Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro, da je vse zmrznjeno

Dobro, da je vse zmrznjeno

Ena dogodivščina….. Danes zjutraj sem neki pozabla doma…. parkiram avto…… na enemu malemu klančku, pred enim drevesom….. Sem hotela pustit prižgan avto, ampak sem se premislila in je ostalo iz brzine….. potegnem ročno…. vse ok…. avto stoji…. grem ven, zaprem vrata in ta kup pločevine se kar naenkrat začne premikat naprej….. Halooo, kam greš?!
Jao, še dobro, da je bil prav tam en kupček ledu, ki ga je zaustavi…… če ne bi šel v drevo…..

V glavnem…. moja ročna prime ful slabo…..

Tko….. tudi led včasih pride prow….hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…jao pa dej no..ne ga prec krstit…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

hahaha….. TO JE PRI meni že klasika, da se mi v prvih 10 dnevih kej zgodi…. ali skoraj….:))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ma dej men se je nekaj takega zgodilo včeraj…pa se nikjer nič ne pozna…ostali dve sodelavki sta jo pa bolj slabo odnesli…si moreš mislit tri na enem mestu v razmaku recimo dveh ur…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

…. če bi rada tvoj avto ločila od drugih enakih oz podobnih na parkirišču raje uporabi flomaster pa mu recimo kašno rožco nariši na odbijač, havbo al kamorkoli ….. nikakor pa ne za “označevat” uporabljat bližnjega srečanja z drevesom … :))))

No sreča v nesreči:))))))

*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨*¨¨¨¨* "Lep je dan in mi z njim."

hahaha…. bom upoštevala ta nasvet….. ma bom kake mačje tačke gor nalepla….:))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Glej z pozitivne strani…….dobro da je bilo tam drevo….vsaj nekaj kar bi ga ustavilo…………..:-))))))

Ce drugo ne, je za v viski dober.
Tole rocno pa zategni na tretji do četrti “zob”.
Tam mora prijet, kako boš pa drugače delala “giro americano” po Portorožu, a ? Sej se ne moreš z ročno obrnit.

Ta manever je najslajše narest ko počiš mimo radarja (tako da veš da merijo)…ene 120 na uro, pa pohodiš ročno in se sunkovito obrneš za 180 in spizdiš nazaj od koder si prišel.
Uni ki ustavljajo so itak kilometer stran in ne bodo šli za tabo, meritev se pa po 10 minutah izbriše :)))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Jaz vedno s pozitivne strani gledam….. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Aha…. zdej pa tam na eni 16 zob prime….hahaha….
Ma kaj je res da se ne sme dizle na začetku preveč terat?

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Haha….ma kaj če so uni ku merjo…tist dan ravno za rallyy razpoloženi??:-))))
Bentiš…jst sem jim kidnala enkrat…..u hribe….čez hosto….tist je bil relly….:-))) Ampak sem mela srečo….ker sem jo tko hitr potegnala čez križišče….da še iz avta ni ornk stopu….Ko sem prišla pa domov…..so se mi roke tresle ku sam vrag…..Sem se počutla kot tahujš kriminalc……:-))) Pa naj povem..da sem izpit takrat imela komaj pol leta….:-)))))

Ma ja….saj….drugače bi bil pri enemu energijski presežek……pri drugemu pa energijski primankljaj……zdaj odvisno , kdo bi imel večjo brzino……:-)))

Najlepši trenutki življena…

Sam še to čakam, da bi enkrat policaja mahnu …

(ps…če do zdej nisem še nikogar sploh, ni glih šans, ampak sanjam pa lahko hahaha )

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ma na začetku je bošlje nobene terat, ne benz, ne dizl.
Je pa res, da tam po 1000 ali 1500 KM, pa kar akcija, da se motor ne zastara, zaspi. Če je razlaufan, bo vedno tak.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

New Report

Close