Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolžina in obseg

Dolžina in obseg

Vidim da se že dolga leta obremenjuješ z dolžino in obsegom tičev uporabnikov Starševskega čveka. Kar nekaj tem si odprla in poskušala poizvedovati na to temo. No, končno sem ti pripravljen povedati mere, kar verjetno tebe najbolj zanima pri meni :-))))) A je tako? Te še vedno zanima? :-)))))))

Odgovor na objavo uporabnika
Blacked in BlackedRaw, 13.05.2022 ob 02:10

Vidim da se že dolga leta obremenjuješ z dolžino in obsegom tičev uporabnikov Starševskega čveka. Kar nekaj tem si odprla in poskušala poizvedovati na to temo. No, končno sem ti pripravljen povedati mere, kar verjetno tebe najbolj zanima pri meni :-))))) A je tako? Te še vedno zanima? :-)))))))

Zanimivo! Ja seveda

Jaz imam majhnega, zato bom to temo preskočil.

Odgovor na objavo uporabnika
Veseli ata, 13.05.2022 ob 08:15

Jaz imam majhnega, zato bom to temo preskočil.

A je tudi tanek?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4878, 13.05.2022 ob 08:44

A je tudi tanek?

Kot cevka za infuzijo!

“Blacked in BlackedRaw”

 

NE RAZUMEŠ o čem se gre. Tukaj se ljudje norčujejo iz slovenk, da so “lahke” in da imajo rade jugoslovanske moške pa tudi afriške moške, da pač rade “dajo”. To nekdo piše ves čas. Sicer sem imel sostanovalke v študentskem domu in ti lahko povem, da so slovenke res “odprte” glede moških, to pa ja ni nič novega, no!

 

vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

Ni tanek, ker ne gre skozi šivankino uho. Debelejši je tudi od volne za puloverje. Za čisto malo, ampak pri majhnem vsaka desetinka milimetra šteje.

Odgovor na objavo uporabnika
Veseli ata, 13.05.2022 ob 09:25

Ni tanek, ker ne gre skozi šivankino uho. Debelejši je tudi od volne za puloverje. Za čisto malo, ampak pri majhnem vsaka desetinka milimetra šteje.

slovenkam se ne boš izmikal z izgovori janez, zato pa res raje izbirajo Jugoslovanske in tudi bolj južnejše.

Odgovor na objavo uporabnika
Pusti podatke, 13.05.2022 ob 07:47

Zanimivo! Ja seveda

Nikoli si ga nisem meril, lahko pa ti rečem da ga je za nekaj več kot dve pesti :-)))))))))))))

Odgovor na objavo uporabnika
Blacked in BlackedRaw, 13.05.2022 ob 09:38

Nikoli si ga nisem meril, lahko pa ti rečem da ga je za nekaj več kot dve pesti :-)))))))))))))

poročene slovenceljke te bodo kontaktirale čez dan tu   🙂 vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

A to, da imam, na monu dokazano, spreten jezik, kaj odtehta mojo siceršnjo majhnost in uporabo pinceti podobne naprave za lulanje? Ni vse v penetraciji. Pomislite na rak materničnega vratu od velikih in trdih južnih sadežev.

Ha, pa sem te, sodržavljan z velikim. Da te slišim zdaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Veseli ata, 13.05.2022 ob 09:45

A to, da imam, na monu dokazano, spreten jezik, kaj odtehta mojo siceršnjo majhnost in uporabo pinceti podobne naprave za lulanje? Ni vse v penetraciji. Pomislite na rak materničnega vratu od velikih in trdih južnih sadežev.

Ha, pa sem te, sodržavljan z velikim. Da te slišim zdaj.

slovenke nočemo slovenčkov, ker nimajo dobre duše in niso privlačni – Starševski Čvek (over.net)

Ta odgovor, ta link, pa ni najbolj fer. Sodržavljani na ić niso edini, ki ne pijejo in ne kadijo in imajo dobre duše.

Tudi jaz ne pijem, ne kadim in imam dobro dušo. Razlika je samo v tem, da imajo oni velike kurce, jaz pa penis, ki mu ponosno rečem Moj Mikro, ker je res moj in lula v velikem curku. Iz majhnega teče veliko, je njegovo bojno geslo, petkrat na dan.

Ne resno punce, v tej vročini ne pozabite na hidracijo. Da me ne marate, to je okej. Itak sem poročen. Da ne pazite na zadosten vnos tekočine in svetel urin, to pa ni okej. Da ne bo kakega vnetja mehurja. To bilo, če katera še ne ve.

slovenske študentke so zelo odprte, kar pojdi po študentskih domovih, fant, se boš nagledal in navohal!

to boli

vnetje mehurja, to boli

(ne mnenja o meni)

Avantur z mladimi dekleti pa že dolgo ne iščem več.

Odgovor na objavo uporabnika
gre se o slovenkah in seksu, 13.05.2022 ob 09:22

“Blacked in BlackedRaw”

 

NE RAZUMEŠ o čem se gre. Tukaj se ljudje norčujejo iz slovenk, da so “lahke” in da imajo rade jugoslovanske moške pa tudi afriške moške, da pač rade “dajo”. To nekdo piše ves čas. Sicer sem imel sostanovalke v študentskem domu in ti lahko povem, da so slovenke res “odprte” glede moških, to pa ja ni nič novega, no!

 

vse več poročenih slovenk vara moža – Starševski Čvek (over.net)

ta forum je že desetletja slovenceljski desničarski forum, tukaj so veliko žalili druge narode, vere, zato pa ljudje, ki sovražijo te naciste na forumu,  zabijejo kontra, naprimer marsikaj  jim nazaj povedo o njihovih lahkih ženskah itd, o tem se gre    🙂

22

14

Lepo pase notr,lih prav velik je bil se za vsako

New Report

Close