Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro… išče se…..

Dobro jutro… išče se…..

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

yap, spomini. Ti vedno ostanejo !
Ko pa se tako malokrat nasmejimo do solz :))

Ejla, Jani, ma ti si dober kot kruh v petek od
ponedeljka. Zakaj rabiš škaf, za solze. No,
pol pa naš hišni red že “deluje” ! To je vse v
dobrobit ne vem katere točke že. Vidim, slišim,
čutim, občutim, slutim, da imaš toplo nasmejan
obraz, da so tvoje očke tiste čisto ta prave barve,
ki jim jo da le dobra volja, smeh in veselje. Jani,
dobro opravi v vrtu, nikar ne pobijaj živali – strun, pa voluharjev, pa tako, saj veš, samo na stran jih deni, pa z njimi skušaj vzpostaviti en tak pristen kontakt in s svojo sposobnostjo prepričevanja jih znaš celo pregovoriti, da ti ne bodo delale škode na tvojem vrtu, pokaži jim sosedovega in dopovej jim, da tam vse bolje raste, večje zraste in da bodo tam imele več od vsega, da tam pa lahko počenjo, kar hočejo! Veliko uspeha ti želim, obnese se, verjemi, saj sem še jaz polža pregovorila glede gobic, ki sva si jih lastila!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

evo mene tuki sem :))))

sej ste mene iskali ane … hahahahaha

B, ki se je odločila, da je tista, ki jo iščete 😉

heeeeeeeej .. na radiu je Mlakar … Špinel … očitno je danes dan D. hehehe 🙂

Jest ne rabim deklet, skadim en špinel in sem mal zadet…. :))))))) Dr. Z in Dr. B

Jani… ne skriva.. nič 🙂

Marija, vse tvoje dobrohotne nasvete bom prenesel našim dobrosrčnim polžom 🙂

Lep dan, Marija, pa pazi da bajto ne zakuriš 😉

Jani

Aha, iščeš dohtarce od zadnjič. Čaki, grem gledat, če je dr.B. že nazaj.
Samo Jani, ne vem, če nisva špinela že midve porabile, ko te tako dolgo ni bilo v ordinacijo.

Dr.Z.

Sem vedela, da se bo nekja zgodilo ! Je viselo v zraku, kot ena velika košara…..
Haj in lepo pozdravljena dr, B.

hahaha, bodimo v cvetju !

Ja hvala bogu da je to to… yesssssss Dr. B in Dr. Z… jemata kakšen špinel… ker ne rabim jest deklet.. jest skadim en špinel in sem malo zadet :))))

Lep dan Barbara 🙂

Jani

.. kot ena velika košara špinela :))))))

… jani … zdej se morš pa odločit .. a maš res rajš špinel … hmmmmmmmmmm ???

B. ni glih preveč prepričana, če tole drži :)))))

Pis man! Giv pis a čens hehehehehe :))) ma kaku je zdej s špineli no?

Jani man

Heheheheheh, na zdej si me pa našla….

Jani skadi en špinel v družbi deklet…. je boljš a ne 😉

Ampak Jani, tttt je pa res čisto enostavno napisati – porabiš zelo malo energije z iskanjem pravih tipk (črk) po tipkovnici.
Pozdrav, … in vsem ostalim tudi …

absolutno dr.B. imaš prav. malo čudna je tale njegova izjava, da ne rabi deklet. res čudna.

Barbi, imam dolg do tebe!
Bo dr. Z. že napisu ti recept!

ja tttttttttttttt pa res, kolk je to izi :)))

Lep dan, tttt in vsi ostali prebivalci 🙂

Jani

Dober dan vam voščim,ker sem za jutro že prepozna.Vidim,da ste vsi pridni in na štartu že od rane zore..Lepo.Naj bo dan lep in naj delo čimprej mine.Aja pa še tole,naj vsak najde tisto kar išče..oz kar je izgubil,morda založil ali celo malce nehote pozabil…..SREČNO!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close