Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Dolgo so nam lagali

Dolgo so nam lagali

Odhajajoča Šarčeva komunistična oblast nam je dolgo prikrivala in lagala, kot da korone v Sloveniji še ni. Smo bili kar neki otok sredi sosednjih držav. V resnici pa imamo tega sranja več kot Italijani.

Lažeš ti.

Ni res. Povedali so takrat ko je bilo treba.
Šarec je bil odličen, boš zdaj videla boga svojega ko pride JJ ..


Podpis.

Italija ima 206 obolelih na milijon,
Norveška 116,
Francija 35,
Španija 49,
Švica 75,
Danska 89,
Nizozemska 30,
Švedska 50,
Belgija 27,
Avstrija 33,

mi pa 27 obolelih na milijon.

Ja seveda……
Dejstvo je, da zaradi komunistične lažnive oblasti v sloveniji sploh še niso izvajali testov in sploh še niso jemali brisov, med tem, ko so v drugih normalnih državah že sprejemali ukrepe.

Ja seveda……
Dejstvo je, da zaradi komunistične lažnive oblasti v sloveniji sploh še niso izvajali testov in sploh še niso jemali brisov, med tem, ko so v drugih normalnih državah že sprejemali ukrepe.
[/quote]

No, kake ukrepe ima Francija? Še njihov predsednik se razburja, ker smo Slovenci uvedli mejno kontrolo! Pa kake ukrepe imajo po Skandinaviji? In če, od kdaj!
Čakam, da mi pojasniš!

In Slovenija še ne pripravlja bolniških postelj za množice, ki bodo obolele. V tujini so to imeli pripravljeno že prej.
Čudi me, da imajo po vseh državah v Evropi, za ljudi, ki pridejo iz sumljivih območij, obvezno 14 dnevno karanteno. Pri nas pa nič. Tako hodijo oboleli na delo celo v šolo in bolnišnice.

Pričakujem, da bo v Sloveniji katastrofa. Italijani bodo še zelo veseli, da smo postavili na mejo barikade, da se bodo v prihodnje obvarovali zelo kužnih Slovencev.


danes smo 16. na svetu po obolelih na milijon.

zdaj pa upoštevaj, da imajo vse te države okužene že dosti dlje, kot pa slovenija, mi pa smo v enem tednu splezali po lestvici z zadnjega mesta, na 16. na svetu

jutri bomo višje. francozi in skandinavci naj se brigajo zase. poglej malo, kake ukrepe so imeli v hongkongu in singapurju, da jim je uspelo preprečit epidemijo, pa so virusu izpostavljeni že dva meseca.

ps
ukrepe na meji so od slovenije zahtevali avstrijci, sicer bi zaprli še mejo A-SLO. tak, bajdevej. ni se šarec sam tega spomnil.

Kako pa veš, da krizni načrt ni pripravljen? Jaz ti lahko povem, da je. Edina težava je v tem, da vlada z javnostjo o tek ne komunicira, ker je v postopku predaje poslov.

Kako pa veš, da krizni načrt ni pripravljen? Jaz ti lahko povem, da je. Edina težava je v tem, da vlada z javnostjo o tek ne komunicira, ker je v postopku predaje poslov.
[/quote]

So naročali zaščitno opremo, pa imej ti to.

no, v tem trenutku je 82 potrjeno okuženih in uradno že 39 primerov na milijon prebivalcev.
pa se je dan in testiranje šele začelo

enajsti na svetu. juhuuu in v dveh dneh se cifra praktično potroji.

🤬🤬🤬🤬🤬

zdaj bo grozno, ker se ga vsi bojijo, nihče mu ne bo kontriral … vemo, česa vse je zmožen

Mene pa bolj zanima od kje Merkelci podatek o 60 do 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} procentov obolelega prebivalstva. To je povedala s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gotovostjo. Hm??? Od kje stari košari ta podatek.
Ker so malo pozno pa vendar razglasili pandemijo se to teoretični tiče vsega sveta.
Poglejmo!
8 mrd ljudi krat 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je 5,6 mrd, od tega 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} težjih primerov je 1mrd 120mil /1.120 000 000/
od tega okoli 6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mrtvih ( končna procent bo verjetno višji) je 67.200.000 pokojnih. Je svet sploh pripravljen na pokop, kajti kremacij ne bo, samo skupne septične jame.
Yeba tole ja!

Pa ne samo, da se to sveta tiče teoretično, tudi praktično. Glede na hitrost naraščanja obolelih in mrtvih bo virus zaokrožil po svetu tam okoli enega leta.
Armageddon!
Ste pripadniki radikalnih verskih ločin in sekt zadovoljni? Ste dočakali? Samo tokrat pa vam čoln ne bo kaj dosti pomagal jehovci.


Janša v primerjavi s komedijantom v dani situaciji deluje kot rešitelj.

Mislis 50 na milijon?

Bojim se, da imaš prav.

Slovenija je med boljšimi v pripravi. Samo tebi noče iti to v glavo. Verjetno si celo želiš, da bi vsi pomrli ti ostala živa i s svetniško palico tulila….sem vam rekla. Ej to so mokre sanje, tvoje.


to je pri nas botrovalo raznosu. Ta navodila strokovnjakov epidemiologov,da se lahko ljudje prosto gibljejo vse dokler nimajo simptomov. No, ko jih dobijo, do tega časa okužijo že kup ljudi. nekateri lahko tudi deset ali več in tako potem spirala gre dalje.


to je pri nas botrovalo raznosu. Ta navodila strokovnjakov epidemiologov,da se lahko ljudje prosto gibljejo vse dokler nimajo simptomov. No, ko jih dobijo, do tega časa okužijo že kup ljudi. nekateri lahko tudi deset ali več in tako potem spirala gre dalje.
[/quote]
Še malo teorij za(t)rote.
Morda so pa tetke iz NIJZ, MZZ in infekcijske dobile “od zgoraj” taka navodila, da bo ja čim več okuženih. Pa ne mi spet o Šarcu in JaJotu, ker sta oba zgolj marionetki, še marioneti ne.
Direktive prihajajo iz precej “višjih” nadstropij, vsekakor ne iz Slo.

Je matematik – na internetu dobiš video – lepo povedal, da hitreje raste število okuženih v SLOVENIJI kot v Italiji.

V Italiji raste počasneje. Vsaj zaenkrat je tako. Seveda, tako je na začetku! V Italiji so že bolj naprej.

Danes imamo 80 obolelih na milijon. Pred nami so Danska, Norveška in Italija.

Ja seveda……
Dejstvo je, da zaradi komunistične lažnive oblasti v sloveniji sploh še niso izvajali testov in sploh še niso jemali brisov, med tem, ko so v drugih normalnih državah že sprejemali ukrepe.
[/quote]

Tebe model, je pa tako hudo strah, da vidiš bele miši in leteče slone. Pa ta prav slovencelj si, ker pišeš Slovenija z malo začetnico. FO !

New Report

Close