Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Ja, čist tko, DOBRO JUTRO!

Pri nas je bilo zjutraj kristalno jasno, zvezde so gledale vame, ko sem se vozila v službo, v Ljubljani pa se trenutno še zavijamo v meglo, čeprav se sluti lep dan.

Vsem, ki ste obležali v bolniških posteljah, pošiljam cel kup toplih misli – tudi mojim sončkom, ostalim pa želim, da se danes ne nalezete kakšnega virusa, pa zavestno se sem in tja nasmejte. Saj veste, smeh je pol zdravja. Pa bodimo načrtno malo bolj zdravi.

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Mateja dobro jutro tudi s Koroške!

Pri nas imamo jasno lepo jutro z 10 stopinjami.

Pa dobro jutro iz Kočevja pri 4 stopinjah, ampak danes naj bi bilo 22 stopinj!

l

Še eno jasno, ne preveč mrzlo jutro!

Naj bo dan karseda sončen in topel – naša družinica ima namreč namen popoldan izkoristiti za en kolesarski izlet. ;)))

dooooooobro jutro vsem.

kofetkate, al kaj? no, jaz še ne. tudi to še pride na vrsto.

imejte se max dobro, uživajete dan!

Dobro jutro tudi tebi.

Jaz se sicer ne počutim najbolje, imam gnojno angino in sem na antibiotikih.

Se tolažim s tem, da samo še jutri, pa smo 4 dni fraj in grem na mini počitnice k mami (na razvajanje).

LP

jutrček

Mi gorenci, pa ne vem kolk mamo stopinj, sam vem da je mrzlo…

lep dan vsem

komaj čakam vikend, juh juh

tina

:)))

Dobro jutro!

:)))

Moja dva fanta sta že od doma, sonči je danes v vrtec nesel priboljške za rojstni dan. Se je tako veselil, da ne vem, če bo zdržal do kosila. :)))

Tudi jaz vsem bolnim pošiljam en topel objem in želje po čimhitrejšem ozdravljenju. :)))

Lep dan!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Dobro jutro in lep dan iz meglene Ljubljane,

Polona

Tudi mi smo z žalostjo zrli v jasne vrhove naših dolenjskih hribčkov, ko smo se potopili v to megleno ljubljansko smetanco 🙂

Mateja, upam, da ste zdravi!

Punce, dobro jutro!
T.

Dobro jutro tudi od ene, ki danes še ni vidla sončka – no, razen dveh, ki sta zjutraj v pižamah prikobacala na eno kitico cartanja.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Dobro jutro vsem deklicam dobre volje:)

Na obali taaaaka megla, da se morja ne vidim, pa ga imam pod balkonom.
Jesenska inverzija:( pravijo vremenoslovci!!!
Ampak diseco kavico se vedno pijem na balkonu:)))

Lep dan, ves s socnem obsijan Babi

dobro jutro še od mene :-))
pri nas že veselo sonček sije. kavico sem že spila, bi pa za družbo spila še eno.
uživajte!

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

Pri nas je kot da bi živela na eni veliki paleti barv – sveže, modro, rumeno, rjavo, zeleno, rdeče, skratka rajske nianse! Že noč je bila vsa srebrna, nebo je bilo bogato posuto z zvezdami, skoraj si jih lahko dosegel…
Da bi bilo še kaj takih dnevov in noči!
Pravzaprav smo si jih zaslužili, ko smo se pa poleti utapljali v dežju in se ovijali v tople jopice!
Tudi mi še vedno zunaj pijemo kavo, čeprav smo na “mrzli” Gorenjski!
Lep dan privoščim vsem!

Ojla!
Mi smo to dajali skoz prejšnja dva tedna, pa še nismo povsem zdravi. Se mi zdi, da so ti virusi skoz bolj agresivni. Jest in otroka kašljamo že tretji teden!
Sicer pa se opravičujem za prejšnji teden, ampak zaradi prej omenjenega vzroka enostavno nisem imela srca otroka spet prepustit Mihu, ker ju je imel že dva tedna (pa tudi komaj sta čakala da smo več skupaj), medtem ko si jest bolniške tud slučajno nisem smela privoščit!(?)
Pridem naslednjič!

New Report

Close