Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobila sem Nodija

Dobila sem Nodija

ja, vem, da nekatere niste navdušene nad to risanko, moja 2 letna hči pa je nora nanj in sem ful vesela, da sem uspela dobiti igračko Nodija, ki govori, ko pritisneš na trebušček…

božiček ga bo pustil pod dreveščkom… komaj čakam na te učke, ki ga bodo ugledale.

ful sem vesela ,pa sem morala to delit z vsemi

Bravo Božiček 🙂 in mirno noč, ko je na tebi zdaj ena skrb manj 😉

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Kje si ga dobila?

Zakaj pa nekaterim ni všeč risanka Nodi??

Našemu ta malemu ga je MIklavž prinesel lani. Ne govori (mislim na Nodija), je bil pa vseeno velik hit, in je še.

Jure ga bo tudi dobil…
povej vazicka kje si ga kupila!!!

Mi ga tudi že imamo in nismo mogli počakati na božič. Moj enoletni škrat ga je najprej mal čudno gledal, čez kakšen teden pa ga je že objemal in lupčkal. Njegove risanke so pri nas pravi hit. O govorečem pa tudi jaz še nisem slišala.

narocičen je bil preko neta. Stal je okoli 5.000 (s poštnino vred), prišel pa je iz anglije v roku 1 tedna.

Važička, prosim bolj podrobno. Hvala

uluru, tukaj je naslov:

klikneš na zavihek za Noddy. Imajo pa ful hude stvari.

lp

Pa malo razloži nam navadnim smrtnikom kako naj naročimo, plačamo……

Malo več infos please!

Nihče ni tako dobro podkovan, da mu ne bi kdaj pa kdaj zdrsnilo.

najprej se registriraš (mail, password), potem najdeš izdelek, ga klikneš. Pokaze se okence, ki ga izpolneš (št. komadov, morda št. velikosti, barva – odvisno kaj naročaš) in plačaš s kreditno kartico, ki jo izbereš.

Na mail ti pošljejo predračun (viden že na straneh naročanja), ga potrdiš in to je to. Poštar ti v roku 1 tedna prinese pošiljko na naslov, ki ga določiš.

Dobro je, da se zbere več prijateljic skupaj, saj si potem potne stroške sorazmerno delite. Poštnina je odvisna na kilažo paketa.

to je to.

New Report

Close