Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober večer and hello

Dober večer and hello

Evo mene spet nazaj…nazaj v prelep domači kraj…
povsod je lepo a doma je najlepše…Pozdrav vsem gmajnarjem..Lupčke in objemčke…Kaj naj rečem pogrešala sem vas na FULLL….
Doživela marsikaj…no tudi med drugim to,da mi je mali zbolel…..Tako da sem ga bolnega pripeljala domov..Kaj češ…preveč lepo itak ne sme bit!
Kakokoli že..pozdrav vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci***********************************************

Oj Zajčekkkkk…ku kuc….hmm dones bo še dolgas noč..a ne spiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zaspane kje ste ? Dan oz.jutro je že dooolllllllgooooooo sooooncek je že viiisoooooooooooooooookooo…heheh En lep dan vsem skupaj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro, specialno tebi, draga Muca,
dobro jutro gmajnica!
Večer je na za nami, bolj prazen sicer, noč
prespana, sanje, ki so samo polna r…. spanja
so dale mir …….. Dan se je začel z meglo, ki se
je kmalu raztegnila in evo ga, sončka …………

Muca, močno smo te pogrešali. Zdi se mi, da nam je vsem zmanjkovalo volje in energije javljati se tu gori, ker te ni bilo. Zajček pa je čistil stanovanje, da bog pomagej, in psička je moral zdraviti, ker mu je zbolel.

Janiju je doma spet krepnul PC, tako nekako sem razumela. Mišonči je pa na dopustu, če se ne motim, najbrž je peljal svojo družinico neka na lepše. Nisem še ugotovila, kdaj bodo imeli doma miceno kepico, kdaj naj bi žena rodila.

Bruskota bomo brali šele v torek, Nikita je tudi malo utrujena, naš ljubi ježek pa zdej enkrat pride z dopusta; potem je tukaj naša čebelica, ki jo tako čakamo in čakamo, in paty se že dolgo dolgo ni ogolasila. Ne vem, kaj je z njo. Najbž tudi nekje na dopustu brez PC-ja. In potem je tukaj đe Lilagem, ki ima PC le v službi, ampak tam ima baje tudi še toliko dela, da ne utegne več kot pofočkat se.

In naša ljuba Pandica, ki nas je pred parimi dnevi popeljala po deležlah sveta z eno “resno temo”, tako je napisala. In je bila resna, oja in tudi čudovita tema. Potovali smo in spremljali dogodivščine posameznikov.

Levčk in Lisjaka ni – kot da sta se v zemljo pogreznila. Pojma nimam, ali je Levček Lisjaka požrl, ali je Lisjak, ki je zviti, Levčka kam drugam speljal. Levček je sicer obljubil, da se 13.07. spet beremo, ampak, kje je že trinajsti, je že enkrat okrog, njega pa od nikoder.

In tukaj sva še midva z zajčkom, draga muca, ki tako nestrpno čakava prav tebe.
Doooooooobbbbbbrrrrrrrroooooooooo juuuuuuuuuutttttttrrrrrrrrrrrrooooooo
torej in willkomen, welcome !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariiiiiiiiiiččččččččččččččččččččččččččččkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhej pejmo v nove zmage,nove dni..heheh Na enga frišnega veliiiiiiiiiikega CMOOOOOOOOOOKKKKKKKKKAaa!!Evo!1 Uh, vse vas bi stisnila tako močno močno..khm več pa ne povem…hihihihih

Hvala za poročilo,tako zdej vsaj vem kje se kdo poteple.Sem včeraj mal čitala pred spanjem,kolk ste bli pridni…RES!! Cukerčki ste!!
Ma ste mi manjkali,se ne da povedat!

Tko,pa je fertik za en čas,malce lenarjeja…Spet real life,pa obveznosti..pa en kup dela,ki me je špričakal doma…Rožice vse boge,čeprav jih je gospodar zalival..ampak očitno je na tisto ljubezen,ki jim jo dajem vsako jutro pozabil..jaja.Rožice moje,zdejle sem jih malo spravila k sebi…Tiste notranje uhh so pa še bolj boge…
Vrt je prava džungla…hehe bučka bi šla lahko na tekmovanje,tolko se je razbohotila,mater če nima blizu treh kil..al pa še več nič nočem..Uhhh bo treba plet,pa plodove pobrat..pa poflancat nanovo štručkarja,ki mi ga je mami dala…itd…
Ojejda o vlaganju niti ne govorim.Ja mam kumarice,tiste mickene,pa breskve,he sem jih za vsak slučaj vzela kar nekaj kilc,za slučaj če doma nebi imela kaj početi..nak zdej bo veselo…Potem naprej…ajaaaaa
MI IMAMO ZAJČKa…heheh no ja Tavelika je nažicala dedija,da ji je odstopil micenega puhastega zajčka..In zdej ma muca še eno dete več pri hiši..Jaja Danes zgodaj zjutraj sem se že pasla po travniku in nabirala regrat in deteljico za zajčka…heheh oje pestro ni kaj…
da o kupih cunj niti ne govorim…Ampak zdejle sem si privoščila Kofetka mojega ljubega,aha ki sem ga tudi pogrešala..v tisti moji veliiiikiii šalici..čaki da ga malo srknem šljik šljik..mmm dober je….jamalo za intermezzo..potem pa spet na delo..kozarci se pomivajo,bom vlagala…Pa na vrteka morem skočit….ekola.aja cuneobest majko mila..
00000000 Kakorkoli…vesela sem, da sem doma!! Da sem med vami…******************lep dan vsem še enkrat…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, tud jaz .. hm, šljukkkk, šljukkkk, kavico
tkole vmes, zdaj pa bom samo še enkrat
zapisala vsem: hudo hudo lep dan, ker imam
tudi sama dosti za postoriti, tako da me do
večera ne bo tuki. Moram fižol pobrat, moram
tudi jaz radič flancat, moram zelje, ki je letos
nekako čisto pri tleh zraslo še enkrat osuti,
moram cunje zlikat, marička, marička, dela tolk, da se ven ne vidim, pa sem včeraj ob štirih popoldan vseeno lezla na en žur. Bog pomagi, sem si rekla, cunje bodo ostale tukaj, ziher ne bojo nog dobile in odmaširale, žura pa ne bo več jutri! In tako sem jo mahnila na žur in spravljala v smeh celo omizje, ker sem bila tako zelo dobro razpoložena, tako močno, dva kozarca vina sta pridodala svoje in – no, kaj bi dolgovezila, bilo je nepopisno lepo. Domov sem prišla ob enajstih zvečer in takrat se mi ziher ni dalo nič delati. Vse pa je seveda ostalo za danes. Tudi vlaganje kumaric, ki sem jih le utegnila včeraj pobrati!

Muca, greva delat, pol zvečer, ali pa morda le malo tako čez dan pa še kakšno ubrisat. Sem mislila, da se boš nazaj grede domov kar pri meni ustavila za dva tri dni. Bila bi tako neznansko vesela, tako neznansko lepo sem si predstavljale naše norenje in veseljačenje, da sem te kar videla že pri nas. Nič ne de, je več dni kot klobas in vse lahko še pride.

Mejte se vsi prov lepo! Grem zdej spet podpis spremenit, ta mi ni čist nič všeč!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdej mi bo lažje,ko bom vedela,da tud naša marička dela,dela dela dela ko zamorc..heheh
ja se pofočkamo zvečer al pa kej vmes,kolkor bo čas dopuščal.
Hja Marija pa ti si čisto v drugo smer doma..Ma sem mela sranje veš,tamal je čez noč zbolel,dobil visoko temperaturo..tako da sem zjutraj predem smo odpeketali,ga še vlekla na dežurno ambulanto.Seveda po neprespani noči..Pestro ni kej! Kaj češ..zdej ima zdravila so že prijela,tako da je kar bolje….Toliko
Se pišemo papa..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidi ti mene, zaboravila ja našeg ŠTUMPIJA,
glavega igralca našega moštva, bemtiš! Pride,
odigra dobro partijo in izgine – res pravi pravcati
hoolivudski biznismen.

Štumpi, bela cesta, glavni glumac moga srca,
a poznaš tisti izrek: DALEKO OD OČIJU /beri:
PRSTOV NA TIPKOVNICI/, DALEKO OD SRCA.

Fant moj dragi, vsaj pofočkaj se, da te ne bomo
pozabili. Sicer je tako, tebe pozabiti se ne da, to je že res, prava istina, samo CD Mambo kingsov, ki jih, mimogrede povedao, vlačim s seboj na vsak žur, no, samo CD dam gor, pa te imam pred očmi, še zdaj, živo, kako si prišel v Kitajski zid in kako si nam dal to, meni ljubo darilo. In pred očmi imam še vedno, pih, … tisto …… nesojeno….. posilstvo, bela cesta. Štumpi, daj no, vsaj pofočkaj se, da vidimo, da si, ko vrag na konju, još uvijek s nama!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Malo zamude, muca :)))
Nisem še ninala, samo nisem mogla več na kompjuter, bil zaseden je ):
Hopla, pozdravila sem pa te še lahko, yupi, ya !

Ojoj Marička…jaj a ga tud ti pogrešaš?Hmm da jo ni odpeketal že na morje..ja ja ta črno “vragec bo še bolj črni..hehe potem pa samo tiste bele zobke,uha si predstavljaš??Majko mila..pol pa sam še cigaretek v usta pa kozarček žestokok..omajne gode..pol smo pa tam k ni muh..hihihi..pol bo pa ziher…..HELPPP MEEEE heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Juhej zaj0č0ek2++++++++++++++++++++++++++++heh
+eh3
e3
heeh

+50

+
+++++++++++++++++++++++++++++++++3336
+
0,
0,
0,
+
+
+
+heheh upam da se bo dalo prebrati,nareč piše ti najbolj navihan član naše familije…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tole se mi dopade, tale stavekl znameniti od Maričke:

” Najprej en kozarček, vmes ( jaz že vem kaj ), pol pa cigaret !!!!!!!!!!!!!!!

CMOKA za Mojega malega navihančka. A je že zdrav !

*********???????????)))))))))&&&&&&{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}$$$$$$$$$###””””!!!!!!!!!

Pol a le meni zašepetaj jest pa nimam pojma..kaj vmes….?????!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ja seks vendar, lep , nežen !!

Pa, da ne boš komu povedala…

ja zdravila so takoj prijela,ga čuvam ampak je živ vražiček..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja hopa cupa..mater sm tumpasta..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ta živahnost nas naredi starše tako vesele. Zato, ker takrat vemo, da je otrok zdrav :)))))))))

Imaš spet nov kako se reče temu tekstu na koncu posta , hehe, cmoka !

Kako lahko kaj tako lepega pozabiš :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) joj, muca**********

Mariči, ko sem našega Štumpija vprašala kdaj gre na dopust, mi je odgovoril takole:

Re: Cmoka in šapa za vse !!! stumpantl 07-08-02 13:43

Proti koncu tega meseca pa do konca Avgusta

Res ga dooolgo ne bo, joj…a ne?

Aha…..sej smo že proti koncu meseca a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bojim se, da smo res, ja ):
Zdaj bo verjetno že počasi pikiral slanemu morju nasproti. Aloha !

aha že z ritko migajo tiste u bikinkah….mini bikini….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close