovorov da to počneš zato ker ti partner ne da pozornosti itd.

Ja jaz mislim da tak si da varaš ali pa ne, to je pač v človeku. Tudi sami nismo bili vedno zadovoljni v partnerstvu, ampak to še ne pomeni da ga bomo kar prevarali ko dobimo metuljčke v trebuhu ob nekom, ki nam je všeč. Če varaš pač varaš in vedno lahko najdeš 1000 izgovorov da to počneš zato ker ti partner ne da pozornosti itd.
[/quote]

Po mojem pa ni tako. Nekdo je lahko zelo zvest, pa se mu zgodi, da z leti ugotovi, da z aktualnim partnerjem ni zadovoljen in v nekem trenutku sreča nekoga, ki ga v popolnosti dopolnjuje. Dobesedno ga prevzame, pa še sam se bori proti temu, a ne gre. Obstajajo tudi takšne situacije, imenujte jih ljubezen ali fatalne ali kakorkoli, a dejstvo je, da te nekateri ljudje obnorijo, ker te nekaj močnejšega vleče k njim. Ne videz, ne status, ne denar, ne nič kar bi bilo materijalnega, ampak duša, tista zgodba v očeh. Ko veš, da je to to in da nihče drug ne more bit tako popolna polovica, ker je identičen, samo drugega spola in tisto jin ali jang energijo, ki te dopolnjuje. Upri se takemu če zmoreš. Ni ga zakona, ki bi zdržal tako preizkušnjo. Saj je bil pravzaprav zakon “napaka” če se lahko tako izrazim. A če sta oba ali vsaj eden dovolj pametna, se odmakneta in nekako pozabita, kakor komu pač uspe. Morda nekoč dokončno, morda nikoli. V nekaterih primerih je ta privlačnost obojestranska, spet v drugih ne, pa je potem toliko lažje. Ne gre se za zvestobo, lahko se tudi ločiš in zaživiš s svojo dušo dvojčico. Vprašanje je le ali vama je sploh namenjeno. Če ni, kaj se boš ločeval brezveze? Je treba včasih počakati in videti kaj čas pove. Ko tisti metuljčki minejo, ali je želja in magnet dovolj močen z obeh strani ali ne. Ali je ljubezen ali nikoli ni bila. Nikoli ni prepozno za taka dva, da se združita v eno. Največja napaka pa je, da se zaletavo odločiš, ker…lahko da ni vse tako kot se tebi zdi in kot ti doživljaš. Uničiš si pa lepo partnerstvo, ki z leti preraste v posebno obliko ljubezni. Sprejmanja. Tudi to je lepo.

Zarečenega kruha se največ poje 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Zvezdicatth, 10.11.2020 ob 15:06

Do sedaj mi noben moški poleg moža ni bil všeč. Nisem flirtala, v bistvu sem bila imuna, tudi zelo zvesta, v življenju nisem nikogar prevarala. Sedaj pa sem spoznala gospoda ki mi je všeč. Je najemnik v mojem stanovanju, drugače tuj poslovnež, podjetje mu plačuje najemnino. Od prvega dneva naju je poskrkalo v pogovor, ujemava se v vsem, zaupava si osebne stvari, ki jih drugače ravno ne govoriš vsakemu. Sploh jaz ne, ker sem zelo previdna in ne zaupam ljudem. Stikov nimava, a mi on pogosto piše email, na temo stanovanja, česarkoli , čeprav mi je vedno bolj jasno, da si želi kontakt z menoj. Zdi se mi da me spoštuje, saj imava oba visoko pozicijo v sluzbi, opažam da sem mu všeč tudi vizualno ( gre za zadržanega gospoda , ki ne bi nikoli karkoli rekel ženski , sploh ne opolzkega). Drugače ni tu nobeno povabilo, noben namig, samo simpatija.
Kar hočem reči, da sem še nedolgo nazaj tu na monu pisala, da meni ni nikoli nihče bil všeč poleg moža, pa da ne razumem folka ki vara. Saj varala ne bom, to sigurno ne, ker nisem tak človek, samo zanimivo, kako spoznaš neko simpatijo. Pa lep dan .

 

A boš boš padla v posteljo

Odgovor na objavo uporabnika
Ne gre se za zvestobo, 11.11.2020 ob 05:57

Ja jaz mislim da tak si da varaš ali pa ne, to je pač v človeku. Tudi sami nismo bili vedno zadovoljni v partnerstvu, ampak to še ne pomeni da ga bomo kar prevarali ko dobimo metuljčke v trebuhu ob nekom, ki nam je všeč. Če varaš pač varaš in vedno lahko najdeš 1000 izgovorov da to počneš zato ker ti partner ne da pozornosti itd.
[/quote]

Po mojem pa ni tako. Nekdo je lahko zelo zvest, pa se mu zgodi, da z leti ugotovi, da z aktualnim partnerjem ni zadovoljen in v nekem trenutku sreča nekoga, ki ga v popolnosti dopolnjuje. Dobesedno ga prevzame, pa še sam se bori proti temu, a ne gre. Obstajajo tudi takšne situacije, imenujte jih ljubezen ali fatalne ali kakorkoli, a dejstvo je, da te nekateri ljudje obnorijo, ker te nekaj močnejšega vleče k njim. Ne videz, ne status, ne denar, ne nič kar bi bilo materijalnega, ampak duša, tista zgodba v očeh. Ko veš, da je to to in da nihče drug ne more bit tako popolna polovica, ker je identičen, samo drugega spola in tisto jin ali jang energijo, ki te dopolnjuje. Upri se takemu če zmoreš. Ni ga zakona, ki bi zdržal tako preizkušnjo. Saj je bil pravzaprav zakon “napaka” če se lahko tako izrazim. A če sta oba ali vsaj eden dovolj pametna, se odmakneta in nekako pozabita, kakor komu pač uspe. Morda nekoč dokončno, morda nikoli. V nekaterih primerih je ta privlačnost obojestranska, spet v drugih ne, pa je potem toliko lažje. Ne gre se za zvestobo, lahko se tudi ločiš in zaživiš s svojo dušo dvojčico. Vprašanje je le ali vama je sploh namenjeno. Če ni, kaj se boš ločeval brezveze? Je treba včasih počakati in videti kaj čas pove. Ko tisti metuljčki minejo, ali je želja in magnet dovolj močen z obeh strani ali ne. Ali je ljubezen ali nikoli ni bila. Nikoli ni prepozno za taka dva, da se združita v eno. Največja napaka pa je, da se zaletavo odločiš, ker…lahko da ni vse tako kot se tebi zdi in kot ti doživljaš. Uničiš si pa lepo partnerstvo, ki z leti preraste v posebno obliko ljubezni. Sprejmanja. Tudi to je lepo.

Res je. Sem bila pred enako odločitvijo 15 let nazaj. Ko na stara leta čuješ travo rast. In mi ni žal, da sem se odločila za. In kar sem žrtvovala je bilo 100x poplačano. Ampak vsak mora odločiti zase

Slap dan doma, lahko prinese marsikaj :).

Slab!

Odgovor na objavo uporabnika
Pepo73275, 25.11.2021 ob 21:54

Slab!

Če maš slap doma lahko to tudi prinese marsikaj…. Ali pa odnese

To pa zato ne, ker se nisi spoznala pravega moskega.

V tem zaenkrat platonskem vročem spisu kar mrgoli za besedilo nepomembnih, a zelo specifičnih podatkov, iz katerih bodo vaš mož, soseda in še kdo takoj vedeli, da gre za vas. Bog ve, morda se je tudi tujec naučil dovolj slovensko, je to prebral in vas bo pri višini najemnine lahko izsiljeval. Se opravičujem, najbrž ne bo nič hudega, ko boste šli smučat, pa vseeno ne objavite datumov oddiha na Facebook.

“ZVEZDICATTH”,

Naj ti razložim nekaj, da boš lažje razumela sebe in svet okoli sebe.

Ti nimaš močnega spolnega gona ali pa je spolni nagon pri tebi zelo šibek. Zato tudi nisi sposobna moškega pogledati kot seksualnega objekta. Zato ti je na en način lažje in ne zapadaš tako hitro v skušnjavo kot drugi ludje.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel132, 25.11.2021 ob 23:53

V tem zaenkrat platonskem vročem spisu kar mrgoli za besedilo nepomembnih, a zelo specifičnih podatkov, iz katerih bodo vaš mož, soseda in še kdo takoj vedeli, da gre za vas. Bog ve, morda se je tudi tujec naučil dovolj slovensko, je to prebral in vas bo pri višini najemnine lahko izsiljeval. Se opravičujem, najbrž ne bo nič hudega, ko boste šli smučat, pa vseeno ne objavite datumov oddiha na Facebook.

Ti ne boš nikoli moja misel. Ona je res znala z besedami

New Report

Close