Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro, zaspanci

Dobro jutro, zaspanci

cmok cmok

Vračam ti sočne in vroče poljubčke.

Dons sm pa res mala zaspanka, vsa topla in še dišeča…skuštranka ino nežna..in šlukam kofija…br jutr tudi tebi Maja!

Pogrešam…kje je..kje sta;))…

Tudi jaz!!!
Mogoče jima je še tako lepo prijetno v toplem objemu, da nikakor ne moreta sem. Pa brez skrbi, sigurna sem da prideta.

No, vsaj nekaj po pogrelo ta dan! 🙂

Dobro jutro Majči! In en snežni poljub…

Seveda te bo.In preselila se bova kam na samo in romantično uživala čarobne trenutke.

Si me iskala Jazica?

mmmmmmm, bi velik raje tebe kot kofe:-))))

Že čakam v usnjeni sedežni garnituri.

en je že,))..en pa še bo..kukal skozi dan…

Dobro jutro srči. Smo te le zbezali ven.:))))
No vidim, da bi rad praktikantke slovenskega jezika naučil. Me vzameš v šolo? Kakršnokoli! :)))

Ti jezik odlično obvladaš! Tebe bi učil kaj drugega, čeprav vem da že znaš:-))))

Tam je bila bolj provokacija, hehe

Ampak imam tudi samo VII stopnjo, sigurno bi me lahko še česa naučil.:))) Saj sem napisala kakršnokoli šolo. Čeprav ne vem kako bi to funkcioniralo. Tako kot delo? Komu bi se pa zagovarjala? :)) Ampak tista z disciplinsko včeraj mi je dala misliti. Sem si kar predstavljala kako stojim v kakšni šolski uniformi s kratko kiklco in dokolenkami, belo bluzico,… in kaj potem ti delaš s to uniformo in mano, ko prideva z zagovora…mmmmm

Provokacija ali ne, vse so začele dokaj pravilno slovenščino uporabljati.:)))

V tako šolo bi hodil tudi deset let in poučeval take učenke kot si ti.Bi nastala KAMASUTRA 2

hahahaha, tudi jaz sem se spomnil in se smejal.
Kaj bi delal z uniformo? Težko če bi ostala cela.. Kaj šele s tabo! Nabrisal bi te ljuba, pa mi nisi nič slabega storila:-)))))))

In stojita pred mano,jaz pa šef disciplinske…

Kdaj imava zagovor? :))) Komaj čakam after party po njem!!! cmok

haha, komaj čakam da naju dobijo in prijavijo:-))))

Predsednik se reče, ondi

s smetanco al brez;))

Ej Ondi, imaš kakšno željo po tem, da opazuješ dva med sexom? Sem že nekajkrat dobila tak občutek in se mi zdi, da če bi bil ti predsednik komisije, se nama s Kirom niti ne bi bilo treba prav dolgo zadrževati in čakati na to da prideva iz sobe.

če bi jo še s smetanco namazala…. saj bi vse polizal, glavno pa da p. ostane!

Rad opazujem dve bejbi,ki se doldajeta in potem se jima pridružim.Ja če bi bil jaz predsednik disciplinske bi Kira premestil na drugo delavno mesto,ker sem milosten,tebe pa k meni v pisarno.

In jaz bi dala odpoved, ker brez Kira mi živeti ni! :)))

New Report

Close