Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro, zaspanci

Dobro jutro, zaspanci

So te že kdaj dobili v kakšnem “prepovedanem” položaju? 🙂

Bi pa drugo zaposlil po mojih “normativih!

No vidiš, važno da ne bi brez ostal! 🙂

Ampak srce si želi le tebe.

Oh, veš kaj vse želi moje srce, pa tega še ni na vidiku!!! Srce je ena zakomplicirana zadeva. Vedno hoče nekaj v napačnem trenutku in potem boli, boli!
Moje srce hoče samo Kira. In kaj imam od tega?

Nepopisne erotične užitke z njim.

Aja? No, mogoče bo Kir povedal kaj imava drug od drugega.:)))

Ah kar ti mi povej.

Ti povem kaj imam od Kira? Mokro luliko in ogromno dela, ki se mi nabira, ker stalno visim tukaj. Bo počasi čas, da se to neha!

Kam si izginil? So te dobili? :))

Ne odidi,še.S tabo je res super vroče debatirati.Sem narajcan non stop.Vlažna lulika,saj to je res filing:-)Kot moj,ki je trd kot pohorski granit:-))))

Veš kaj mi ni jasno? Kako vi moški to v službi skrijete oz. izvedet odhod na wc? Ok, če smo ženske mokre itak ni panike, samo za vas je pa malo bolj kriza. Se na hodniku lahko v kakšno sodelavko zatakneš.:))

Ha,ha,včasih je res problem.No še dobro da imam WC blizi in ko ni nobenega na hodniku, hitro smuknem notri.Pa ti je muka sedeti na stolu in biti vlažna,zrajcana,potrebna?

Ja včasih je res muka. Ker komaj čakam, da Kir izpolni vse obljube, ki jih je dal in včasih je že tako hudo, da imam že občutek, da je skoraj že v meni.:))))

Že ljubči in zagotavljam ti da ni preveč fletno, haha

Dobili so me!

*

*

*

*

na malici!

Ajajaj, potem bova morala biti previdna, ker hočem da uživaš do konca!

o ljubica! Hvalaaaaaaaaaaaaa!

ja, ne pa peljat do Maribora in v Celju ustavit!:-))))
Tebe so že kdaj?

Mojega poljubčka!

Ja, kar nekajkrat. Včasih je bilo smešno, včasih pa niti najmanj.:)))
Ampak je tako fino, če je zraven še malo adrenalina.

O hvala srči! Točno veš kaj rabim!
cmok

In jkaz? Trdega in vlažnega ku*rca!!!

še podžge ja! Sam pri vas je lažje: če vas prestrašijo, ti tamala ne “pade”!haha

Ja potem je pa res že čas da nekaj narediva v zvezi s tem. Bi zdržal, da ga najprej vzamem malo v usta ali je taka kriza, da bi šel kar direkt v mojo toplo, mokro luliko?

New Report

Close