Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do sedaj mi nikoli noben moški poleg moža ni bil všeč

Do sedaj mi nikoli noben moški poleg moža ni bil všeč

A bejž no, koliko je tujcev v najemniških stanovanjih in kaj sedaj, boš vse sumila. Eni imate res preveč časa

Odgovor na objavo uporabnika
Zvezdicatth, 10.11.2020 ob 15:06

Do sedaj mi noben moški poleg moža ni bil všeč. Nisem flirtala, v bistvu sem bila imuna, tudi zelo zvesta, v življenju nisem nikogar prevarala. Sedaj pa sem spoznala gospoda ki mi je všeč. Je najemnik v mojem stanovanju, drugače tuj poslovnež, podjetje mu plačuje najemnino. Od prvega dneva naju je poskrkalo v pogovor, ujemava se v vsem, zaupava si osebne stvari, ki jih drugače ravno ne govoriš vsakemu. Sploh jaz ne, ker sem zelo previdna in ne zaupam ljudem. Stikov nimava, a mi on pogosto piše email, na temo stanovanja, česarkoli , čeprav mi je vedno bolj jasno, da si želi kontakt z menoj. Zdi se mi da me spoštuje, saj imava oba visoko pozicijo v sluzbi, opažam da sem mu všeč tudi vizualno ( gre za zadržanega gospoda , ki ne bi nikoli karkoli rekel ženski , sploh ne opolzkega). Drugače ni tu nobeno povabilo, noben namig, samo simpatija.
Kar hočem reči, da sem še nedolgo nazaj tu na monu pisala, da meni ni nikoli nihče bil všeč poleg moža, pa da ne razumem folka ki vara. Saj varala ne bom, to sigurno ne, ker nisem tak človek, samo zanimivo, kako spoznaš neko simpatijo. Pa lep dan .

 

Ha ha ha,slej kot prej boš šla na kanal,kajti že sanjaš o tem,tisti tvoj “” ne””je samo za tiste ki ti verjamejo

Meni se isto dogaja z enim tipom in se strinjam, da je simpatična popestritev. Doma imam namreč vsega dovolj in razen nenehne skrbi za družino res ne doživim nič zabavnega. S tem tipom sva se pa tako dobro zadebatirala, da cele dneve razmišljam o njem. Pa sem tudi jaz mislila, da se mi to ne more zgodit, ker sem namreč POROČENA 🙃 Ne bi prevarala moža, bi pa šla z njim na pijačo ali pa v kino na primer.

Odgovor na objavo uporabnika
Cunami, 19.11.2022 ob 19:29

Meni se isto dogaja z enim tipom in se strinjam, da je simpatična popestritev. Doma imam namreč vsega dovolj in razen nenehne skrbi za družino res ne doživim nič zabavnega. S tem tipom sva se pa tako dobro zadebatirala, da cele dneve razmišljam o njem. Pa sem tudi jaz mislila, da se mi to ne more zgodit, ker sem namreč POROČENA 🙃 Ne bi prevarala moža, bi pa šla z njim na pijačo ali pa v kino na primer.

A pa sta se veckrat videla al samo enkrat?

 

Je rekla “na pijačo ali pa v kino” 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Queen nepr., 19.11.2022 ob 20:29

Je rekla “na pijačo ali pa v kino” 😂

Lahko da je mislila hisni kino ali pa domaci mini bar

 

jaooooo A na pijačo in v kino bi pa šla z njim….meni se to v bistvu zdi hijše od seksa. To je takšno varanje (tudi čustveno) prikaterem od partnerja (moža) še rišpekt izgubiš. Če že varaš, vsaj imej nekaj od od tega (strast, greš do konca..).

Kaj pa če ti jaz rečem, da tudi žene ne bi nikoli prevaral, bi pa s kakšno žensko ki me vidno osvaja pač če je trentek primeren šel do konca in do vrunca. Manj ne, ker se mi zdi ponižno. Varal pa kljub temu svoje žene ne bi nikoli, ker jo imam preveč rad.

To je moška verzija tega kar si ti napisala. S tem da se mi zdi ta moška verzija blažja oblika od tvoje. In verjemi, da tvoje varanje s pijačo in kinom se ne bi tam ustavilo, saj če bi se tam še toliko bolj poštekala in povezala, kaj pol..? Korak nazaj? nemogoče. V kolikor ga narediš pa to ne zmanjša tvojega varanja. Paš ni ga dal not…

Ljudje smo socialna bitja in bistvo je v ujemanju in da se lahko z nekom sploh pogovarjaš in mu zaupaš v današnjem času, ko je večina kretenov s svojim obnašanjem in odnosom…je to neprecenljivo kot redek diamant. Zapomni si to, morda se boš kdaj spomnila tega stavka. Danes imaš moža, jutri ga morda že nimaš. Življenje marsikaj prinese ali obrne. Zato, ko najdeš tako osebo ali pa je on tebe našel je to sreča, ki se ti zgodi morda samo enkrat v življenju ali pa z namenom, ki ga še ne poznaš. Če ti z njim prehitro čas mine potem veš, da je to neprecenljivo. Socialna mreža in stiki so najbolj pomembni na dolgi rok, da imaš nekoga s katerim se lahko družiš, ker si želiš, ne samo zato da se z nekom družiš iz napačnih razlogov. Če je resen, zanesljiv, spoštljiv, mu lahko zaupaš itd. neguj in investiraj v vajin odnos.

 

 

 

 

Cunami
Meni se isto dogaja z enim tipom in se strinjam, da je simpatična popestritev. Doma imam namreč vsega dovolj in razen nenehne skrbi za družino res ne doživim nič zabavnega. S tem tipom sva se pa tako dobro zadebatirala, da cele dneve razmišljam o njem. Pa sem tudi jaz mislila, da se mi to ne more zgodit, ker sem namreč POROČENA 🙃 Ne bi prevarala moža, bi pa šla z njim na pijačo ali pa v kino na primer.

Ljudje smo socialna bitja in bistvo je v ujemanju in da se lahko z nekom sploh pogovarjaš in mu zaupaš v današnjem času, ko je večina kretenov s svojim obnašanjem in odnosom…je to neprecenljivo kot redek diamant. Zapomni si to, morda se boš kdaj spomnila tega stavka. Danes imaš moža, jutri ga morda že nimaš. Življenje marsikaj prinese ali obrne. Zato, ko najdeš tako osebo ali pa je on tebe našel je to sreča, ki se ti zgodi morda samo enkrat v življenju ali pa z namenom, ki ga še ne poznaš. Če ti z njim prehitro čas mine potem veš, da je to neprecenljivo. Socialna mreža in stiki so najbolj pomembni na dolgi rok, da imaš nekoga s katerim se lahko družiš, ker si želiš, ne samo zato da se z nekom družiš iz napačnih razlogov. Če je resen, zanesljiv, spoštljiv, mu lahko zaupaš itd. neguj in investiraj v vajin odnos.

Na padaj na fore o nabijanju slabe vesti z neumnimi komentarji ipd. ki jih nekateri tukaj gor zelo radi počnejo… Vsak je sam odgovoren za svojo srečo.

 

Bil v isti dilemi par let nazaj in sem odstopil se preden se je zacelo.Taksna mocna energija,kar vleklo naju je skupaj. Naneslo je da je ravno odsla v tujino tako da sva se redko imela moznost srecat.Ne vem,lazem tocno vem kaj bi se zgodilo ce bi ostala blizu mene.

Ce bi imel danasnjo pamet bi se prepustil odlocil in probal 100% all in z njo.

Ves,da obeh ne bos mogla imeti,presodi samo ali je tip cel paket ali samo nadgradnja moza se pravi dopolnitev moza na podrocji hi kjer je kratek.

Mislim, da ni nič narobe, če smo v vezi in začutimo kakšno simpatijo. Tudi skupna kava, pijača ali morda celo kosilo (ne večerja) kdaj se mi ne zdi nič posebno škodljivega. Pa malo sanjarjenja, a z jasnimi mejami v glavi. Si je škoda komplicirani življenje za kaj več, če je veza ok in sploh, če so otroci.

Realnost je taka, da poznam precej takih, ki so samo trajbale služba, mož, družina…na koncu ostale same iz več razlogov. Niso razvijale socialno mrežo itd. Danes pa osamljene, nobenih normalnih ne spoznajo, v glavnem vsako leto več kretenov in temu primeren odnos. Seveda z leti je vse manj možnosti, da bi sploh koga primernega spoznale.

Zato pa ponavljam za Cunami in ostalim…

Ljudje smo socialna bitja in bistvo je v ujemanju in da se lahko z nekom sploh pogovarjaš in mu zaupaš v današnjem času, ko je večina kretenov s svojim obnašanjem in odnosom…je to neprecenljivo kot redek diamant. Zapomni si to, morda se boš kdaj spomnila tega stavka. Danes imaš moža, jutri ga morda že nimaš. Življenje marsikaj prinese ali obrne. Zato, ko najdeš tako osebo ali pa je on tebe našel je to sreča, ki se ti zgodi morda samo enkrat v življenju ali pa z namenom, ki ga še ne poznaš. Če ti z njim prehitro čas mine potem veš, da je to neprecenljivo. Socialna mreža in stiki so najbolj pomembni na dolgi rok, da imaš nekoga s katerim se lahko družiš, ker si želiš, ne samo zato da se z nekom družiš iz napačnih razlogov. Če je resen, zanesljiv, spoštljiv, mu lahko zaupaš itd. neguj in investiraj v vajin odnos. Naredi kar je potrebno, da ga imaš v svojem življenju.

 

 

Če bi ga iskala ga ne bi nikoli našla. Dandanes je večina kretenov s kretenskim odnosom in obnašanjem. Tako kot je bilo napisano to je zelo težko najti, neguj in investiraj v vajin odnos.

Odgovor na objavo uporabnika
SenzaOlioDiPalma, 20.11.2022 ob 13:31

Če bi ga iskala ga ne bi nikoli našla. Dandanes je večina kretenov s kretenskim odnosom in obnašanjem. Tako kot je bilo napisano to je zelo težko najti, neguj in investiraj v vajin odnos.

Za Cunami.

Odgovor na objavo uporabnika
SenzaOlioDiPalma, 20.11.2022 ob 13:37

Za Cunami.

hvala za nasvet 🙂

kaj pa kakšna ženska. Ti tudi nobena ni všeč. 

Ah, zeeeeh 100x videno, klasika. Res se splača imet gobce zaprte in ne sodit druge. Tisti, ki najbolj obsojajo varanje, psujejo druge…se potem tako zgonijo, da prekašajo največje svinje. Pa še se sprenevedajo, v genitalihah jih pa že ščemi kot to avtorico posta.

Odgovor na objavo uporabnika
Ma ja557, 20.11.2022 ob 14:52

Ah, zeeeeh 100x videno, klasika. Res se splača imet gobce zaprte in ne sodit druge. Tisti, ki najbolj obsojajo varanje, psujejo druge…se potem tako zgonijo, da prekašajo največje svinje. Pa še se sprenevedajo, v genitalihah jih pa že ščemi kot to avtorico posta.

Po navadi največji prevaranti vedno najbolj obsojajo vsako stvar. Še posebej ker sami bi pa nimajo možnosti… Dokazano! Delajo se pa največje čistune. Na tem forumu jih je kar nekaj…

“Kar hočem reči, da sem še nedolgo nazaj tu na monu pisala, da meni ni nikoli nihče bil všeč poleg moža, pa da ne razumem folka ki vara. ” – logično, da je tale tema bila odprta za podporo varanja.. leta 20 v času zaprtja je bilo kar nekaj tem glede varanja in nekdo je pač udaril obratno strategijo, kako nikoli na drugega pomislila, potem pa je v njenem stanovanju tuj poslovnež, ki mu podjetje plačuje najemnino, zadržan moški, ki nikoli ne bi ženski nič namignil a ona mu je všeč.. ne pije vode kakor koli obračaš-ne z žensko ki nikoli ni na drugega pomislila potem pa, ne na tujega poslovneža v njenem stanovanju ne na zadržanega moškega ki ne bi nič ženski rekel a ona ve, da mu je všeč. kako prozorno. 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 20.11.2022 ob 17:27

“Kar hočem reči, da sem še nedolgo nazaj tu na monu pisala, da meni ni nikoli nihče bil všeč poleg moža, pa da ne razumem folka ki vara. ” – logično, da je tale tema bila odprta za podporo varanja.. leta 20 v času zaprtja je bilo kar nekaj tem glede varanja in nekdo je pač udaril obratno strategijo, kako nikoli na drugega pomislila, potem pa je v njenem stanovanju tuj poslovnež, ki mu podjetje plačuje najemnino, zadržan moški, ki nikoli ne bi ženski nič namignil a ona mu je všeč.. ne pije vode kakor koli obračaš-ne z žensko ki nikoli ni na drugega pomislila potem pa, ne na tujega poslovneža v njenem stanovanju ne na zadržanega moškega ki ne bi nič ženski rekel a ona ve, da mu je všeč. kako prozorno. 

Ti si pa res srečnica, da ti nikoli noben drug ni bil všeč poleg moža. Morda bi se celo kdo našel, ki bi ti verjel hahaha Tebi je všeč samo tvoj mož, MON in pa kakšen tu gor a ne 😉

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Barbapapa195, 20.11.2022 ob 14:32

hvala za nasvet 🙂

Vsaj na kavo ga povabi,da ti ne bo kdaj zal.

Za Barbapapa195

Malenkost. Sta šla vsaj na kavo? Sta v kontaktu?

Tako kot je bilo povedano… Življenje marsikaj prinese ali obrne. Ja, ko najdeš tako osebo ali pa je on tebe našel je to sreča, ki se ti zgodi morda res samo enkrat v življenju ali pa z namenom, ki ga še ne poznaš. Če ti z njim prehitro čas mine potem veš, da je to neprecenljivo. Čas teče. Da imaš nekoga s katerim se lahko družiš, ker si želiš, ne samo zato da se z nekom družiš iz napačnih razlogov je res najbolj pomembno. To s časom spoznajo vsi tisti, ki začnejo razumevati da nismo na tem svetu za večno.

Odgovor na objavo uporabnika
Poletni dež, 20.11.2022 ob 17:34

Ti si pa res srečnica, da ti nikoli noben drug ni bil všeč poleg moža. Morda bi se celo kdo našel, ki bi ti verjel hahaha Tebi je všeč samo tvoj mož, MON in pa kakšen tu gor a ne 😉

 

 

srečnica ali čudakinja mi je čisto vseeno kako me nazivaš, jaz zase že vem kaj in kako.

in tudi če mi je kdo všeč na monu nima to veze s tem tvojim namišljenim možem. jaz nikoli nisem rekla, da sem poročena, še celo rekla sem, da nisem. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 21.11.2022 ob 22:00

srečnica ali čudakinja mi je čisto vseeno kako me nazivaš, jaz zase že vem kaj in kako.

in tudi če mi je kdo všeč na monu nima to veze s tem tvojim namišljenim možem. jaz nikoli nisem rekla, da sem poročena, še celo rekla sem, da nisem. 😁

Bistveno je to, da imaš stalno tendenco da se hočeš prikazovati boljša kot si v resnici. Morda bi se celo kdo našel, ki bi ti verjel… S tem se poskušaš dvigniti nad vsemi.

New Report

Close