Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobra vedeževalka prek telefona

dobra vedeževalka prek telefona

Hvala za pohvale mom suprugu.
Hvala jer sam ranije govorila o tome da radi sasvim pošteno i da (od) sebe daje maksimum kao i da ne postoji nijedan na ovoj planeti ko je savršen i savršeno precizan.On je zaista sjajan,po mišljenju drugih.Hvala!

Meni ni vidu vladimir da me fant vara.žal ni tako dober tale vladimir

Kako je ime te tvoji dobr vedeževalki. In kako dela na domu al preko telefona?

Kakšno knjigo v roke, da si malce zvišate IQ…pa ne bo nobene potrebe po vedeževalkah.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_reading

Do neke stopnje si res lahko pomagamo sami. Nekateri pač najdemo določeno stabilnost, če dobimo nasvet iz kart. Vsak išče rešitve po svoje.

Za dober, konkreten nasvet predlagam

ga. Majdo na 090 44 00

Jaz pa imam dobre izkušnje z gospo na 090 4480!

Priporočam Vladimirja. Sama sem bila 2x pri njemu in 5 mojih znank. Glede tega,da ti naj ne bi povedal, da te fant vara – on ne pove vse direkt…pove včasih kaj v prenesenem pomenu in moraš sam priti do odgovora. te le usmeri. in pomaga s pomočjo energij, da sam rešiš ugotoviš težavo – vkloikor je to mogoče-
Res trofi, ko se ti to zgodi,se zaveš – aha, to je mislil s tem, ko je povedal tisto….
kapo dolj zanj

Sem bila pri Vladimirju pa je nakladal… Se za preteklost se je zmotil. Od moje kolegice znanka je do zdaj zadela to kar ni noben. Ne vem prek cesa so vam do zdaj gledali v prihodnjost, najboljse je ce ni zadeve v katero gledajo ampak da se doloca prek cloveske energije. Brez da poves ime, datum rojstvar itd. Z veseljem vam napisem o mojih izkusnjah pri “znanki” ki me je pustila brez besed. Ne recem da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, mogoce je pri meni imela sreco… 🙂 Lahko pa ji pisete pa se odlocite. Njen kontakt ne bom javno izpostavljala, bom pa svojega pustila. [email protected]

jaz sem pa bla pri eni iz posavja pa mi je točno napovedala pa se poceni je sam moraš se pa naročit na telefon 051 718 116

Moja izkušnja je bila preprosto neverjetna z gospo Lejlo….. Še sedaj ne morem verjet kaj mi je povedala in kako me je opisala, kot da je zraven mene že celo življenje…. Nisem verjel v te stvari SEDAJ PA VERJAMEM 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Ima 090 linijo in tudi k njej lahko greste, res priporočam!
https://www.facebook.com/vedezevalkalejla/

men je ena točno napovedala prihodnost,jo pa moraš prej poklicat na tel. 051 718 116

Bom jaz povedala se svojo izkusnjo. Jaz sem dolgo nazaj pred leti sla k eni vedezevalki v mariboru, ki je na invalidskem vozicku, prerokuje pa iz kavne usedline. K njej smo sli zato ker jih je kar nekaj ze slo in so povedali, da zelo veliko pove po resnici, se posebej kar se tice preteklosti.
No meni je kar se tice preteklosti lepo povedala, ceprav realno sem ji tudi sama nekaj nakazala.
Glede prihodnosti mi je rekla da bo nekdo v mojem ozjem sorodstvu cez noc zbolel v kratkem casu(je blo res), rekla je da se bojo finance zelo izboljsale(je res), da bom mela tri otroke :2 fantka, 1 puncko-sam tle nvm al je misla pr 23 al 25. .. rekla je da me bo en meu ful rad, sam vprasanje ce bom jaz to opazla(kar je rees) pol da bo se en in nekak tak da bo eden od njiju dveh pravi pa da me bo meu tip fulll rad…(to se ne vem)…vprasala me je da ce mamo v nasi druzini kaj dvojckov in sm rekla da nvm oz ne in pol ko sem se z nasimi pogovarjala sem zvedla da jih imamo… rekla je tudi da bo leto 2013 zame prelomno leto in da sem bom preselila na svoje(ni blo res); sam me mal bega glede tega ker je sama rekla da casovno se lahk zamakne pa tud njenih trditev ne smem 100 procentno jemat. Tako da nvm….lahko da se bo kaj, ker v bistvu se je nekaj res zgodilo kar bi se mogoce zamaknilo. Glede enga tipa ko sem vprasala takrat je rekla da ni zame in da me vidi moznosti, ampak da se bo spet javu v kratkem in da se bo neka zgodba ponovila(je blo res).
Kar je drugim povedla je bolj al manj tudi res.
Je pa ful zanimivo ker nas je vec slo in je eni moji kolegici sla razlagat ko je tud vprasala za enga tipa da v bistvu se je ta njen zagrel za dve punci in da ena od teh je prisla zraven :). Vsekakor zanimiva izkusnja kljub uresnicitvi. Kar se tice pa denarja ji pa das kolikor hoces

Hahahaha…toliko smeha je pa zagotovljeno samo na MON-u.

Očitno bom moral še sam odpreti firmo in zaposliti “par vedeževalk”, glede na to, koliko naivnega in neizobraženega odjemalstva bom imel:))

Šalo na stran…vsi ti “vedeževalci” se odpeljejo z mercedesi domov, medtem ko vi jamrate, da ni denarja/sreče v življenju.

Sicer pa sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je to temo odprla kakšna vedeževalka in potem sama pisala odgovore s telefonskimi…

Pozdrav vsem.
Napisala vam bom svojo osebno izkušnjo, ki me je dobesedno vrglo na rit,kaj v resnici lahko nekdo nekomu vidi.Nikdar nisem verjela v vedezevanje, kot verjamem sedaj.Ta oseba pri kateri sem bila ,mi je toliko povedala za dogodke,ki jih vem samo jaz in uresničuje se tudi vse po napovedi…
Imam od g.mail če še koga zanima.
G.nima cene določene in je zares dobra,njen kontakt ([email protected]. lp vsem

Zanima me, kdaj si obiskala to gospo, pred kratkim ali že dalj časa in na kak način dela (karte….)

hehehehehe dbest!

Pri g. v Lenartu sem bila prvič v lanskem letu.
Dela po občutku ,z videnji energij in s kartami
Dobra je zelo,meni se je vse realiziralo po napovedi,lp

Imam dobro izkušnjo z vedeževalko Evo iz Nove Gorice, tel. 090 4204.

Sem probala tole Evo, pa je res fina, pa še ne vleče… časovno mislim.

v katerem kraju pa se nahaja ta gospa?
oz katere so vam ok v zadnjem času?
ker me te dni pobira…..


Ojej …
Ta je šele mahnjena na denar.


Ona spet potrebuje reklamo?
Se ne čudim.

Ga.se nahaja v Lenartu in nima določene cene!

Možen kak kontakt?

Sama pa sem bila lani pri gospe, ki mi je gledala iz astrološke karte. Res je neverjetna. V bistvu kar mi je napovedala za to leto se je vse uresničilo. Ko te opiše točno takšno kot si, karakter, mišljenje v nulo. Služba, povišica, zaslomba oz. oseba, ki mi čuva hrbet v službi…leto nazaj sem trdila, da ni šef da je šefica, pa potem opaziš da ti mrki nadrejeni pazi hrbet, rihta plačo, te zagovarja pred drugimi, ti da delo -problem in gleda ali si ga sposoben rešit. Oseba za katerega si nebi nikoli mislil in si se ga “bal”.

Za njo sem sem odločila ker berem njene dnevne napovedi na FB in mi je všeč njen stil pisanja.

Sem pa bila pri njej cirka 3 ure.

New Report

Close