Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Domžale-Kamnik karantena

Domžale-Kamnik karantena

No na našem koncu se govori, da bomo v bližnji prihodnosti imeli “total lock-down”, bili naj bi celo pred ostalimi kraji v Sloveniji. Kdo iz teh koncev ve, če je to res?

Vem to, da je bil pozitiven kamničan, ki je bil pred parimi dnevi tudi v laboratoriju v ZD. Ni pa povezan z nobenim od znanih izbruhov in tudi ni bil v tujini. Nekaj ur nazaj še niso vedeli kje se je okužil. Mogoče je zdaj kaj novega.
Kaj veš ti?

Verjetno povezano s šolo. Verjetno pričakujejo, da se je preko šole okužilo veliko ljudi.

Včeraj so mi stranke povedale, da naj bi jih na nekih sestankih že po “ovinkih masirali z možnostjo karantene”, že zaradi učiteljice na oš. Sicer nimam simptomov in nisem bil v Italiji (bilo pa je cel kup mojih sodelavcev, familijie, ki so bili zaproščeni naj se samoizolirajo 2 tedna po tem, ko so se vrnili iz Italije). Pomojem smo na našem koncu res že ornk kužni, možno da tudi jaz in ostali v trgovinah-kar je itak kriza.

Včeraj so mi stranke povedale, da naj bi jih na nekih sestankih že po “ovinkih masirali z možnostjo karantene”, že zaradi učiteljice na oš. Sicer nimam simptomov in nisem bil v Italiji (bilo pa je cel kup mojih sodelavcev, familijie, ki so bili zaproščeni naj se samoizolirajo 2 tedna po tem, ko so se vrnili iz Italije). Pomojem smo na našem koncu res že ornk kužni, možno da tudi jaz in ostali v trgovinah-kar je itak kriza.
[/quote]

Jp, šel je v zd v laborotorij, ta dejansko ni vedel, da je okužen, pa je potencialno okužil še en zd.

New Report

Close