Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Domobranci so ščitili Slovence pred komunisti

Domobranci so ščitili Slovence pred komunisti

To vsi vemo, tudi oni sam-zato taka potreba po “ugleda”

Le kaj je tale bumbar naredll dobrega za Slovenijo? Za svojo rit, gotovo je!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Srari borec napisal:
Pozdravljen Tit Turnšek! Za predstavljanje svojih idej, tovariš predsednik, bi lahko izbral kakšen bolj kvaliteten forum. Na tem forumu so namreč tvoji simpatizerji sami psihopati, vemo pa, da je med borci vsaj nekaj v redu ljudi.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

hhm-mik,

Kar uživajte, če nimate drugega opravila, . . . .
enkrat si napisal, da ima božja roka, dolgo roko!

v pravem trenutku so povlekli prave poteze. tudi takšne s keterimi se je večina slovenstva strinjala. za razliko od nasprotne strani. marsikatera stranka in skupina od teh je tudi imela možnost pristopiti k OF pa jo je zavrnila. če bi, potem tudi komunisti ne bi imeli v OF takega vpliva. eklatanten primer so iberalci, ki so to zavrnili zaradi možnosti samoodločbe narodov v Točkah in posledično so OF očitali separatizem. velik del klerikalcev pa je itak koketiral s fašizmom – s Korošcem na čelu.
[/quote]
misliš na te poteze ? Se strinjam za zastraševanje so bile dobre..
[img]https://www.alter.si/attachments/2254162-osterc-png.16806/[/img]

Koliko časa bomo še poslušali ogabne laži domobranskih zločincev???
Tudi njihovo celodnevno klečanje pod oltarjem jih zločinov, ki jih na veliko izvajajo še danes ne bo opralo, pa se lahko še tako “trudijo.”

…… Kot že večkrat ponovno trdim, da če bi bili kadarkoli med vojno demokratični za obe strani enaki pogoji, bi 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovenskih fantov in mož prostovoljno odšlo v partizane. Slovenci nikoli, niti med zadnjo vojno nismo bili sužnji ali podrepniki nikomur.
K tej razpravi nedvomno sodi tudi vse, kar sem osebno v Ljubljani doživljal zadnji dan okupacije in prvi dan svobode.
Čeprav bi moral po nalogu domobranske komande v zadnjih dneh pred koncem vojne pobegniti z drugimi na Koroško,??????????? sem z mirno vestjo ostal v Ljubljani in z razdalje opazoval umikanje zadnjih /Rupnikov bataljon/ domobrancev iz Ljubljane.!!!!!!!!!!!!!
Po Tržaški cesti so se pomikale kolone domobrancev ob grobni tišini. Le tu pa tam se je iz kolone slišala grožnja, kaj bodo storili s to rdečo Ljubljano, ko se bodo vrnili. Ni bilo nobenega poslavljanja z rožami ali objemi v slovo.!!!!!!!!!
Povsem drugače je pa bilo po peti uri zjutraj, ko so peš, na konjih ali vozovih začeli prihajati v mesto partizani. V nekaj trenutkih je bil ob vseh vpadnicah narejen špalir srečnih in veselih meščanov, ki so s cvetjem zasipali osvoboditelje. Nenadoma je bilo mesto polno zastav z rdečo petokrako zvezdo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudi sam, dan preje še domobranski policaj, sem bil neizmerno vesel osvoboditve in sem se brez vseh težav s kolesom odpeljal domov.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vsi pošteni Slovenci vemo, da so cviljenja domobranskih zločincev on pobojih velika laž in umazan poskus rehabilitacije največjih zločincev v svetovni zgodovini!!!

Glej tvoja somišlenica babi ali kja že je je linkala tu…
Partizansko-revolucionarni tabor je povzročil več kot 24.000 žrtev – med vojno in po njej. Če ne bi bilo povojnih pobojev, bi Slovenci imeli za 15 odstotkov manj žrtev. Italijanski okupator je povzročil nekaj čez 6.400 žrtev. Protirevolucionarni tabor, v katerem so zajete vaške straže, četniki in vse tri veje domobranstva, so zakrivili smrt 4.400 ljudi

Zato nehjamo nabijati kdo je pobil več ljudi in kdo je bil ustanovljen za obrambo proti komu !

Jakec, bo potrebno prenehati s šnofanjem in blebetanje laži ter začet z delom na osebni razgledanosti in kulturi! Kodo je Prababi ne vem, vem pa da ji ti in tebi podobni ne sežete niti do kolen! Preberi še kaj drugega, kar je napisala, mogoče ti bo le kapniki v kakšni zmoti si!
Za začetek se nauči kdo je s poboji 9. na 10.maj 1945 začel, ko je pri Borovljah pobil okrog 250 ljudi, tudi otrok in jih zmetal v Dravo!
Partizanske enote niso nikdar, ampak res nikdar pobijale nedolžnih civilistov, kar so domobranski zločinci vedno poćeli. Enote NOB so pobijale izključno zločince in okupatorje. Je to jasno?! Če bi bilo karkoli narobe, bi se zavezniki oglasili in zahtevali preiskavo in odgovornost, a se to ni zgodilo, ker za to ni bilo razlogov! Verjetno ni treba posebej omenjati, da se je zavezništvo končalo že pred koncem vojne zaradi koristi večjih zahodnih držav. Partizanske enote pa so bile razpuščene že v začetku maja 1945 leta in za dogodke, ki so se zgodili več mesecev pozneje niso in ne morejo biti odgovorne in krive!!! Je pa dejstvo, da je bilio po končani vojni sprejeto na stara delovna mesta več sto tisoč izdajalcev in ostalih kolaborantov, ki so želeli tako ali drugače prikriti ogromne zločine! Samo v takratno armado je bilo v bivši državi sprejetih dvesto tisoč četnikov in ostalih izdajalcev. Na Primorskem pa se je na položaj vrnilo veliko število pripadnikov fašistične stranke.
Naloga NOB je bila osvoboditev izpod okupatorja in prekleto slab narod bi bili, če tega ne bi storili in bi ponižno cvilili pod okupatorjevim škornjem in mu ob glasnem zvonenje izrekli vso ponižnostjo poslušnost, kar domobranski zločinci počnete še danes.

Ha ha ha ha ha, in potem je svizec zavil zgodbo v celofan in jo prodal naivnemu levaku !
daj zberi se nisi v prvem razredu, saj sama babi linka tekst ker lepo piše koliko je katers stran pobila ljudi, če tega nisi sposoben dojeti ti pač ni pomoči !

Partizansko-revolucionarni tabor je povzročil več kot 24.000 žrtev – med vojno in po njej. Če ne bi bilo povojnih pobojev, bi Slovenci imeli za 15 odstotkov manj žrtev. Italijanski okupator je povzročil nekaj čez 6.400 žrtev. Protirevolucionarni tabor, v katerem so zajete vaške straže, četniki in vse tri veje domobranstva, so zakrivili smrt 4.400 ljudi


Za “prababata” to ni nikakršen dokaz. Že spet bo napisal, da si nekaj “naflečkal, grdo napisal, nesramno napisal” itd. Za prababata je dokaz neka romansirana partizanska zgodba. Tam vse piše pravilno, tako, kakor prababa želi.
Skratka, “prababa” in tisti, ki si sproti izmišljuje in debelo laže, živita še v letih 1941-1953. Za njiju je zgodovinopisje neznana zadeva in zavedanje, da se v zgodovinski znanosti nenehno odkrivajo novi dokumenti in dokazi, je za njiju neko afnanje.
Če ne boš mislil tako kot onadva, ti sledi ubijalski patizanski ali vosovski način – kugla v glavo.
Onadva sta najhujši primerek zaostalih, neinteligentnih partizansko-partijskih zločincev, ki so ljudi za ohranjanje življenja in privilegijev partijske jugoslovanske vrhuške pobijali do leta 1990/91 pa še v novi državi Republiki Sloveniji niso odnehali.

Dokler se bo dopuščalo, da lahko takile osebki žalijo ljudi, ki jih tukaj ni,
bo pač tako!

Nihče ne upošteva 297. člena.
Na vsa taka žaljenja, ga tudi jaz ne morem.
Že 17 let na MON-u, blatijo NOB, ne zavedajo pa se, da so partizani osvobodili Državo Slovenijo. Zavezniki so jih odpikali. Upoštevali so sklepe iz JALTE.
Domobranci, so bili hlapci okupatorja. Skratka izdajalci, okupator ni vedel kdo podpira partizane.

hhm-mik,
tole pisanje le preberi, sem ga citirala tudi zaradi tebe, ker o teh skupinah nočeš nič slišati, sem ti že v odgovoru v temi “PRABABI” obljubila danes, da boš še dobil.
Te skupine so poslali v Gorjance gospodje – ELITA, ko so se na vse pretege klanjali okupatorju ob zasedbi Slovenije.
Roza Uhanova, članica Katoliške akcije iz Šntruperta je vse podrobno opisovala kako so varali domačine, da so pravi partizani. So pa prestrezali fante in može, ko so iskali prave partizane, žal so nekateri naleteli na Lažne partizane, na Lažni štajerski bataljon. Ta banda jih je enostavno poklala, pobila – Tudi o tem sem že pisala, ti pa nisi hotel videti.
Kaplan Filip Žakel je bil zagrizen bojevnik. V ljubljani novembra leta 1941je učil udeležence tečaja Katoliške akcije. Častitemu škofu so dali obljubo, da bodo vestno izpolnjevali obljubo. In tudi so jo!
Kaplan Filip Žakelj je leta 1945 pobegnil v Argentino, učil je semeniščnike.

]

zberi se:-)))

Udbovci in ostali komunistični zločinci so znal morda res natančno streljati – v glavo tisočih in tisočih in tisočih žrtev. Natančnega dela z računalniško miško se pa ne bodo nikoli navadili. Kmetavzar je pač kmetavzar.


znanost gre naprej,
si se mi izgubil, sem te našla, vreden si zaslišanja, . . .
od kje pa ti črpaš tole tvojo znanost!??? O meni!??? Odgovori!!! . . . “” udbovska zasliševalka, zagrizena in neizprosna, zavezana molčečnosti do groba, itd.””” . Za koga me pa ti imaš!???
Od tebi podobnih, sem že veliko prebrala in jim nesramnosti vračala, evo, tudi tebi vračam!
Te je kaj sram, za laži ko jih pišeš!??? prav gotovo te ni nič sram! Nesramnež pokvarajeni!!!

Čas teče ja, . . . Kar raziskuj potočke, zapisanih je mnogo zgodb in delo tvojih izdajalcev tudi.
Za vsak zapis, je v knjigi naveden VIR. To niso propagandni spisi!!
[/quote]

Udbovec, razneslo te bo!
Omisli si ukinjeni časnik Komunist in piši vanj. Pa te bodo od nakladanja celo zagrizeni komunisti – siti. Tečen si, da te imajo ljudje do vrh glave in čez!!!

1. Udbovec, razneslo te bo!
2. Omisli si ukinjeni časnik Komunist in piši vanj. Pa te bodo od nakladanja celo zagrizeni komunisti – siti. Tečen si, da te imajo ljudje do vrh glave in čez!!!

[/quote]
1. Ne bo me razneslo, nisem udbovka! :-))) Verjetno si ti!?
2. Nimam potrebe, :-)) ti bom kar tukaj še s čim popestrila dan, robe je dost. Oja, tečen si pa, tako, da imajo tvojih LAŽI čez glavo.


hhm-mik,
eee ti partizanček, lažnivček, res je čas, da se zbereš ti! Ne blebetaj neumnosti in laži!
Če ne bi ti odprl teme “PRABABI”, me ne bi bilo tukaj. Pa še v drugih temah si me večkrat omenjal, ko sem brala teme, ko mene ni bilo tukaj. Nesramnež!


1. Ne bo me razneslo, nisem udbovka! :-))) Verjetno si ti!?
2. Nimam potrebe, :-)) ti bom kar tukaj še s čim popestrila dan, robe je dost. Oja, tečen si pa, tako, da imajo tvojih LAŽI čez glavo.
[/quote]

Resnična zgodovina – ne tista, ki jo pišejo zmagovalci – nikoli ne more biti laž.

PS
Ko je zgodovina, ki jo napišejo zmagovalci utrjena, se začne resnično delo za zgodovinarje. Po desetletjih se odprejo zaprti arhvivi, na dan prihajajo resnična in osupljiva dejstva. Zlasti, če je (bil) režim totalitaren in zločinski. Reviziji zgodovine se uprejo le tisti, ki so ohranili privilegije in tisti, ki so jim možgane nepopravljivo z indoktrinacijo pohabili zločinci, množični morilci. Reviziji se uprejo tudi duševno pohabljeni in neinteligentni posamezniki, ki jim je bil totalitarni režim VERA in posamezniki (“heroji”!!!) božji predstavniki njihove vere na zemlji. Zato tudi miselno in duhovno obstanejo v letih, ko je bodoči režim izvajal zločine in se znašal nad ljudmi. To “herojstvo” je za pohabljence na duhu najlepši čas. V svojih pisnih izdelkih ta čas na vso moč poveličujejo in se niti nočejo ozreti na kasnejši čas, ko so vladali in zaradi nesposobnosti državo poslali k hudiču. Za omejence na duhu je njihov prihod med Slovence v času najhujšega trpljenja naroda zaradi tuje okupacije in njihovo množično pobijanje zaradi osvojitve krvave oblasti po vojni – odrešenje slovenskega naroda.
Nihče v slovenski zgodovini se ni tako krvavo znesel nad lastnim narodom, kakor so se do kolen in komolcev krvavi komunisti. To je bilo najhujše in najbolj krvavo obdobje slovenske zgodovine. Pohabljeni možgani pa še vedno častijo najhujše krvnike naroda v podobi spomenikov: Kardelj, Kidrič, Maček, broz.

Ti revizija si takoj to napravi v svoji butasti glavi! Zgodovino pišejo dogodki in nihče drug, še najmanj zločinci, kot so bili tvoji simpatizerji!
Le zakaj so tako bežali na vse konce sveta, da jih še krogla ni dohitela če so bili samo malo pošteni??? Vsi ostali so bili doma in skupaj z narodom, za razliko od domobranskih zloćincev, ki so bežali bolj kot so jih noge nesle. Ker so bili revčki tako nedolžni so jih zavezniki za nagrado poravnali s tanki, kar je teh zločincev še ostalo pa so jo v živinskih vagonih vrnili na sojenje svojim žrtvam!!! Je to jasno?!
S tvojo revizijo je res vse narobe, ko trobezljaš, da so pošteni zbezljali ; oni so že dobro vedeli zakaj, vsi “zločinci” pa so POŠTENO OSTALI S SVOJIM LJUDSTVOM???!!! Slovenci smo bili na svojem in so prišli okupatorji skupaj z izdajalci na naše dvorišče, nikdar in nikoli pa mi na njihovo!!! Na svojem dvorišču pa okupator ni in ne sme komandirati!!! Še najmanj pa zločinska domobranska drhal!!!
Zagotovo so zamejski Slovenci največji domoljubi n ti bodo vse točno tako povedali!!!

Na svojem dvorišču pa okupator ni in ne sme komandirati!!!

Okupator ima vso pravico in dolžnost, da na SVOJEM dvorišču lahko in MORA komandirati.

Vedno so bili miličniki nepismeni. Zato so miličniki vedno operirali v paru: eden je znal brat, drugi pa pisat. Tako je bilo tudi v najvišjem vodstvu države: sami polpismeni primitivci. Rezultat: propadla jim je država. Táko je bilo zaključno spričevalo (dr.E.K.) krvavih revolucionarjev!


hhm-mik,
eee ti partizanček, lažnivček, res je čas, da se zbereš ti! Ne blebetaj neumnosti in laži!
Če ne bi ti odprl teme “PRABABI”, me ne bi bilo tukaj. Pa še v drugih temah si me večkrat omenjal, ko sem brala teme, ko mene ni bilo tukaj. Nesramnež!
[/quote]

neverjetno kakšne žaljivke premore takle zaveden rdečkar.

kaj sem pravzaprav po tvoje: partizanček, lažnivček ali nesramnež?

neverjetno kakšne žaljivke premore takle zaveden rdečkar.

kaj sem pravzaprav po tvoje: partizanček, lažnivček ali nesramnež?
[/quote]

hhm-mik,
hahaha, sprašuješ kaj si! ODGOVOR: Vse troje!!!

Saj si sam napisal, da si sin partizana, Si pozabil!?
Oja, lažmivec! Sprehodi se po temi “PRABABI” Od prvega – zadnjega posta, Koliko je laži in nesramne norčavosti tudi!! Si bil pri spovedi za praznik???

Ne olepšuj tvojega početja!!!

hhm-mik,
hahaha, sprašuješ kaj si! ODGOVOR: Vse troje!!!

Saj si sam napisal, da si sin partizana, Si pozabil!?
Oja, lažmivec! Sprehodi se po temi “PRABABI” Od prvega – zadnjega posta, Koliko je laži in nesramne norčavosti tudi!! Si bil pri spovedi za praznik???

Ne olepšuj tvojega početja!!!
[/quote]

si sam napisal, da si sin partizana

to nimam za greh, zato naj te moja spoved ne skrbi preveč.

moj oče ni imel nobene veze s povojnimi poboji!
se pa zaradi njih ni ravno dobro počutil, bilo ga je sram, da je kar nekaj teh morilcev osebno poznal…

“”Okupator ima vso pravico in dolžnost, da na SVOJEM dvorišču lahko in MORA komandirati.””

Popolnoma jasno je, da so simpatizerji okupatorja popolnoma nesposobni v vseh pogledih. Da pa so tako mahnjeni, pa ni pričakoval nihče in to je res neverjetno. Le zakaj so se vatikanski podrepniki tako “borili” 1991 leta, v zaklonišču CD, če ima okupator vso pravico pobijati in izvajati zločine nad nedolžnim prebivalstvom in MORA komandirati na tujem ozemlju???!!!
Tukaj je nekaj hudo narobe, kaj je to pa bodo sds podrepniki spet doktorirali in si prislužili prištinski doktorat!

Pa kdo te sploh kaj vpraša, kaj se smešiš s tvojimi idiotskimi komentarji! Čisto prav so ti povedali in napisali bistvo! Od takšnega butla pa res nihče ne pričakuje pametnega odgovora!

New Report

Close