Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober večer….

Dober večer….

Naj vam voščim vsem skupaj!
Sem se do sedaj mudila v kuhinji okoli piskrov.Tako večerja je gotova,vabljeni na kartofel solato in kuhana prekajena rebrca..heheheh
Marija tolk si me zrajcala s tisto pesmijo,da sem v tem mrazu,vetru in noči odcapljala po svoj cd v avto,da ti napišem pesem tisto,pravo…..SAM prej grem papat heheheh cmokkk!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj, jaz bi tudi kartofel salat :), pa rebrca ! Ampak prosim ne mastne, ker sem špičasta za jest, jaz bi meska nič mastno veš ? Joj sem lačna postala, daj papo !

Menda ne papaš tako dolgo..muca mucasta…

Mislim, da ne more tako dolgo vecerjat.. Hm, vecerje tud ne zaliva, ce so bila prekajena reberca preslana.. .. Mogoce sta pa s Fadilom odkrila kaksen zanimivejsi vid vecerne zabave v dvoje, hehe..

Zajci tud tebi eno lepo nocko..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, adijo moja rebrca pa kartofel . Muca izgleda resnično počne nekaj drugega :)))

Nočko in lupčka ježek !

hmm, saj je tudi ura za pocet kaj drugega kot mislit na kartofel in rebrca..

Lupcka nazaj mojemu zajcku..
Muca je zase ze ocitno dobro poskrbela, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja ja, si je Fadil poželel še kakšnih “reberc”, ne sam prekajenih, ha ha :)))

Nč drugega sam rebrce noooo..pa kartofel…He je muca bla sama doma zato nč bat!

Ma po pravici povem,padla sem v posteljo od utrujenoosti in zaspala tako sladko! Jep…kaj češ….ni pa to kar ste vsi mislili in namigovali…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mislim ja ejj, pujsi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Muci, a pol ni rebrc nič jedu, hehehe ??

A dec mah je enkrat zjutrej pršu kaj pa vem….ma itak ne briga…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Prvo vzbudis vsem apetit, mi vsi navalimo na klopo, pol pa ti pades v posteljo.. in to sama in se zaspis po vrhu…
Clovek ti pozeli nekaj zares lepega, ti pa ga imenujes packom.. Joj, muca, joj… kdo bi kaj takega pricakoval od tebe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hehehe a ne da…od mene nikoli neveš kam ciljam..hehehehehe…
uhhh če bi vedla za te vaše dobronamerne želje zame seveda..potem bi tud do soseda šla..hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehe a ne da…od mene nikoli neveš kam ciljam..hehehehehe…
uhhh če bi vedla za te vaše dobronamerne želje zame seveda..potem bi tud do soseda šla..hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Eh, vidiš, muca naša mucasta, pa ti je od
rebrc in kartofelna spet kar dvakrat pr’lo, a?
Ko šiša dedca, če ni prav iz Niša, a?
Gre lohka tud brez njega!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close