Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus doktori svarijo razpoadlo bo, kak lahko nekaj že razpadlega razpade

doktori svarijo razpoadlo bo, kak lahko nekaj že razpadlega razpade

Doktorji svarijo in nas vsak dan strašijo da bo zdravstvo razpadlo , ker se ne cepimo. Kak pa lahko nekaj kar so pokradli in je razpadlo že 25 let nazaj, razpade še enkrat. Končno sem ugotovil da so v večini zdravniki tisti, ki so naredili zdravstvo razoadlo, to jim je bilo v interesu, delal je v javnem zdravstvu in tam je razpadlo, pol te je pa tam šibal k sebi privat in mastno služil na keš keš keš .

Mogoče so del problema ja, ampak meni kot osebi to še vedno ne pomeni, da bom v trenutni situaciji ogrožal druge z ignoriranjem ukrepov. Na koncu bo kratko potegnil nekdo, ki ne bo ustrezno zdravljen, pa ni važno, ali je kriv Janša al dohtar al kdorkoli….

Odgovor na objavo uporabnika
dg426, 23.11.2021 ob 15:54

Mogoče so del problema ja, ampak meni kot osebi to še vedno ne pomeni, da bom v trenutni situaciji ogrožal druge z ignoriranjem ukrepov. Na koncu bo kratko potegnil nekdo, ki ne bo ustrezno zdravljen, pa ni važno, ali je kriv Janša al dohtar al kdorkoli….

 

Zakaj bi se cepila? Drzim se vseh ukrepov, kar grem, grem v trgovino in lekarno, ce je treba, drugace nikamor. Meni tako ustreza in me ne moti.

New Report

Close