Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dogging v Sloveniji

Dogging v Sloveniji

Pozdravljeni. Bližajo se topli dnevi. Dnevi, ko bo zelo aktualno postalo igranje v naravi. Res da je zadeva dokaj delikatna in redka, a se najdejo izjeme. S partnerko sva tudi to že prakticirala v kakšnih bolj soft zadevah in je bilo zelo vzburljivo. Zato me zanima ali imate kakšne tovrstne izkušnje.

Zanimivo bi bilo obudit to sceno in se ne zgražat nad nami, ki nam je to všeč. Pustite nam svoje veselje, zato vsi zainteresirani, predvem pari javite se, da mogoče kaj ušpičimo skupaj. 😉

 

Mene bi tole mikalo,nisem se nikoli,ce sprejmeta njega,zau nisem u paru.

To bi jaz tudi poiskusil

Jest že v naravi. Na fkk plaži Odlicno. Moški skrit za drevesom me je gledal, ko sem si božala joske.. Ne boš verjel, pustila sem mu jo polizat.. Rada pa bi doživela v paru in gledalec zraven..

To je res razburljivo, pred časom sva z eno prijateljico to organizirala zvečer na nekem parkirišču, udeležba je bila fenomenalna, več kot 10 tipov je obdelala, škoda, da tega ne počne več ljudi, mislim žensk, seveda se pa mora vedeti, da je zaščita obvezna, razen če ženska dovoli, da jo pošpricajo po joških, ali po telesu, morda celo po obrazu, moja takratna spremljevalka je želela brez kondoma, tako so jo lahko polnili v pičko, pa tudi žejna je bila, skratka,…top avantura

Odgovor na objavo uporabnika
Montgomery, 17.03.2024 ob 09:46

To je res razburljivo, pred časom sva z eno prijateljico to organizirala zvečer na nekem parkirišču, udeležba je bila fenomenalna, več kot 10 tipov je obdelala, škoda, da tega ne počne več ljudi, mislim žensk, seveda se pa mora vedeti, da je zaščita obvezna, razen če ženska dovoli, da jo pošpricajo po joških, ali po telesu, morda celo po obrazu, moja takratna spremljevalka je želela brez kondoma, tako so jo lahko polnili v pičko, pa tudi žejna je bila, skratka,…top avantura

Ojla bi se kdaj pridružu doggingu, če sta za. Bosta v kratkem še kaj imela. Sem zainteresiran .

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1, 17.03.2024 ob 09:12

Jest že v naravi. Na fkk plaži Odlicno. Moški skrit za drevesom me je gledal, ko sem si božala joske.. Ne boš verjel, pustila sem mu jo polizat.. Rada pa bi doživela v paru in gledalec zraven..

Nataša1 samo ti povej kdaj in kje pa izvedemo to akcijo.

Natasa javi se… lahko kaj uspicimo skupaj.

Men bi pasala kaka gmajna.

Natašika, jaz imam dovolj moje  gmajne, prideš?

može neke lokacije gdje bi moglo biti akcije molim,hvala.. ???

New Report

Close