Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBRA VEDEŽEVALKA KAJA

DOBRA VEDEŽEVALKA KAJA

Končno sem našla dobro vedeževalko.

Bere iz kart in po intuiciji. Ogovori so kratki, jedernati, jasni.

Proč zmetala že cel kp denarja zdej našla eno, ki odgovori takoj .

Med odgovori te n prekinja, kakr tista Lunca, ki po 15 minutah prekine pogovor.

Kaja ne ponuja čaker in zdravljenja, ampak samo odgovore na postavljeno vprašanje.

Naročite se po telefonu; 071-151-179 z sms, ali na emailu; [email protected]

POCENI JE, ODGOVORI TAKOJ IN NA VRSTI SI ŠE ISTI DAN, TAAKOJ KO VPLAČAŠ PAVŠAL.

Sem čakala na odločbo, jo kličem pričakovala odločbo že teden prej je rekla, ne odločba bo čez 14 dni in pozitivna za vas in tako je bilo.

Ne bo vam žal, probajtee.

 

Sotrpinka.

Tudi jaz našla dobro, vendar ne tole, našlaVlasto Strnišnik, tudi zelo dobra. Dela na 090, mislim, da ima tudi možen zakup minut.

poznam Kajo, priporočam. poceni, hitra, vse kar prebere drži.

 

Odgovor na objavo uporabnika
našla dobro vedeževalko, 21.11.2023 ob 11:50

Končno sem našla dobro vedeževalko.

Bere iz kart in po intuiciji. Ogovori so kratki, jedernati, jasni.

Proč zmetala že cel kp denarja zdej našla eno, ki odgovori takoj .

Med odgovori te n prekinja, kakr tista Lunca, ki po 15 minutah prekine pogovor.

Kaja ne ponuja čaker in zdravljenja, ampak samo odgovore na postavljeno vprašanje.

Naročite se po telefonu; 071-151-179 z sms, ali na emailu; [email protected]

POCENI JE, ODGOVORI TAKOJ IN NA VRSTI SI ŠE ISTI DAN, TAAKOJ KO VPLAČAŠ PAVŠAL.

Sem čakala na odločbo, jo kličem pričakovala odločbo že teden prej je rekla, ne odločba bo čez 14 dni in pozitivna za vas in tako je bilo.

Ne bo vam žal, probajtee.

 

Živjo.

Hvala za tole.

Me pa zanima za Lunco

Nadaljujem… so bile napovedi Lunce pravilne?

Odgovor na objavo uporabnika
Moni353, 21.11.2023 ob 17:07

Nadaljujem… so bile napovedi Lunce pravilne?

Lunco sem potrebovala 3x, nikoli več je ne pokličem.

Katastrofa, prekinja sredi debate, češ sam 15 minut imate (za 15 mint računa 30).

Odgovori na sms iz dopusta, potem pa drug dan napiše kaj si predstavljamo, da zamudimo 2 minutki, ker ona je na dopustu. Bluzi o energijah, da naj delam na sebi, da se ločujem, pa se sploh ne ….

 

A veste kaj, babe glupe?

Če se vam ne natakne 15-minutne uzde, boste flancale v neskončnost!!!

Kdo bo pa poslušal vaše usrano bluzenje v nedogled???

In da si tako neumen, da plačaš za to, da ti napove odločbo, moraš bit res totalno možgansko faliran!!!

Kaj imaš od tega, da plačaš vedeževalko glede odločbe, potem pa dokler odločbe dejansko ne dobiš, NE MOREŠ VEDETI, ALI JE BILA NAPOVED PRAVILNA, in v bistvu isto negotovo čakaš na odločbo (in še na napoved hkrati!), kakor če ne bi nič vedela???!!!!

Prifuknjene ste totalka!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Lunca nateg, 21.11.2023 ob 17:18

Lunco sem potrebovala 3x, nikoli več je ne pokličem.

Katastrofa, prekinja sredi debate, češ sam 15 minut imate (za 15 mint računa 30).

Odgovori na sms iz dopusta, potem pa drug dan napiše kaj si predstavljamo, da zamudimo 2 minutki, ker ona je na dopustu. Bluzi o energijah, da naj delam na sebi, da se ločujem, pa se sploh ne ….

 

No mogoče je za druge ok, zame ni. Jaz rabim nekoga, ki ne dolgovezi, daš vprašanja, dobiš odgovore.

Delaj na sebi itak vem…sebe imej rada tudi.

IMa pa tudi nekaj resničnih.

Če bi katera vedeževalka res znala kaj napovedati bi napisala loto in zadela glavni dobitek! Zato ne lažite tukaj in ne delajte reklame za laži…! Lažnivke!

Je prav tako dobra, zadane bistvo.

Samo okrog časovnic niso uspešne. Ponavadi so prehitre.

Odgovor na objavo uporabnika
Laž na laž, 21.11.2023 ob 17:40

Če bi katera vedeževalka res znala kaj napovedati bi napisala loto in zadela glavni dobitek! Zato ne lažite tukaj in ne delajte reklame za laži…! Lažnivke!

Očitno ne poznate vedeževanja, sicer nebi klatila neumnosti in floskuletukaj.

Loto nima nikakršne veze z vedeževanjem iz kart. Iz kart se odgovarja samo na postavljena vprašanja.

Strokovnjakinja za numerologijo je Karin-obrnite se nanjo pa vam morda poda loto številke.

Če ste zgrešila temo, pa vas prosim vljudno, da greste drugam.

Ene ste prav nesramne, vsaka ima svoje znanje in tisto tudi ponuja.

Jaz jih redno kličem zaradi zdravstvenih težav.

Imam eno, ki se ne oglašuje, zato vam ne pustim njenega kontakta, ker ne želi.

lp

Preizkusila vedeževalko  Kajo, odlična je.

Priporočam.

Plačala sem pavšal in me ni prekinila. Stranke ne obsoja in pametuje kako se moramo ceniti, samo odgovori na vprašanja in poda mnenje, če ga začuti

Probajte, ne bo vam žal.

Jaz sem imela dušno branje pri Lunci in moram povedat da je vse 100% zadela. Imela sem še eno terapijo pri nje zatem. Deluje mi res super ženska in ima pozitivno energijo. Jaz sem z nje trenutno zelo zadovoljna. Pa tudi poznam marsikatero, ki jo je prosila za pomoč in je bila na koncu zadovoljna. Tako da Lunca je res super in jo priporočam. Verjetno nekatere edino zmoti, ker je pač še kar direktna in pač pove tako kot je.

Ne verjamem! Kako si tako zher, da ima prav? A se je prihodnost že zgodila…😁

Tudi jaz lahko pohvalim Vedeževalko Lunco. Sem tudi imela dušno branje pri njej in je vse zadela 100% kar mi je ležalo na duši. Prvo ti pove stvari iz preteklosti, sedanjosti pa tudi nekaj za prihodnost. Jaz sem z njo zadovoljna. Pa verjamem da je tudi marsikdo, ker se že vidi po njeni strani, da ima res veliko strank in so zadovoljne in hvaležne.

Hahaha, to je napisala sama Kaja

OMG a vi to resno? A je res nekdo tako debilen, da  kliče vedeževalke in jim verjame???? Saj zdej se ne čudim več, da so vas lahko nategovali glede korone,.

Odgovor na objavo uporabnika
Totalna debilnost, 22.11.2023 ob 18:02

OMG a vi to resno? A je res nekdo tako debilen, da  kliče vedeževalke in jim verjame???? Saj zdej se ne čudim več, da so vas lahko nategovali glede korone,.

Debilne, debilna si samo ti.

Jaz sem včeraj poklicala tole Kajo, kdo piše zgoraj o nekih klikih pri Lunci?

Daj ne s takimi nizkimi, klike dobiš v 15 letih toliko kot jih ima.

Gospa Kaja je uradno šele začela delati, včasih je samo za domače brala karte.

Kakšno dušno branje? Vsak ni z vsakogar.

Meni je Lunca zgrešena, je rekla, da se bova z bivšim možem še tožila. Midva že tri leta niti govorila nisva kaj šele da bi bila v tožbi. Bolj mi je bila všeč Miša na 090.

Izrazila sem samo svoje mnenje. Vem da ima v ponudbi dušno branje, vedeževanje, energijske terapije, kristale, zapestnice,…Meni je ona prav super :).
Drugače pa vsaka vedeževalka ti lahko napove prihodnost ampak to ne pomeni da bo to 100% držalo. Vse se lahko spremeni, ker je odvisno od tebe oz. tvojih odločitev.

Ko imajo norci denar, kramarji tržijo!

Brezplačno vam lahko vsem napovem, da boste vsak cajt v denarni stiski, znanci vas ogovarjajo za hrbtom, možje bi vas najraje zadrgnili,  v službah vam ne gre, otroci vas ne ubogajo, kuhinjo imate zanemarjeno in nič ne kaže, da bo vam kdaj šlo na bolje.

Tiste prave, ki imajo dar, to delajo brezplačno!

Na koncu dajo dar, kolikor si lahko privoscijo

Odgovor na objavo uporabnika
Lunca833, 21.11.2023 ob 17:32

No mogoče je za druge ok, zame ni. Jaz rabim nekoga, ki ne dolgovezi, daš vprašanja, dobiš odgovore.

Delaj na sebi itak vem…sebe imej rada tudi.

IMa pa tudi nekaj resničnih.

Nakladajo stvari, ki se v realnem življenju zgodijo vsakemu cloveku kot napr: nekdo vam bo umrl, imeli boste manjšo prometno nesrečo, srečali boste, šli boste …. bla, bla, bla…

    Takšne vedeževalke, kot rastejo danes kot gobe po dežju in odpirajo SPje, lahko postanemo vsi, potrebno je le veselje in dober občutek za psihologijo, da prokužiš naivca.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 42295, 06.02.2024 ob 21:17

Tiste prave, ki imajo dar, to delajo brezplačno!

Na koncu dajo dar, kolikor si lahko privoscijo

In evo, to je to tipično babovjevsko tumbanje o tem, da ene pa “res vidijo”!

Ma kere ene so to?????

A se ve sploh zavedate, kakšne budale ste???!!! Kar mislite, da če boste klicale vedeževalke, se vam bodo pa v vaših usranih brezzveznih življenjih kar začele dogajati pravljice!!!

Vaša življenja bodo usrana in bedna NE GLEDE NA VSE VEDEŽEVALKE!!! S to razliko mogoče, da si bodo vedeževalke od vaše neumnosti lahko lepo spedenale svoja stanovanja in prizidke!

Odgovor na objavo uporabnika
Limonca1, 22.11.2023 ob 13:58

Jaz sem imela dušno branje pri Lunci in moram povedat da je vse 100% zadela. Imela sem še eno terapijo pri nje zatem. Deluje mi res super ženska in ima pozitivno energijo. Jaz sem z nje trenutno zelo zadovoljna. Pa tudi poznam marsikatero, ki jo je prosila za pomoč in je bila na koncu zadovoljna. Tako da Lunca je res super in jo priporočam. Verjetno nekatere edino zmoti, ker je pač še kar direktna in pač pove tako kot je.

Dej ne nakladi patricija, vsi vemo, da si prevarantka, te vsi v kraju poznamo!! Pa btw bolj sitne in nadležne babe od tebe se nisem srečal, vsem greš na živce s svojim obnašanjem.

New Report

Close