Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Domačega vrta se ne izplača imeti

Domačega vrta se ne izplača imeti

Čudno, da moji dve sodelavki vseeno prideta do škropiv, pa nista kmetici. Poznata pa kmeta, ki jima kupujeta ali odstopita te strupe. Pa glede na to, da je npr na Dolenjskem en kup vinogradnikov, kmetov (pač ki imajo izkaznico, s katero lahko to kupiš), poraba teh sredstev najbrž ni majhna. Če si blizu kakšnih vinogradov, potem imaš zaprašen vrt večino časa. A obstaja kakšna analiza porabe? Kakšna resna kontrola? Ker res zgleda, da pa čisto vsak lahko pride do teh strupov? Da jih takšni sploh znajo pravilno uporabiti, je pa spet nov problem.
[/quote]

In v resnici je to res edini način, da prideš do FFSja. Ampak se vprašam, zakaj bi si jaz kot vrtičkarka sama sebi pogojno rečeno “zastrupljala” pridelek. Pa saj ne vrtnarimo zaradi čimvečjega hektarskega donosa ali ekstra viškov.
[/quote]

Saj se ti vidiš, kako velik donos imajo nekateri. Pa to s praktično nič dela. 🙂

Če ne bi imela vrta, bi mogoče še verjela … 350 kg paradajza na skupno 70 m2 vrta :))
[/quote]
Paradajz je na približno tretjini vrta. Cca 20 kg/m2. Nisem amater.
[/quote]

Torej slabih 25 m2, če imaš cepljen paradižnik, je to 25 sadik in 14 kg pridelka na sadiko…

Čudno, da moji dve sodelavki vseeno prideta do škropiv, pa nista kmetici. Poznata pa kmeta, ki jima kupujeta ali odstopita te strupe. Pa glede na to, da je npr na Dolenjskem en kup vinogradnikov, kmetov (pač ki imajo izkaznico, s katero lahko to kupiš), poraba teh sredstev najbrž ni majhna. Če si blizu kakšnih vinogradov, potem imaš zaprašen vrt večino časa. A obstaja kakšna analiza porabe? Kakšna resna kontrola? Ker res zgleda, da pa čisto vsak lahko pride do teh strupov? Da jih takšni sploh znajo pravilno uporabiti, je pa spet nov problem.
[/quote]

In v resnici je to res edini način, da prideš do FFSja. Ampak se vprašam, zakaj bi si jaz kot vrtičkarka sama sebi pogojno rečeno “zastrupljala” pridelek. Pa saj ne vrtnarimo zaradi čimvečjega hektarskega donosa ali ekstra viškov.
[/quote]

Zakaj edini način – oče ima izkaznico, šel je v tečaj in naredil izpit, pa smo vrtičkarji s še malo sadovnjaka (vse za lastne potrebe, nič za prodajo).

to je cca vrednost pridelkov, če imaš samo 1 kvadrat vsega… običajno je vsega vsaj x 5!
potem je računica že malo drugačna kajne?

lp
[/quote]

A sadiš bučke? :-)))) Daj, pretiravaš u nulo.
[/quote]

res ???

k temu pridaj še bencin ki ga ne porabim in čas pred blagajno… 🙂 🙂 s svojo vzgojo sadik in domačim kompostom…strošek ničen, lp

A sadiš bučke? :-)))) Daj, pretiravaš u nulo.
[/quote]

res ???

k temu pridaj še bencin ki ga ne porabim in čas pred blagajno… 🙂 🙂 s svojo vzgojo sadik in domačim kompostom…strošek ničen, lp
[/quote]
Ja, seveda 🙂 Porabiš praktično nič časa, a ne? :-))))))

In v resnici je to res edini način, da prideš do FFSja. Ampak se vprašam, zakaj bi si jaz kot vrtičkarka sama sebi pogojno rečeno “zastrupljala” pridelek. Pa saj ne vrtnarimo zaradi čimvečjega hektarskega donosa ali ekstra viškov.
[/quote]

Zakaj edini način – oče ima izkaznico, šel je v tečaj in naredil izpit, pa smo vrtičkarji s še malo sadovnjaka (vse za lastne potrebe, nič za prodajo).
[/quote]

Seveda – kmet, nedo v sorodstvu, … Ampak je šel na tečaj, ga mora tudi obnavljat in z izkaznico ga lahko kupi. Ravna zelo odgovorno mimogrede. Ampak govorim o povprečnih vrtičkarjih – brkljalcih recimo 🙂 Jaz osebno uporabljam homeopatska škropiva in posadim kakšno stvar tudi za polže ali ptiče.

In v resnici je to res edini način, da prideš do FFSja. Ampak se vprašam, zakaj bi si jaz kot vrtičkarka sama sebi pogojno rečeno “zastrupljala” pridelek. Pa saj ne vrtnarimo zaradi čimvečjega hektarskega donosa ali ekstra viškov.
[/quote]

Saj se ti vidiš, kako velik donos imajo nekateri. Pa to s praktično nič dela. 🙂
[/quote]

saj ga imam tudi jaz – ampak ga vidim bolj skozi prizmo tega, da ne grem v trgovino po nakupu zelenjave, kjer mimogrede vidim še kaj “nujnega” za kupit, ampak utrgam nekaj stročjega fižola, paradižnik, en krompir ali dva, nekaj čebule, eno bučko(pač kar dozori) in “vržem” v lonec. Žal še nikoli nisem tehtala pridelka.


Pridelek na 70 kvadratih:
350 kg paradajza
60 kg paprik
60 kg kumar
30 kg bučk
30 kg stročjega fižola
24 kg melancanov
24 glav solate
Vse sadike vzgojim sam v glavnem iz svojega semena.
[/quote]

Tole si pa tudi sam ne morem predstavljat, ker imam vrt nekje takšne velikosti. Sicer ne tehtam pridelka, vendar sem siguren, da nisem niti blizu. Vem tudi, da nimam optimalnega pridelka, vendar vseeno bi me zanimalo kaj več informacij o tem. Koliko sadik posamezne zelenjave npr. imaš?
[/quote]
30 paradajzov, 2 kumari, 1 bučka, 30 paprik, 4 melancani.


Paradajz je na približno tretjini vrta. Cca 20 kg/m2. Nisem amater.
[/quote]

Torej slabih 25 m2, če imaš cepljen paradižnik, je to 25 sadik in 14 kg pridelka na sadiko…
[/quote]
Paradajz mi v dobrih letih rodi čez 20 kg na sadiko. Letos zaradi vročine samo dobrih deset.
Cepljenih sadik ne uporabljam, ker so nateg. Vzgajam svoje, dobrih se ne da kupiti.

Torej slabih 25 m2, če imaš cepljen paradižnik, je to 25 sadik in 14 kg pridelka na sadiko…
[/quote]
Paradajz mi v dobrih letih rodi čez 20 kg na sadiko. Letos zaradi vročine samo dobrih deset.
Cepljenih sadik ne uporabljam, ker so nateg. Vzgajam svoje, dobrih se ne da kupiti.
[/quote]

Potem imaš rastlinjak?

Saj se ti vidiš, kako velik donos imajo nekateri. Pa to s praktično nič dela. 🙂
[/quote]

saj ga imam tudi jaz – ampak ga vidim bolj skozi prizmo tega, da ne grem v trgovino po nakupu zelenjave, kjer mimogrede vidim še kaj “nujnega” za kupit, ampak utrgam nekaj stročjega fižola, paradižnik, en krompir ali dva, nekaj čebule, eno bučko(pač kar dozori) in “vržem” v lonec. Žal še nikoli nisem tehtala pridelka.
[/quote]

Dodajam pa še, da vrtičkarji počakamo, da nam pridelek zraste in ga ne gremo kupovat takoj,ko je na voljo na trgovskih policah. Ker tam je v resnici prej.

Torej slabih 25 m2, če imaš cepljen paradižnik, je to 25 sadik in 14 kg pridelka na sadiko…
[/quote]
Paradajz mi v dobrih letih rodi čez 20 kg na sadiko. Letos zaradi vročine samo dobrih deset.
Cepljenih sadik ne uporabljam, ker so nateg. Vzgajam svoje, dobrih se ne da kupiti.
[/quote]

Priznam, nisem nikoli tehtala, koliko kg dobimo na sadiko, ko je letina solidna, ga poleg sprotnih solat precej nasušimo 🙂
A 20 kg na sadiko (domačo) ga ni….

Tole si pa tudi sam ne morem predstavljat, ker imam vrt nekje takšne velikosti. Sicer ne tehtam pridelka, vendar sem siguren, da nisem niti blizu. Vem tudi, da nimam optimalnega pridelka, vendar vseeno bi me zanimalo kaj več informacij o tem. Koliko sadik posamezne zelenjave npr. imaš?
[/quote]
30 paradajzov, 2 kumari, 1 bučka, 30 paprik, 4 melancani.
[/quote]

Neverjeten pridelek za eko vrtnarjenje in vzgojo sadik v dnevni sobi. Lahko omenis se regijo, ker pri nas zemlja ocitno ni tako bogata.


30 paradajzov, 2 kumari, 1 bučka, 30 paprik, 4 melancani.
[/quote]

Neverjeten pridelek za eko vrtnarjenje in vzgojo sadik v dnevni sobi. Lahko omenis se regijo, ker pri nas zemlja ocitno ni tako bogata.
[/quote]
Jah, eni so očitno izredno sposobni, drugi ste pač amaterji. Samo ni treba po njihovi poti, ker potem je bolj ali manj vseeno, če vse kar kupite na tržnici. Eko in bio pa ima lahko vsak, četudi ne ustreza res kriterijem. Saj, kdo bo pa preverjal? 🙂


30 paradajzov, 2 kumari, 1 bučka, 30 paprik, 4 melancani.
[/quote]

Neverjeten pridelek za eko vrtnarjenje in vzgojo sadik v dnevni sobi. Lahko omenis se regijo, ker pri nas zemlja ocitno ni tako bogata.
[/quote]
Imaš problem s predpostavkami. Sadik ne vzgajam v dnevni sobi. Zagotavljam jim idealne pogoje vključno z uporabo dodatne osvetlitve.
Špricam ne, uporabljam pa mineralna gnojila. Lokacija predmestje Ljubljane. Zelo dobra mikrolokacija brez jutranje rose in sonce cel dan. Enkrat so mi že poslikali vrt za spletno stran nekega društva, pa sem pozabil katerega.
Ne padam na eko in bio sranja, v naravi imaš goro bio strupov, ki te fentajo na brzino ali pa zrihtajo raka.

Neverjeten pridelek za eko vrtnarjenje in vzgojo sadik v dnevni sobi. Lahko omenis se regijo, ker pri nas zemlja ocitno ni tako bogata.
[/quote]
Imaš problem s predpostavkami. Sadik ne vzgajam v dnevni sobi. Zagotavljam jim idealne pogoje vključno z uporabo dodatne osvetlitve.
Špricam ne, uporabljam pa mineralna gnojila. Lokacija predmestje Ljubljane. Zelo dobra mikrolokacija brez jutranje rose in sonce cel dan. Enkrat so mi že poslikali vrt za spletno stran nekega društva, pa sem pozabil katerega.
Ne padam na eko in bio sranja, v naravi imaš goro bio strupov, ki te fentajo na brzino ali pa zrihtajo raka.
[/quote]
Temu se reče potem praktično zastonj in z minimalnim vlozenim časom? :-)))))) Oujeah, pa smo tam, kjer ni muh :-))))

Imam okrog 300 kvadratov, približno polovico je krompir, ki ga je bilo letos okrog 350 kg. Od druge polovice je približno 25 kvadratov rastlinjak, ob robu ribez in nekaj malin. Nisem tehtala na gram natančno, to je bolj ocena, a vseeno:
30 kg ribeza,
10 kg malin,
15 kg blitve,
40 kg bučk
40 kg zimskih buč
100 kg paradižnika
20 kg paprik
20 kg kumar
30 kg jajčevcev
30 kg stročjega fižola
10 kg kolerabice
10 kg redkvic
30 kg korenja
15 kg rumenega korenja
10 kg pora
60 kg zelja
30 kg repe
40 kg rdeče pese
40 kg čebule
5 kg česna
solata celo leto od motovilca, berivke, glavice, endivija, rdeči radič, radič štrucar, radič za rezanje,
zelena, peteršilj, koper, majaron, origano, meta, melisa, drobnjak, bazilika, ognjič,
precej sončnic, ki pa jih bodo v glavnem pozobali ptiči
Gotovo sem še kaj pozabila. Nekatere stvari sejem in sadim večkrat. Pobiramo za sprotno kuho 2 družin (10 ljudi), viške vlagam in zamrzujem. Namerno nisem preračunavala v tolarje, ker so razlike v ceni velike. ( sezona, izven sezone, akcije trgovcev, tržnica ali diskont) Škropiv ne uporabljam, umetna gnojila res minimalno. Spomladi mi tisti del za krompir sosed kmet pripravi s traktorjem.

Še za tiste, ki pravijo koliko dela je potrebno za vrt – daleč največ časa se porabi za spravilo in predelavo pridelka, na vrtu po sajenju skoraj ni več dela.


In to vam vse raste skupaj, paradajz in krompir, pa paradajz nic ne pocrni, pa vse brez fungicido? Imate pa res sreco.


Hm. Paradajza ne vezes, ne odstranjujes divjakov? Pa se to me zanima, s cim zastiras, da ti ne pride noben plevel skozi.


Hm. Paradajza ne vezes, ne odstranjujes divjakov? Pa se to me zanima, s cim zastiras, da ti ne pride noben plevel skozi.
[/quote]

Pa kako ne razumeš, da to narediš tik-tak, no. :-)))))

Dela je kar nekaj, a pretegnem se ravno ne. Spomladi ga je kar nekaj, ker je treba pripraviti gredice in posaditi, pa še malo se nam pozna zima, nismo utrjeni in potem nas kak dan vse boli. Nekaj časa vzame sprotno odstranjevanje plevela in pobiranje pridelkov, tudi kako gredo je treba prekopati preden sadiš na novo. S pletjem sicer ne pretiravam.
S spravilom pridelka je res kar precej dela. Treba je vse očistiti, narezati, skuhati in pospraviti v skrinjo oz. shrambo.


Hm. Paradajza ne vezes, ne odstranjujes divjakov? Pa se to me zanima, s cim zastiras, da ti ne pride noben plevel skozi.
[/quote]

Pa kako ne razumeš, da to narediš tik-tak, no. :-)))))
[/quote]
Saj lahko da eni znajo. Jaz pac ne. Zato pa sprasujem.

Neverjeten pridelek za eko vrtnarjenje in vzgojo sadik v dnevni sobi. Lahko omenis se regijo, ker pri nas zemlja ocitno ni tako bogata.
[/quote]
Imaš problem s predpostavkami. Sadik ne vzgajam v dnevni sobi. Zagotavljam jim idealne pogoje vključno z uporabo dodatne osvetlitve.
Špricam ne, uporabljam pa mineralna gnojila. Lokacija predmestje Ljubljane. Zelo dobra mikrolokacija brez jutranje rose in sonce cel dan. Enkrat so mi že poslikali vrt za spletno stran nekega društva, pa sem pozabil katerega.
Ne padam na eko in bio sranja, v naravi imaš goro bio strupov, ki te fentajo na brzino ali pa zrihtajo raka.
[/quote]

No, jaz pa sem iz bloka v Lj in imam na Dolenjskem njivico. in mojih približno toliko sadik vzgojim v blokovskem stanovanju. Paradižnika imam še nekoliko več, recimo 45 sadik. Pa kumar imam po navadi 6 in 2 buči, pa 2 hokaido. Buč in kumar na vzgajam sama. Paprik imam okoli 20, jajčevcev deset, deset feferonov. Domače sadike iz domačega semena.
v soboto smo prinesli domov tretjo rundo paradižnika. Dve ogromni gajbi. Vsaj dvakrat toliko ga je že bilo in ker je minimalno bolan in ima veliko zelenih plodov, ga vsaj še tri, štiri gajbe pričakujem. Po izkušnjah bom spet vkuhala kakih 70 kozarcev mezge, s tem da jo naredim zelo gosto, vsako jutro imam za zajtrk sataraš (obožujem ga!) in praktično vsak dan jemo solato iz paradižnika. Včeraj smo pa pico z domačo omako.
Kumar je bilo kake 50 kg, zdaj so fuč. Bučk je še za izvoz. Tehtala jih nisem, je pa bilo kakih 25 plodov.
Jaz delam po biodinamiki, kolikor pač lahko glede na to, da smo 85 km stran. Pa nič ne zalivam, ker nimam vode zraven.


Hm. Paradajza ne vezes, ne odstranjujes divjakov? Pa se to me zanima, s cim zastiras, da ti ne pride noben plevel skozi.
[/quote]

Jaz paradižnike vežem in odstranjujem zalistnike medtem, ko pobiram paradižnike – sproti.

New Report

Close