Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vedeževalka ali vedeževalec (po telefonu)

Dobra vedeževalka ali vedeževalec (po telefonu)

Vaše izkušnje in priporočila!
HVALA.

Če pokličeš, imaš dve varianti:
1. Potolaži te, da bo še vse dobro.
2. Še bolj te prestraši, kaj vse te menda še čaka.

Definitivno pa je, da boš za to plačal-a kar nekaj denarja. Če hočeš res verjeti, si lahko sam-a vržeš karte ali pač poiščeš nekoga, ki ti bo morda pomagal še na drugih ravneh. Dobro bi bilo morda začeti pri zdravniku.

Ja, tudi jaz sem bila pred leti skeptična do tega “posla”, a ko sem v stiski poklicala prvo številko, ki mi je prišla pod roke … in povprašala kaj mi kaže v službi (imela sem manjše probleme) …. mi je vedeževalec napovedal, da bom v roku treh mesecev izgubila službo, zaradi spletk črnolase ženske, ki ima veliko moč nad mojim šefom (njegova ljubica) in da mene žive ne prenese, ter se me želi znebiti.

Sem mislila, kakšen nakladač …. pojma nima …. vse je zgrešil, to se sploh ne more zgoditi.
A se je ŽAL vse zgodilo do pikice natančno. Prav srhljivo.
Sem pa takrat vrgla telefonsko številko proč, ker sem mislila, da na slabšega nisem mogla naleteti. Evo toliko o tem.

Ja, tudi jaz sem bila pred leti skeptična do tega “posla”, a ko sem v stiski poklicala prvo številko, ki mi je prišla pod roke … in povprašala kaj mi kaže v službi (imela sem manjše probleme) …. mi je vedeževalec napovedal, da bom v roku treh mesecev izgubila službo, zaradi spletk črnolase ženske, ki ima veliko moč nad mojim šefom (njegova ljubica) in da mene žive ne prenese, ter se me želi znebiti.

Sem mislila, kakšen nakladač …. pojma nima …. vse je zgrešil, to se sploh ne more zgoditi.
A se je ŽAL vse zgodilo do pikice natančno. Prav srhljivo.
Sem pa takrat vrgla telefonsko številko proč, ker sem mislila, da na slabšega nisem mogla naleteti. Evo toliko o tem.


In zakaj potem rabiš vedeževalko?
V stiski si, vedeževalka ti bo napovedala, da ti bodo odkrili raka na jajčnikih, stanovanje ti bo pogorelo, sorodnike ti bo zbil tovornjak in finančna uprava te bo obtožila utaje davka, ti boš pa potem pomirjena.
Ali kaj?
Prejšnji vedeževalec ti je “napovedal” črnolaso bitch in se je vse res zgodilo (pozabila si pa že, koliko si mu v resnici sama že vse povedala, da je on lahko samo seštel ena plus ena), zdaj bi pa rada, da ti napove kaj? Kako bo šlo vse v maloro? In zaradi te napovedi ne boš več v stiski?

Skratka: budala si.
(S tem plusom, da si tisto prejšnjo številko preč zabrisala.)


In zakaj potem rabiš vedeževalko?
V stiski si, vedeževalka ti bo napovedala, da ti bodo odkrili raka na jajčnikih, stanovanje ti bo pogorelo, sorodnike ti bo zbil tovornjak in finančna uprava te bo obtožila utaje davka, ti boš pa potem pomirjena.
Ali kaj?
Prejšnji vedeževalec ti je “napovedal” črnolaso bitch in se je vse res zgodilo (pozabila si pa že, koliko si mu v resnici sama že vse povedala, da je on lahko samo seštel ena plus ena), zdaj bi pa rada, da ti napove kaj? Kako bo šlo vse v maloro? In zaradi te napovedi ne boš več v stiski?

Skratka: budala si.
(S tem plusom, da si tisto prejšnjo številko preč zabrisala.)
[/quote]
Glede na to kaj vse slabega je zrastlo na tvojem zelniku, ji očitno to želiš, da si izmišljuješ takšne stvari. Mater moraš bit pa ti negativka,da se spomniš vseh tvojih izmišljenih negativizmov.

Znašla si se na razpotju in pot naprej bo možna, ko realno pogledaš vase, odrineš ego proč in prisluhneš temu kar veš a si nočeš priznati. Težko bo soočenje s problemom, še težje ga videti realno kakršen je, duša bo prizadeta in dovoli si bolečino, potem pa se odmakni, dovoli da se razgrnejo zavese, ki ti ovirajo videti jasno. Ko bo mimo bo boljše kot je sedaj, veliko boljše z manj problemi. Tisto najglobje v tebi je pravo, edino iskreno in zate najboljše.

Pozdravljeni,
sama bi želela deliti res pozitivno izkušnjo z VEDEŽEVANJEM EMA, http://www.vedezevanjeema.si, ker tole je pa res noro dobra izkušnja. Prvič sem jo poklicala kakšno leto in pol nazaj in moram reči, da so se vse stvari odvile točno tako. Ko mi je gospa takrat rekla, da bova s fantom zaključila dolgoletni odnos, ki se mi je zdel takrat idiličen in res super sem si rekla….ah to pa že ne. Po nekaj mesecih sem izvedela hude stvari, ki so se mi dejansko zgodile, kot mi je napovedala. In ja, kaj kmalu zatem sem spoznala tudi pravo ljubezen, ki mi je odprla oči in pogled. Tudi druge osebne stvari o katerih sem jo povprašala mi je vse zadela in lahko samo rečem 100x hvala, da sem se aktivirala. Ker je toliko nasprotujočih mnenj o vedeževanju sem tole res želela objaviti. Toplo jo priporočam, ker ni le vedeževalka ampak bistveno več…dejansko vidi stvari in dogodke v prihodnje…seveda pa je potrebno poslušati tudi sebe. Lep pozdrav vsem, Tinca

Z Mišo iz Litije sem zelo zadovoljen na 0904448. Vmes ni delala, sedaj pa spet. Vrhunska je.

Hvala za kontakt od Miše iz Litije, zame osebno najboljša. Kako dolgo pa dela Miša na 0904448?

Prehitro sem na enem forumu pohvalil vedezevalce, ki sem jih bodisi poklical, bodisi obiskal na domu. Bojan je “zadel” priblizno točen dan, kdaj se bo zaiskrilo v ljubezni. Rekel je 5 oktober ali 5 november. V bistvu pa je bil 5 januar. A kaj, ko je vse skupaj tako jalovo, da kar joj. 1 dan nekaj malo iskric, se ne pomeni, da je to ljubezen. Lahko bi vedel  da s tega nič ni, zakaj spet zavajanje. Ta 5-ka mu nič ne pomaga, ko pa to ni nobena ljubezen, čeprav je on rekel, da bo ljubezen nastopila 5 v mesecu itd. Ja, sem srečal “sorodno duso” 5 januarja, a kaj ko je ta dusa imela samo eni napako. Je prestara, in kar presneto dobro leta skriva, namesto po mojih predvidevanjih 33 let, jih ima kar 45. Skratka, razocaran nad vsemi, pa tudi nad tisto vedezevalko na črno R., ki sem jo že enkrat omenjal, ki bi mi naj očistila ljubezenski urok, in to na takšen način, da srečujem samo ženske stare nad 40 let. Od katerih je ta že druga, ki sem jo skenslal. Res je opravila dobro delo. Bravo. Moj kriterij je 40 let morda še grem do 42, tu se pa vse konča in ne odstopam. Gledam na otroka, in sem ji lepo rekel, da si ga želim, takšnih 40 letnic ne potrebujem. To je zaenkrat vse.

Rabil bi eno dobro vedeževalko…

Meni top in priporočam Maruša 090 44 00

New Report

Close