Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

……in vsem želim en krasen , lep, topel (v srčku)…….in čudovit in uspešen dan!
:)))

Enako tudi tebi in vsem ostalim ;-))))

Dobro jutrooooo vsem skupaj :):)

Menda.
A se bova dol poknula danes?
🙂

Yessssss…….če bo vse to…….bo res nadvse specialen……

thank´s rikverc…….in vsem ostalim tudi čudovit dan….

sonček nakazuje en lejp dan, samo kaj, ko ga bo večina preždetega med štirimi stenami….
drgač pa naj bo počutje super pri vseh vas…..

hvalaa.. topel pravgotovo… ;)))))))

saj me vrocina kuha… he he he

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

A ti pridem skuhat en čajček? ;-)))

hvala enako!

..jjjaaaaaaaaaa.. plyssss

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Enako !

pa sleče naj se…hahah

leta letijo - iščem stevardeso.....

Normalno stari:-))

eeeeeeeeeeeeeeeee….. meni je pa slabo….. in mam drisko….. in glava me boliiiiiiiiiiiiiiii……. glih zdej bom šla še bruhat…. :(((((((((

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..ce nebi bil sam v podobnem stanju bi te vprasal ce so se te spermiji prijeli…

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

o ti boga punčka :(((

maš koga, da ti kakšen čaj skuha?… suhe borovnice al kaj že pomaga….

Mi je skuhal čaj, ja….. ma kaj ki ni nič telo v želodcu ostat…. Ma zdej je boljš….. edino, ki ne morem več spat…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close