Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dohodnina – joj, sem nestrpna

Dohodnina – joj, sem nestrpna

A je katera dobila danes? Ali je bilo tisto včeraj vse? Včeraj toliko navdušenja, danes pa nič. So že poslali, kar so mislili?

Danes dobila po pošti.

Lp; Ela S

Jaz tudi. Po pošti in denar prav tako

Danes dobila po pošti, že včeraj pa nakazano na TRR.

Mene čaka na pošti, mi jo je danes poštar prinesel, pa sem če v službi:((, seveda sva nestrpna…jaoooo!

Upam da bo velik kup dnarja …za nazaj dobit seveda:))!

Lp

Danes prinesel poštar. Keš je pa verjetno (upam!) že na računu.

Je možno, da dobim še jutri? Mož je dobil danes, jaz pa NE!!!:((((((

Jaz sem že zdavnaj dobila… in zapravila…

Midva imava oba nekaj za plačati, ampak odločb še nisva dobila. Oddala sva preko interneta.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Sem oddala preko interneta in dobila danes. Dinarčki so že porabljeni za senčila za strešna okna.

Sem že zdavnaj dobila…… za plačat :-((((((((((

A se da tudi na DURSu zvedet, če so kaj poslali? Mi smo se namreč preselili in imam zakomplicirano pot do pošte, ki še prihaja na star naslov…

V bistvu bi mogla biti vesela, da si plačala, saj nisi, kot ostale tu, celo leto zastonj kreditirala države.

Seveda. Pokliči in vprašaj, pa ti bodo povedali.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Zakaj bi drezala. Še vsako leto sem dobila konec septembra in Bv spraševat. Če je kaj narobe me bojo že poklical, bom odnesla tiste papirčke dol in to bo to.

Pri nas v familiji še nobeden ni dobil. Tud v službi sprašujem in so mi rekli, da še niso dobil. Se mi zdi da tale DURS letos mal nateguje, da bodo za drugo leto mel opravičilo spet spreminjat postopke in obrazce. Jaz ne vem kaj bi blo lahko druzga, sej obrazec je bil zelo podoben lanskemu – nisem vidla nobenih problemov.

Urška

Menda so včeraj dobili navodilo, da od danes dalje ne pošiljajo več. Vsaj tako so meni danes v Kranju rekli. Tako da bodo začeli ponovno pošiljat konec avgusta.

Jaz sem pa besna kot ris. Za vrnit mi imajo malo manj kot 400k, odločbe pa od nikoder. Ta denar sem namenila za geodete, sedaj pa tole grrrr.

jaz sem dobila včeraj, 25.ega, nakazilo je bilo va že v pon. samo nisem videla..

Še danes ni. Šment!

Pa kaj ste tol nestrpen s to dohodnino koliko boste dobile, a si niste izračunale. Jaz moram doplačat do tolarja toliko kot sem si izračunala.

Točno vem, koliko moram dobiti, zato sem pa nestrpna!!! Ker rabim keš!!!

New Report

Close