Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBRA VEDEŽEVALKA KAJA

DOBRA VEDEŽEVALKA KAJA

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 42295, 06.02.2024 ob 21:17

Tiste prave, ki imajo dar, to delajo brezplačno!

Na koncu dajo dar, kolikor si lahko privoscijo

Ti hodiš v službo zastonj ?  njim je to ravno tako kruh, kot frizerki,kozmeticarki,občinski delavki. Za to uporablja svoj čas, znanje ( tudi karte moraš znati brati).

Jaz vam vsem, ki klicete vedezevalke brezplacno napovem, da boste v prihodnosti se vedno zabite, ker vam zal ni pomoci.

To je pa lepo, da imamo možnost brezplačnih oglasov.

Ugodno prodam bukova drva.

Sprobala, drži, vse kar mi je napovedala drži, sem se p opekla drugje in je ne bom imenovala.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak847, 06.02.2024 ob 22:58

Jaz vam vsem, ki klicete vedezevalke brezplacno napovem, da boste v prihodnosti se vedno zabite, ker vam zal ni pomoci.

Zabita si samo ti Itak 847  in ne vedeževalka Kaja ali katerakoli druga.

Kako bi se ti počutila če bi te v tvojem poslu nekdo diskriditiral kot ti počneš vedeževalko. Dvomim, da tam tako blestiš, če bi ne bi zujila po MONU in kritizirala nič hudega sluteče ženske.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Moja izkušnja, 06.02.2024 ob 21:37

Odgovor na objavo uporabnika
Lunca833, 21.11.2023 ob 17:32

Odgovor na objavo uporabnika
Lunca nateg, 21.11.2023 ob 17:18

Odgovor na objavo uporabnika
Moni353, 21.11.2023 ob 17:07

Nadaljujem… so bile napovedi Lunce pravilne?

Lunco sem potrebovala 3x, nikoli več je ne pokličem.

Katastrofa, prekinja sredi debate, češ sam 15 minut imate (za 15 mint računa 30).

Odgovori na sms iz dopusta, potem pa drug dan napiše kaj si predstavljamo, da zamudimo 2 minutki, ker ona je na dopustu. Bluzi o energijah, da naj delam na sebi, da se ločujem, pa se sploh ne ….

 

No mogoče je za druge ok, zame ni. Jaz rabim nekoga, ki ne dolgovezi, daš vprašanja, dobiš odgovore.

Delaj na sebi itak vem…sebe imej rada tudi.

IMa pa tudi nekaj resničnih.

Nakladajo stvari, ki se v realnem življenju zgodijo vsakemu cloveku kot napr: nekdo vam bo umrl, imeli boste manjšo prometno nesrečo, srečali boste, šli boste …. bla, bla, bla…

    Takšne vedeževalke, kot rastejo danes kot gobe po dežju in odpirajo SPje, lahko postanemo vsi, potrebno je le veselje in dober občutek za psihologijo, da prokužiš naivca.

 

Gleda kdo v karte danes?

Meni pa je Maruša se vedno zakon. Leta in leta hodim le k njej.  Deluje tudi na številki 090 44 00

New Report

Close