Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dol s psihiatri !

Dol s psihiatri !

kam dol to?
V Dol – kateri?
na Balkan, južno poloblo Zemlje?
v pekel?
v središče zemlje?

Vaš link

Da, iz teme, DOL S PSIHIATRI!, se je razvila zanimiva diskusija z “odličnimi” predlogi.
Moj je samo eden. Ker je toliko gnoja na psihiatrih, jih velja res kar ukiniti. In predmet psihiatrija tudi. Študenti medicine bi se lahko namesto s psihiatrijo ukvarjali z vedo “medicina in šarlatani”, pri čemer so šarlatani že znani – psihiatri, seveda. Začenši pri Freudu, bi nadaljevali z Jungom, Adlerjem, Bleulerjem itd. Na “pranger” bi veljalo dati tudi slovenske psihiatre, vključno z akademikom prof. Levom Milčinskim. Kaj pa so sploh znali! Njihove knjige, te so plod izmišljotin!
Začnimo pisati psihiatrijo na novo. Ukinimo vse psihiatrične bolezni! Anglosaksonska literatura jih že imenuje “disorders” – motnje. Kakšna shizofrenija, kakšna depresija s psihotičnimi znaki, kakšne blodnje in halucinacije! Vse to so si izmislili psihiatri, da bi uboge ljudi naredili bolne. Od tega imajo ogromno koristi. Če jim človek npr. pove, da je v navezi s papežem, da v Rimu že čakajo nanj, ker bo papežev naslednik (bravo, Slovenec papež!), da komunicira z vesoljci, da sliši glasove, ki prihajajo iz stene… Da ga kontrolirajo z laserji, ki so jih namestili PRAV za njega na višjo stavbo sredi LJubljane! Da vedo (kdo?) vsak trentek, kje se nahaja. Nak, to so samo izmišljotine te grde psihiatrije in pokvarjenih psihiatrov.
Zdravstvo bo veliko prihranilo. Naj se takoj zaprejo vsi Zavodi posebega tipa, kjer so ti ljudje sedaj! Najdimo jim stanovanja, službe (v politiki bodo dobri!). Z ukinitvijo VSEH psihiatričnih bolnišnic, najbolj pa Univerzitetne psihiatrične klinike Ljubljana, te demonske ustanove, kjer osebje grozi bolnikom, jih žali, uničuje, bomo zgradili nekaj velikega. Ne vem še, kaj. Se bo že našlo.
Sežgimo psihiatrično literaturo, ki je vir tega zla! Če je ne bomo brali, bodo te namišljene težave izginile, ali ne? Čas je, da se vsaj Slovenija očisti te nadloge.
Leta nazaj je to uspelo Francu Basaglii v Italiji. Živela antipsihiatrija!
Madonca, kam pa naj dam gospo, ki živi v bližni in vztrajno trdi, da v stanovanje prihajajo albanski lopovi, čeprav so vrata po njenem trikrat zaklenjena in protivlomna. In policija, neumna in nevedna, jo odpelje v Polje! Ne, peljati jo je treba k osebam, ljudem, ki zahtevajo “DOL S PSIHIATRI!” Prav lepo se bodo imeli.
Torej, v kratkem pričakujem, da bomo v Sloveniji ukinili vse bolezni, ki jih grda psihiatrija “zdravi”.
Za konec: prof. dr. Lev Milčinski, zgled cele generacije psihiatrov, eden najboljših ljudi, človek, ki nikoli ni obsojal, katerega predavanja so bila fenomenalna, naj mi odpusti. Saj ne vedo/vemo, kaj delajo! Trudil se je, da bi psihiatrijo približal ljudem, jo demoniziral. Ni mu uspelo odpraviti shizofrenije in drugih psihiatričnih bolezni. Morda bi si želel, da bi “dol s psihiatri” malce pogledali v znansveno literaturo (celo znamenita NATURE in NATURE- NEUROSCIENCE objavlja psihiatrične članke), ločili zrnje od plevela. Dol s tistimi, ki mislijo, da so psihiatri, pa niso. Podpišem!

Posploševanje, ki je v tem pismu, je naša vsakdanja praksa.
Škoda
Vsakemu od nas bi koristilo malce širšega znanja. Sama ne vem, ali psihologi uporabljajo teste iz leta 1950, Rorschachov “test” je nekako iz tega časa. In menda uporaben. Vem pa, da so rezultati testov le v pomoč, ne pa avtomatično za postavljanje diagnoz.
Čudi me, da toliko ljudi ve nekaj o psihologiji. Nedavno je bilo rečeno, da bi v Sloveniji potrebovali 4000!!!!!! psihoterapevtov. Torej 500 prebivalcev Slovenije bi potrebovalo ENEGA psihoterapevta. Če je tako, nam res ni pomoči. Upam, da bo kdo pametnejši in se zgledoval po državah, ki imajo to drugače urejeno. Sicer pa, če pomsilim na vse, ki pišejo v revijah, zdravijo po raznih delih Slovenije, morda pa jih je že toliko! Naj ljudje vsaj to plačajo sami. Jaz bi ta denar dala raje za lep izlet.

Vsak izhaja iz lastne izkušnje. Je pa teh izkušenj očitno več slabih kot dobrih, če ne, se ne bi tako “pljuvalo”.
Jaz vem samo, da so psihiatri uničili celo našo družino. Najprej so uničili mojo mamo, ki je šla po pomoč v psihiatrično bolnico po težki operaciji, potem sem zbolela še jaz, ker sem morala odraščati v nemogočih razmerah in šla spet k njim po pomoč, pa se je ista zgodba ponovila. Sprli so nas med seboj, potem pa govorili, da moramo na družinsko terapijo.

pravijo, da imajo veliko dela? saj ni res. Po cele ure sedijo v ambulanti in se pogovarjajo s sestrami ali pa pišejo sodno izvedeniška mnenja, ki vržejo veliko denarja. Će greš na kontrolo k psihiatru, dobiš toliko receptov, da imaš tablet dovolj za pol leta. To spet prinese veliko denarja zdravniku, tebi pa zadrogiranost in glavobole. in vse v imenu neke biokemične teorije, ki govori o pomanjkanju določenih substanc v možganih, ne vprašajo se pa, zakaj to nastane.

Zaradi stresa! da bi se pa zdravili vzroki, ki do stresa pripeljejo, v to se pa pač ne poglabljajo. in če nehaš jemati zdravila, se simptomi ponovijo, potem pa pravijo, da se je stanje poslabšalo.

Manjka jim zdrava pamet, so pa polni medicinskega znanja, ki človeka jemlje kot stroj, ne pa kot subtilno bitje z duševnostjo, ki je še kaj drugega kot pa neravnovesje kemičnih substanc v možganih.

je pa že boljša psihoterapija, samo tisto je treba pa plačati, in ne malo. Je pa edina, ki pripelje do trajnejših rezultatov. Vse drugo je količinsko zdravljenje, ki je daleč od kvalitete.

Jaz imam pa šesti čut, da bo zmagovalec volitev v ZDA republikanec, ki ne bo Donald Trump, ki ga bo stric iz ozadja zamenjal z nekom, ki bo lep kot maneken, prijazen in pošten.

Zdravila lahko rešijo življenje. Ljudje s predsodki in zarukanci jih pa res uničujejo. Malo več strpnosti in premišljenosti bi koristilo našemu narodu.[/quote]
Vprašam samo to, zakaj pa rinete k psihiatrom, če imate prirojene težave. Jaz nisem šla niti takrat, ko sem imela sanje, da bodo mohamedanci uničili dvojčke v NY. No potem so jih res in potem sem sanjala, da bo Bergolio papež in sem vsa vesela ugotovila, da je prišel Racinger ampak glej ga zlomka Bergolio je zdaj papež. Pa nisem šla k psihiatru in zdaj sem ponovno sanjala in imela vizijo, da bo Ted Cruz 47. predsednik ZDA in bo rdečelasi (podobna bo pevki iz pesmi, ki poje ne pomaga hladna prha, zdaj počutim se kot mrha, … bi me spravil na polico…) pilotki ukazal stresti atomsko bombo na mohamedansko Evropo. Da bo 45. predsednik ZDA baba H. Clinton in da bodo v nekaj letih začeli Evropejci bežati v Argentino, Kanado, Avstralijo…
Uživala bom življenje dokler ga še lahko in si začela aktivno iskati zaposlitev v Avstraliji, ker bolje je, da grem prej, kot kasneje, ker če ostanem se bom spekla na Atomski bombi, če me seveda že prej ne bodo spekli šeriatarji.[/quote]

YOU ARE DISTURBED.

.

pravijo, da imajo veliko dela? saj ni res. Po cele ure sedijo v ambulanti in se pogovarjajo s sestrami ali pa pišejo sodno izvedeniška mnenja, ki vržejo veliko denarja. Će greš na kontrolo k psihiatru, dobiš toliko receptov, da imaš tablet dovolj za pol leta. To spet prinese veliko denarja zdravniku, tebi pa zadrogiranost in glavobole. in vse v imenu neke biokemične teorije, ki govori o pomanjkanju določenih substanc v možganih, ne vprašajo se pa, zakaj to nastane.

Zaradi stresa! da bi se pa zdravili vzroki, ki do stresa pripeljejo, v to se pa pač ne poglabljajo. in če nehaš jemati zdravila, se simptomi ponovijo, potem pa pravijo, da se je stanje poslabšalo.

Manjka jim zdrava pamet, so pa polni medicinskega znanja, ki človeka jemlje kot stroj, ne pa kot subtilno bitje z duševnostjo, ki je še kaj drugega kot pa neravnovesje kemičnih substanc v možganih.

Čista resnica.

V druzini smo imeli bolnico s shizofrenijo. V teh letih sem od blizu videla zaprti oddelek in (ne)teraijo na njem, odnos zaposlenih do bolnikov, videla sem kolosalne napake psihiatra, ki jih je potem moral popravljati drugi psihiater, ker je bila situacija ze kriticna.
Imela sem tudi prijateljico, ki je zaradi druzinskih tezav zacela hoditi na terapijo. Po mesecu ali dveh je na nasvet terapevta odslovila vse prijatelje in ostala popolnoma sama. Poznam se dva primera, a le po tem, kar sta mi povedala sama pacienta. Zgodbi nista nic boljsi, a nisem bila nikoli prica dogodkom.

Na podlagi teh izkusenj je po moje mogoce cetrtina psihiatrov, ki dejansko vedo kaj delajo in ki so v sluzbi pacienta in ne v sluzbi denarja in farmacije.

Psihiater ni poklic, ampak diagnoza.

Vsak druge po sebi sodi. Zato so vsi njihovi pacienti nori.

Naslov ni ravno pravi.
Kam “dol”_? Te ljudi, ki si mislijo, da so bogovi,
ki svojim ubogim pacientom lazejo v obraz, ki
zavajajo javnost,
ki rutinsko jemljejo provizije in podkupnine, ampak so to moralno upravicili sami sebi, ne vem kako

…. tem
ljudem bi bila res potrebna kaksna sankcija.

Ne to, da bi jih odstavili z njihovih polozajev, saj vendar oni so studirali, oni so visoko strokovni
in ravnajo v skladu s stroko ( jaka stroka!)
Pac pa,… mogoce….
Naj jemljejo svoja “zdravila”!

Naj se zamisljijo sami nad sabo, naj se pogledajo v ogledalo in si izprasajo vest,
naj se vprasajo, koliko ljudem so rutinsko unicili zivljenje ali jih celo prignali do samomora….
naj obcutijo krivdo in s tem – Depresijo!

Naj jemljejo Antidepresive. Dolgo casa. Razlicne.
naj AD ji,pricakovano, nehajo delovati,
naj si dodajo Litij, potem se druge “stabilizatorje razpolozenja”…
naj zacnejo papcat Antipsihotike ( ki so Odlicno sredstvo proti depresiji….,
Oh Ja….
Naj sami jedo svoja zdravila!
Naj se podajo na trnovo pot diagnoz, oni sami kot pacienti , od
unipolarne depresije, pa do ciklotimije,
pa do bipolarne motnje in potem naprej do shizoafektivne motnje in dalje…..

In ves cas, Naj sami pridno jedo svoja zdravila!
Cedalje vec, cedalje visje doze, ni vazno,
kaj ta kemija pocne z njihovim organizmom
in metabolizmom, koga brigajo interakcije , komu mar za antiholinergicni toksidrom,
vazna je COMPLIANCE!
Oh YEAH….

Seveda je zgornje prav toliko nemogoce kot primer, v katerem bi nekdo odstavljal psihiatre itd.
Bilo bi pa krasno. :))))

Posebej nevarno in skodljivo je zavajanje javnosti, kot psihiater , ki na svoji spletni strani

javno trdi da so “psihiatricna zdravila varna, neskodljiva za telo in da se nanje ne navadimo”.

– to so 3 napacne trditve!

Pri stranskih ucinkih antipsihotikov pa navihano vprasa ” ali bi raje imeli blodnje in slisali
glasove?”

kar je najmanj zaljivo.
Prav tako tisti, ki predpisujejo antipsihotike za zdravljenje depresije, kar je katastrofalno narobe in nevarno!

Psihiatrična zdravila so najbolj varna in zdrava.Seveda,pa kaj še.Umirjanje,sproščanje,dihalne vaje,šport,… to je nezdravo in nevarno za zdravje po zdravniški stroki,češ da športom skrivajo svoje bolezensko stanje.OMB.

Težava je ker ne znajo odpravit bolezni ampak samo dajat zdravila,ki ublaži trenutno psihično motnjo.Odpravijo je pa nikoli.

Izgleda da je vsak človek je bolan,vsak človek ima diagnozo,le zdravniki so najbolj zdravi ljudje na svetu.

Ena zgoraj piše o psihiatričnih testih,da so zelo zanesljivi.Nič tako ne izgleda.Če bi bili zanesljivi,bi ševi,nadrejeni,ki maltretirajo svoje delavce,izvajajo mobing nad njimi,podtikajo napake,ne izplačujejo plač,ali ljudje,ki nižajo svojim državljanom plače,vzamejo kruh,oropajo državo itd.. bi jih poslali zdravit.Se pravi nekje je luknja,da so psihopati zdravi ljudje.

Poglej si koliko psihopatov,morilcev,pretepačev,roparjev,posiljevalcev je zunaj na prostosti,ker so za zdravnike in psihiatre zdravi.Ali pa ljudje ki ubijajo,se grejo zdravit za 5 let in nato ko pridejo ven ponovno ubijajo.Ponovni dokaz da psihični testi so res kot je en napisal stari 100 let in so v revijah,pa jih eni sodni izvedenci,plačani 5000 evrov za 1 primer,uporabljajo.

Primer koroških dečkov,ki je pokazal ogromno nepravilnosti ene osebe kot je od odtujitve pomoči,zavrnitev,… do odvzema otrok.

Poglej si sedaj aktualne primere kot je radan in podkupovanje preskakovanje vrst,kdo je vse vpleten in kdo je tem ljudem dal potrdilo da so sposobni opravljanje dela?Kdo ljudem v upravi,na položajih v bolnici,ki se svojih ljudi znebijo z lažmi kot je kalij,zasledovanje,snemanje znebijo,da potrdila?Kdo ljudem ki izvajajo mobing nad svojimi zaposlenimi izda potrdilo,da so sposobni za opravljanje funkcije.Mene je kar srh preletel,ko sem slišal,da je skoraj vsak peti zaposleni od medicisnke sestre navzgor bil obtožen za dajanje kalija,zasledoanja sodelavce,snemanja s kamero,obrekovanja in da so ti nato vsi vse priznali,čeprav niso.A delodajalec se s tem zaščiti,ko ima sestanek s tabo,da v zvezek napiše da si dne tega in tega priznal za napake.Radan je izdal slabe zdravnike in so mu podtaknili kalij,ter na koncu ogovarjal.Da slovenski zdravniki ne poznajo osnov kalija,da te 1 dcl kalija ubije takoj,a nek čudn kalij 0,5 litra pa v 10 dneh,pri človeku ki bo umrl v 2 tednih?Da morajo tuji sodni izvedenci povedat resnico o kalijo,ter se nam ponovno ves svet smeje kako zdravstvo mi to imamo,ter s ene čudijo,da ljudje bežijo in zbirajo denar za zdravljenje v tujini.

Poglejte si primer podkupovanja za preskakovanje vrst.Brecelj najboljši zdravnik,tako kot radan, je lani ugotovil,da nekaj ni vredu,da se nekje pojavlja njegovo ime in so se ga lani želeli znebit z enakimi obtožbami kot ostale.Prijavil je policiji in ti so sedaj odkrili ljudi s prisluškovanji za katere pa javnost seveda ne sme izvedet,da se nebi slučajno oglasile priče,ki bi proti krivcem povedal še kaj več.

Primer invalidnih oseb,ki so nezmožni dela in so za invalidsko penzijo spoznani,da lahko človek brez nog hodi in dviguje 30 kg,ter da ni za penzijo,ali pa človek brez roke,lahko še naprej opravlja delo v skladišču in dviguje stvari.

Ljudje,ki so naredili bančne luknje in in morali biti v zaporu,so prav tako zdravi ljude,psihično spsobni,a na papirju,pa so zelo bolani,nezmožni za delo,nezmožni za sojenje,kar je ugotovila soda stroka in sodni izvedenci.Po zastaranju primera pa vsi čudežno ozdravijo.

Kako je to mogoče,da ljudje namesto da bi namenjali čas bolnikom,namnjajo čas podtikanju in obtoževanja zdravnika,ter kuhanje zarote,pa tega noben psihični test ne ugotovi,da ti ljudje niso zdravi in pri zdravi pameti?

Kako je to mogoče da takim ljudem izdaja potrdilo ustanova,ki so komijsijski,sodni izvedenci,zelo plačani za to izdajo taka mnenja??

Berem članek zdravnika medicine dela o izgubi službe,kako je človek bolan če izgubi službo.Ni delodajalec kriv,sam si si kriv.Če narediš napako si odpuščen,če poveš kaj delodajalec počne,izvaja mobing in izgubiš službo,pa ko rečeš: On je kriv,jaz sem najboljši,to je nepošteno pa je stanje bolezni,bolezenski upor,ker nočeš priznat da si res bolan.

Sedaj pa primerjaš nekaj omenjenih primerov zgoraj in vsak,ki je izdal napake na delovnem mestu,so se ga želeli znebit,ker je bolan,kot napisano bolezensko stanje:On je kriv,jaz sem nedolžen,dogaja se to in to.

Psihični testi.

Piješ alkohol:Da Ne.Če obkrožiš Da si alkoholik,če obkrožiš ne pa si nočeš priznat da si alkoholik in potrbuješ zdravljenje.V obeh primerih si psihično moten.Kje je tu občasno ob priložnosti?

Si razmišljal o uboju Da Ne Obkrožiš Da,pa si moten in nevaren da oš res nekoga ubil.Obkrožiš Ne pa si prav tako psihično moten,ker tlačiš svoja čustva in naklepaš načrt,ter si nevaren da bo bolezen izbruhnila.

Uporabljaš droge,travo Da Ne.Obkrožiš Da pa si prav tako nesposoben,nevaren.Obkrožiš Ne pa si ponovno hudo bolan,da si zanikaš,da si osvisen in potreben zdravljenja.Kje je tu poskusil 1x ali 2x v mladosti?

Se ukvarjaš z športom Da Ne.Obkrožiš Da in si psihično moten,saj z športom tlačiš čustva v podzavest in je samo vprašanje časa o izbruhu.Obkrožiš Ne pa ta je psihično depresiven in moten,da se mu niti premikat.Kje je tu šport za kondicijo,zabavo,druženje,fizično aktivnost?

Imaš otroke Da Ne. Če obkrožiš Da,si moten,ker ukvarjanje z otroci,ne moreš skrbet zase i tlačiš svoje težave v podzavest ter si nevaren ,da pregoriš in bo huda bolezen izbruhnila.Obkrožiš nNe,pa si takoj nesposben skrbet za otroka,kakor mogoče tudi ne zase,depresiven in te nobena ne mara,tu se kažeš kot to modela,v resnici pa luzer,psihopat,da vsaka punca od tebe beži.Kje je tu v zakonski ali izvenzakonski zvezi,otroke načrtujeta ali pa ne moreta imeta zaradi zdravstvenih težav,mogoče si star 19 let in boš imel otroke čez nekaj let?

In tako tudi prideš do dejstva zakaj so kriminalci pri nas na prostosti.

Torej sprašujem se kako naj zaupam in verjamem,ko vidim kaj se dogaja?

Rorschachov “test” je pri psihiatricnih motnjah
zanesljiv prav toliko kot sloganje iz kavne usedline.

fMRI – kaksna farsa!

Pa ne mores pomirjevalom , kar je vse kar ANTipsihotiki so
reci Zdravila. Kaj tocno zdravijo ali naj bi zdravila?? Celo pri akutni psihozi AP ji samo pomirijo
bolnikovo agresivnost in zmedenost in to je vse, kar mu lahko strokovnjaki Tkzv. pomagajo…
da je zadet, ni pa cisto nezavesten.
Zakaj predpisejo antidepresive pri bolecinah v hrbtenici? in ne opozorijo pacienta, kaj jemlje??
Zakaj predpisejo antiPsihotike pri gastro tezavah pri anksioznosti?
Zakaj prepisujejo, po tekocem traku antiPsihotike nepsihoticnim geriatricnim bilnikom v domovih, se posebej, ker je pri mnogih AP nevarnost smrtnosti pri starostnikih visoka??

No tukaj se jasno vidi, da uporabljajo AP kot pomirjevala in uspavala, kar je njihov primarni namen…

Tocno tako, to se ze resuje. Zastopniki pacientovih pravic (to je za razliko od varuha bolnikovih pravic ucinkovit institut) so ze veckrat imeli primer pritozbe svojcev cez zdravnike v domu upokojencev, ki vsem starostnikom predpisujejo te tezke antipsihotike, da so vsi bili vse dni in noci umirjeni, delno prisebni, odvisni od tuje nege, kljub zavedanju niso mogli govoriti.

Da ti antipshotiki sprozajo infarkt in smrt pri starih ljudeh, je dokazano. Po Zakonu o pacientovih pravicah so jim s tem krsili pravico do samoodlocanja o zdravljenju, saj ti obnemogli ljudje v domu upokojencev niso imeli pridruzene psihiatricne bolezni, zaradi katere bi res lahko jemali tako mocna unicevalna pomirjevala.

Tisti svojci so dosegli s posredovanjem to, da vsaj njihovi materi ni bilo treba vec jemati te kemije, razen ce bi to sama zelela. Zal drugi pa morajo to jemati, ocitno zato, da imajo zaposleni pred njimi vsi mir, saj je premalo osebja in je tako bivanje notri omejeno na nujno nego.

Sama izobrazba ne vključuje empatijo.Psihiatri bi spremenili svoja mnenja o določenih zadevah, oziroma osebah, v kolikor bi sami doživljali identične situacije. Kje je tu načelnost, etičnost, morala itd. Materialni status, oziroma uspeh podre vse civilizacijske norme, velja za veliko večino prebivalstva.Titula je samo izgovor za manipulacijo nad šibkejšimi.Dokaz za to je tehnika, ki jo je človek izkoristil za neskončno manipulacijo.Majhen človek dela vedno več, poanta zgodba je , da umira na obroke,poskrbljeno je samo za majhen krog elitnežev.

ne piše pijemo tableti ali s tableti ,popijemo tablete,tableto zdravila!
katere zdravila naredijo rastlino? Jaz brez konjske doze apaurina nikakor ne spim,20mg vsako noč

A vam kdo drži pištolo na čelo, da morate jemati tablete? A ste pismeni? Če ste, preberete navodila ki so priložena v vsaki škatlici? In če jih preberete in smatrate, kar pišete zgoraj – zakaj jih vseeno jemljete? Matr, folk zmešan, rine k pisihiatrom in požre vse, potem se pa tu gor razpoči. Če mislite, da vam tablete tako zelo škodijo, ne jih jemati, pojdite ven na sprehod. In če jih dajejo vašim svojcem v domovih za ostarele, posredujte, če imate pooblastilo (nekdo ga mora imeti, če je svojec opravilno nesposoben).
A mislite, da so samo psihiatrična zdravila škodljiva? Kaj pa statini, kemoterapija, cepiva, mamograf …? Daj, skulirajte se že malo.

Saj oni vsi jemljejo zdravila. Od norisnice do norisnice najdes notri same bolnike med psihiatri. Tudi samomori med psihiatri so najbolj pogosti. zakaj? Ker ravno psihiatri tudi sami jemljejo zdravila.

Mislis da leta 1980, ko je prisel ven Prozac, niso tega vsi poskusili? Zakaj pa ne bi? Pa so ja bil radovedni.

In ze vsak farmacevtski delavec lahko v vsaki lekarni za vsako ime in priimek pregleda v zgodovino jemanja njegovih zdravil. To se ve. Da oni jemljejo zdravila tudi sami, da veljajo za cudne ljudi, da lovijo zunaj ljudi s pomocjo policije in jih potem prisilno in s pomocjo sodisca prisilno zdravijo in zadrzujejo po 1 leto v norisnici, ker imajo premalo bolnikov, zato iz ljudi umetno delajo bolnike, sicer jim posel propade…

Saj oni vsi jemljejo zdravila. Od norisnice do norisnice najdes notri same bolnike med psihiatri. Tudi samomori med psihiatri so najbolj pogosti. zakaj? Ker ravno psihiatri tudi sami jemljejo zdravila.

Mislis da leta 1980, ko je prisel ven Prozac, niso tega vsi poskusili? Zakaj pa ne bi? Pa so ja bil radovedni.

In ze vsak farmacevtski delavec lahko v vsaki lekarni za vsako ime in priimek pregleda v zgodovino jemanja njegovih zdravil. To se ve. Da oni jemljejo zdravila tudi sami, da veljajo za cudne ljudi, da lovijo zunaj ljudi s pomocjo policije in jih potem prisilno in s pomocjo sodisca prisilno zdravijo in zadrzujejo po 1 leto v norisnici, ker imajo premalo bolnikov, zato iz ljudi umetno delajo bolnike, sicer jim posel propade…[/quote]

Podpis pod tole.

Nekdo ki zgoraj piše infarkt,… so stranski učinki zdravil in jemanja.Težava je ko je človek zadet,se ne giba,premalo pije in je je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v enem tednu zelo nagnjen k možganski kapi,strdkom,pljučnici,katera ga lahko ubije,…


Link?


Link?[/quote]

http://m.mf.uni-lj.si/media-library/2014/08/bfcce65163c4b428e2ee5349b9bd45df.pdf

*

Pogostost bolezni zasvojenosti je med zdravniki in
zdravnicami ocenjena na 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samomor pri zdravnicah
najpogostejši vzrok prezgodnje smrti, polovica
samomorov je posredno ali neposredno povezana z
boleznimi zasvojenosti.

Po specialnostih je največ samomorov med psihiatri,
sledijo anesteziologi.
Pogostnost depresije je pri
zdravnikih med 25. in 39. letom tri krat večja, v primerjavi
z ostalo populacijo. Zdravniki naredijo samomor med
30-50-im letom starosti, zdravnice običajno v starosti nad
50 let, pogosteje na podeželju.

*

Družinska medicina 2013 Družinska medicina 2013
Letnik 11 Letnik 11
Supplement 4 Supplement 4
Oktober Oktober2013

ZDRAVJE ZDRAVNIKOV

http://www.drmed.org/wp-content/uploads/2014/06/Zdravje-zdravnikov.pdf

Opisan je osamljen primer iz tujine, kako je mlada zdravnica psihiatrinja, kljub zdravljenju in strokovni pomoci, zivljenje koncala s krutim samomorom, zabodla sebe in malo hcerkico, obe polila z gorljivo snovjo in zazgala, umirala pa je kar 3 tedne. Velja omeniti, da je v tistem casu jemala antidepresiv Sertralin, ki ju v Sloveniji poznamo kot antidepresiv Zoloft in Asentra.

Slovenija sploh ne rabi psihijatre,lahko jih kar ukinemo,ker vsi obvladajo vse,spoznajo se na diagnoze,zdravila,ni da ni.Problem je ker preveč pričakujete od psihijatrov,od zdravil.Pričakujete da so zdravila čarobna palčka-samo zamahneš,pa je vse urejeno.Ne dragi moji,ni tako.Treba se je malo zmigat in poleg zdravil nekaj narediti zase in iz sebe-sama zdravila ,brez vaše angažiranosti,naredijo točno to kar sami ugotavljate.
Zdravila,ki jih psihijater premišljeno napiše,pomagajo samo kot prva pomoč,da se zbereš,umiriš,dobiš realen uvid v svojo situacijo,od tebe je odvisno ali boš ostal na tej stopnji pasivnosti in čakal kdaj bo bolje,drugače,ali boš začel delati na sebi in speminjati stvari ki te vodijo v destruktivnost.
Nobenemu ki se zdravi za sladkorno bolezen,ali povišan krvni tlak,ne pade na pamet da pametuje o nujnosti zdravil in alternativi.Tak človek tudi dobro ve da je zdravila potrbno jemati celo življenje.
Zakaj ljudje z psih.motnjami tega ne razumejo?
Saj ,meni je jasno,narava bolezni je taka,da nimaš uvida,imaš selektivni spomin,stvari ki so se zgodile ,ki so bile preveč krute,možgani izbrišejo,da te zaščitijo,spominjaš se samo krivic ki so se ti zgodile in kako so te zdravila uničila.To so stvari ki so povprečnemu laiku težko razumljive in predstavljive,zato prepustite strokovnjakom da opravljajo svoje delo.

New Report

Close